Palīdziet saorganizēt bērnu ballīti!

pece
pece 27. jūlijs 2010 11:44

Meita palūdza uzorganizēt sev vārda dienas ballīti. Zinu, zinu, ka vienkāršākais veids ir noīrēt telpas vai vismaz pasākuma vadītāju un pasūtīt visu, ko kāro mazā sirsniņa, bet šoreiz ballīte notiks laukos un vēlos iemēģināt pati bērnu izklaidētāju lomu. Ballīšu dalībnieku vecums – sākumskola un mazāki. Daudzums – līdz 10 bērniem. Ir doma rīkot kā piedzīvojumiem pilnu pastaigu caur „kontrolpunktiem”, vienā no šiem punktiem varētu gatavot šokolādes konfektes uz kociņiem, ko sacietināt un beigās izsniegt mazajiem notiesāšanai, citā kādas sportiskas sacīkstes uzrīkot, vēl kādas idejas? Un atklāts paliek jautājums, ko uzspēlēt bez visiem zināmā „kas dārzā” un „Ādamam bij septiņ’dēli”?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rozhuks 27. jūlijs 2010 12:08

Pece,māmiņu klubā ir jāreģistrējas!!!Bet tik tiešām,tur tev palīdzēs risināt šo jautājumu!

pece 27. jūlijs 2010 11:47

Iešu palūkoties, ceru, ka tur nav jāreģistrējas.

sandija 27. jūlijs 2010 11:44

pece

Daudz efektīvāk Tev uz šo jautājumu atbildēs Māmiņu kluba sarunās!:)

pece 27. jūlijs 2010 11:44

Meita palūdza uzorganizēt sev vārda dienas ballīti. Zinu, zinu, ka vienkāršākais veids ir noīrēt telpas vai vismaz pasākuma vadītāju un pasūtīt visu, ko kāro mazā sirsniņa, bet šoreiz ballīte notiks laukos un vēlos iemēģināt pati bērnu izklaidētāju lomu.
Ballīšu dalībnieku vecums – sākumskola un mazāki. Daudzums – līdz 10 bērniem.

Ir doma rīkot kā piedzīvojumiem pilnu pastaigu caur „kontrolpunktiem”, vienā no šiem punktiem varētu gatavot šokolādes konfektes uz kociņiem, ko sacietināt un beigās izsniegt mazajiem notiesāšanai, citā kādas sportiskas sacīkstes uzrīkot, vēl kādas idejas?

Un atklāts paliek jautājums, ko uzspēlēt bez visiem zināmā „kas dārzā” un „Ādamam bij septiņ’dēli”?

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā