palīdziet meitenes :)

lotucis
lotucis 30. oktobris 2012 21:38

Man ir 14 drīz būs 15 gadi, sveru 84,2 kg. Man ir riepa, liels dibens un ļoti lielas ciskas,tapēc diemžēl nevaru iekāpt savās mīļajās biksēs un savos foršajos mini šortos, bet ir jāstaigā garos, platos svārkos, lai neredz manas nepilnības :( Skolā arī mani apceļ saucot par resnu un apsmejot par manu izskatu, man ir arī grūti pasportot, jo man ir bronhiālā astma, bet es gribētu notievēt. Lūdzu iesakiet kā, jo man ļoti gribās notievēt vismaz par 5 vai 10 kg mazāk! Ko man darīt? Lūdzu neiesakiet dietas man viņas nelīdz un negribu arī bojāt organismu. Uz Fitnesa centriem arī netieku nav tādas naudas :( Palīdziet varbūt kādus fiziskos vingrojumus, ko var darīt mājās!! Bildē esmu ar pelēko džemperi!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lotucis 2. novembris 2012 17:29

http://youtu.be/Vf0q6qtThF4
Es skatījos šito un vel dažus :)

lotucis 2. novembris 2012 17:27

Tieši tā! :)

Noelle 2. novembris 2012 17:23

Patiesībā jau izlaidumā Tu vari izskatīties skaisti arī tāda, kāda esi, tikai ļoti rūpīgi jāizvēlas tērps, taču Tava apņemšanās ir lieliska! Jo faktiski jau, arī slaida meitene vai uzvilkt ko tik muļķīgu, ka izskatīsies ne pārak labi vai atbilstoši, par spīti tam, cik perfektas būs viņas auguma proporcijas :)

lotucis 2. novembris 2012 17:10

skaidrs :) ES jau cenšos, un es vienkārši gribu izlaidumā uzvilkt sev skaistu izlaiduma tērpu, un izskatīties skaisti!

Noelle 2. novembris 2012 17:05

neēst, nevis nēest vai nē ēst (sīkums, bet ... tas jāiemācās) :)

Par Zumbu - youtube ir ļoti daudz video, kur lēnām, soli pa solim parādīti dažādi vingrinājumi. Ja būs laiks, vakarā iemetīšu kādu linku. Var izvēlēties arī ne-zumbu, bet jebko citu no aerobijas tipa nodarbībām vai, galu galā arī "workouts" dažādām ķermeņa daļām, kur vispār nebūs nekāda ātruma ierobežojuma, vien pareizi jāizpilda noteiktais vingrinājums noteiktu reižu skaitu, taču tiem vingrinājumiem vajag stipri lielāku apņēmību un arī zināšanu kopumu, lai tos sakombinētu puslīdz jēdzīgās kombinācijās un nodarbinātu pareizās muskuļu grupas. Taču - ar apņēmību var daudz ko panākt, jo i-netā ir bezgala daudz info arī par vingrinājumu programmām u.c. Vajag tikai meklēt, lasīt un galu galā - tos izpildīt.

Bet par omēm... Tu taču saproti, ka šobrīd meklē sev attaisnojumus? Neba jau ome atteiksies no Tevis kā mazbērna, ja pateiksi, ka vēlies ēst veselīgi un no pīrādziņiem šoreiz atteiksies. Pašai sevi jādisciplinē - tur ir galvenā problēma.

Par medu - tajā ir pietiekami daudz kaloriju lai tas būtībā lietots pie tējas būtu vienā līmenī ar cukuru. Arī veselīgās īpašības medum pazūt noteiktā ūdens temperatūrā, līdz ar to, efektīvāk būs, ja pieradīsi dzert nesaldinātu tēju (un tas nav grūti - esmu tam dzīvs pierādījums).

lotucis 2. novembris 2012 16:50

Inguce- es cenšos nēest neko saldu, cukura vietā izmantoju medu, nē ēdu baltmaizi cenšos daudz nē ēst omas ceptos pīrādziņus, jo ja es neko nepaņemšu no viņas pīrādziņiem viņa apvainosies. nu tādas jau ir tās omes! :)

lotucis 2. novembris 2012 16:48

zumbas dejas ātri rāda nepaspēju saprast kustības :(

inguce 2. novembris 2012 15:47

jā, pirmais, ko uzreiz var iesākt- izslēgt baltmaizi utml miltu izstrādājumus! Tas vien jau būtu liels solis notievēšanas virzienā. Un astmai nekādi netraucēs. Un dzert ūdeni, nesaldinātas tējas- neko gāzētu.

Iesākumam! :)

Lapsaa 1. novembris 2012 21:08

ES arī PAR ZUMBU - tas ir kkas fantastisks... :)

Noelle 1. novembris 2012 17:44

o, Jā! zumba TIEšāM STRāDā! :)

lotucis 1. novembris 2012 17:44

hiperkeri....
Paldies pamēģināšu :)

hiperkeri 1. novembris 2012 17:29

atkārtošos.Ja jau sēdi pie datora,lai šito rakstītu,tad ieej youtube.com ,meklētājā ieraksti ZUMBA un aiziet-kusties līdzi! Es tā daru.

lotucis 1. novembris 2012 10:10

tenisonei lotta1@inbox.lv

tenisone 31. oktobris 2012 07:03

Tavā gadījumā tas nebūs tik vienkārši,jo,ja tev ir astma-tu lieto zāles.Te jāzin vairāki faktori-atstāj savu e-adresi,rīt uzrakstīšu-bet pašai ar sevi būs daudz jāstrādā

Cerīte 30. oktobris 2012 22:21

Nost ar miltu izstrādājumiem /maize .k;ukas,makaroni utt/,nost ar saldumiem ,nost ar limonādēm un visu sāļo un marinēto.Ēst vismaz 4 reizes dienā.Palasies plūme.lv

lotucis 30. oktobris 2012 21:38

Man ir 14 drīz būs 15 gadi, sveru 84,2 kg. Man ir riepa, liels dibens un ļoti lielas ciskas,tapēc diemžēl nevaru iekāpt savās mīļajās biksēs un savos foršajos mini šortos, bet ir jāstaigā garos, platos svārkos, lai neredz manas nepilnības :(
Skolā arī mani apceļ saucot par resnu un apsmejot par manu izskatu, man ir arī grūti pasportot, jo man ir bronhiālā astma, bet es gribētu notievēt.
Lūdzu iesakiet kā, jo man ļoti gribās notievēt vismaz par 5 vai 10 kg mazāk!
Ko man darīt? Lūdzu neiesakiet dietas man viņas nelīdz un negribu arī bojāt organismu. Uz Fitnesa centriem arī netieku nav tādas naudas :(
Palīdziet varbūt kādus fiziskos vingrojumus, ko var darīt mājās!!

Bildē esmu ar pelēko džemperi!

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā