Palīdziet kur vērsties tālāk,un dabūt tainību???

lauvene15
lauvene15 18. jūnijs 2010 22:03

Labdien jaukās dāmas,varbūt kādai līdzīga situācija ir bijusi,palīdziet ar padomu kur lai vēršos pēc taisnības!!!Ārstējos pie savas ģimenes ārsta,esmu uz darba nespējas lapas,ir slikti ar veselību ,ka nespēju strādāt,lapa atvērta 2mēneši,jo pie ārtsiem ir nenormāli garas rindas,bet es par 20ls pa vizīti nevaru atļaut maksāt uz sitiena!:(Darba devējs uzsūtija veselības inspekciju,lai pārliecinātos,vai pamatoti,tas vēl nekas!!Bet tagad izrādās,ģimenes ārsts neko nav ierakstījis manā veselības kartē Pilnīgi Nekobet 5ls pa vizīti paņēma gan,un čeku neizsniedza,kad biju pie viņas vizītēs ir tukšums,un lai glābtu savu pakaļu,apmelo mani,ka es neesmu bijusi pie viņas,rādijusies,bet es vēl esmu uzskaitē pie kardiologa,bet tas ir pārbijies,un arī neko nezina,Tad sanāk pacients visu izdomājis,nevienu sarunu ar āstu nav ierakstījis,ģimenes ārsts pa vizītēm čekus nedod,un man tagad nespējas lapu anulēt grib,Tas ir normāli??Kur es vēl varu augstāk pa veselības inspekciju vērsties??ES tā to negribu atstāt,man veselība pēc tādiem izgajieniem vispār uz nervu sabrukuma,bet viņi mani nomelno un pataisa par grēkāzi!!Lūdzu palīdziet ar padomiem??:(

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lauvene15 22. jūnijs 2010 21:49

Viss ir nokārtojies,un ārsti ir soditi par bezatbildīgu rīcību,un ceru tā būs mācība turpmāk nopietnāk izturēties pret pacientiem!!Es ārstējos tālāk un ceru beidzot kļūt vesela!!:))

otina 21. jūnijs 2010 17:49

Darba nespējas lapā taču ārsts ar savu parakstu apliecina, ka viņš to rakstījis... Kas tur neskaidrs un par ko kašķis nesaprotu???

otina 21. jūnijs 2010 17:48

Nu slimības lapu jau ar nevarēja izsniegt, ja nav bijis pieārsta un slimības lapā taču skaidri ir norādīts datums no kura tā uzrakstīta un kādas tada darba devējam var būt pretenzijas, ja ir lapa? Ko tad vi\ņš baudīja??? Nesaprotu te kautko...

lauvene15 21. jūnijs 2010 10:36

Viņai nav laiks čekiem ,jo daudz pacientu!!Tur nav nekādas kartības,bet man ir pieradījumi ,ka esmu bijusi!!UN rīt eju uz Veselības inspekciju pie Vadītājas!!!

pece 20. jūnijs 2010 22:24

Kaut kas stāstā neiet kopā:

* nav iereģistrēta vizīte, bet ir izsniegti nosūtījumi pie speciālistiem un atvērta slimības lapa? uz kā pamata tad tas notika?

* VVI nočekot vai ārsts par vizīti ir saņēmis naudu no veselības norēķinu centra NAV problēmu;

* par čekiem - ir jādod un viss, ja ir laiks paņemt naudu, ir laiks izsniegt čeku!

lauvene15 20. jūnijs 2010 19:49

Lapa ir atvērta,un nav noslēgta,es ārstējos un gaidu garās rindās uz izmeklējumiem,kādi trīs ir uz augustu pie speciālistiem!!Viņa vienkārši negaidīja ciemiņus no Veselības inspekcijas,tāpēc manu veselības vēsturi nesaveda kārtībā!!Un tagad uzveļ vainu uz manīm!!!

9................

otina 20. jūnijs 2010 09:34

Vai tad kad biji uz vizīti ārsts arī slimības lapu neuzrakstīja??? Tad jau darba devējam ir taisnība- slimības lapas ja nav, tad jābūt ir darbā... Godīgi sakot man arī, ja būtu darba devējs rastos šaubas, vai tiešām ārsts ir atļāvis neiet uz darbu, ja nav slimības lapas. Ja esi pie viņa bijusi uz vizīti un slimības lapas nav tas nozīmē tikai to, ka ārsts nav no darba pienākumu veikšanas atbrīvojis un tad tiešām ir jāiet uz darbu. Katrā ziņā ko vispār tad tas ārsts darīja, ja diagnozi neuzstādīja, slimības lapu neuzrakstīja, čeku neiedeva. Ko tad viņš darīja??? Sēdēja un teica: : Dod naudu un tinies!?"

otina 20. jūnijs 2010 09:29

Nu man tā vēl nav gadījies, ka kāds nedotu un teiktu, ka nav laika čeku iedot. Visbiežāk viņi paši dod, bet ja aizmirstas vienmēr atgādinu, lai būtu pēc tam ko VID iesniegt un nodokļus atpakaļ iegūt.

lauvene15 19. jūnijs 2010 23:09

Čekus viņiem nav laika dot!!

lauvene15 19. jūnijs 2010 23:01

Paldies Jums ,noteikti rīkošos,un tā to neatstāšu!!

pece 19. jūnijs 2010 09:13

Un vēl nākotnei tev ir jāzin, ka ģimenes dokam ir akūtās pieņemšanas katru dienu, kuru laikā tu vari griezties pie doka BEZ pieraksta.

Ir vērts ņemt čekus no ģimenes doka divu iemeslu dēļ:
1) varēsi sakrāt visus pa gadu un iesniedzot VID, dabūt atpakaļ apmēram četurto daļu - no 5 LVL , tas ir mazliet vairāk kā lats!

2) tas radina ārstus pie kārtības :D

pece 19. jūnijs 2010 09:05

Tev ir jāgriežas veselības inspekcijā http://www.vi.gov.lv/, otrs, sazinies ar veselības norēķinu centru http://www.vnc.gov.lv/lat/ - tur tev jānoskaidro, vai tavs ģimenes ārsts nav par tavu vizīti saņēmis naudu (gan jau ir :D) no valsts. Te tev links uz atbildīgi Veselības ministrijas departamentu http://www.vm.gov.lv/index.php?id=692&top=0

Bez tam - kā tavs ģimenes doks varēja tev atvērt slimības lapu un iedot nosūtījumu pie kardiologa, ja tu tur neesi bijusi?

otina 19. jūnijs 2010 08:01

Vai tad kad biji vizītē pie ārsta vai viņam čeku jautāji un viņš atteica???

laaciite 18. jūnijs 2010 23:15

To tā nevar atstāt, tikai mēdiji var palīdzēt, ļoti laba tēma būtu.
Pārējie ārsti sāks aizdomāties.

Rebeka 18. jūnijs 2010 22:53

zvani uz bez tabu, vai tautas balsi! Nopietni, tas ir vienigais veids kā sāks runāt un raustīties!!

lauvene15 18. jūnijs 2010 22:03

Labdien jaukās dāmas,varbūt kādai līdzīga situācija ir bijusi,palīdziet ar padomu kur lai vēršos pēc taisnības!!!Ārstējos pie savas ģimenes ārsta,esmu uz darba nespējas lapas,ir slikti ar veselību ,ka nespēju strādāt,lapa atvērta 2mēneši,jo pie ārtsiem ir nenormāli garas rindas,bet es par 20ls pa vizīti nevaru atļaut maksāt uz sitiena!:(Darba devējs uzsūtija veselības inspekciju,lai pārliecinātos,vai pamatoti,tas vēl nekas!!Bet tagad izrādās,ģimenes ārsts neko nav ierakstījis manā veselības kartē Pilnīgi Nekobet 5ls pa vizīti paņēma gan,un čeku neizsniedza,kad biju pie viņas vizītēs ir tukšums,un lai glābtu savu pakaļu,apmelo mani,ka es neesmu bijusi pie viņas,rādijusies,bet es vēl esmu uzskaitē pie kardiologa,bet tas ir pārbijies,un arī neko nezina,Tad sanāk pacients visu izdomājis,nevienu sarunu ar āstu nav ierakstījis,ģimenes ārsts pa vizītēm čekus nedod,un man tagad nespējas lapu anulēt grib,Tas ir normāli??Kur es vēl varu augstāk pa veselības inspekciju vērsties??ES tā to negribu atstāt,man veselība pēc tādiem izgajieniem vispār uz nervu sabrukuma,bet viņi mani nomelno un pataisa par grēkāzi!!Lūdzu palīdziet ar padomiem??:(

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā