Palidzesim piepildit sapniti!

kamil
kamil 16. jūlijs 2013 10:24

Labdien, miilaas foruma daliibnieces!

Rakstu ar lielu luugumu – luugumu peec Juusu balsiim. Varbuut jau esat pamanijushas – shobriid aktiivi norisinaas konkurss cesupremija.lv, kur dueleejas diesma ar deju. Dziesma ir izvirziijusies vadiibaa un tagad peec tautas balsiim tiks izvirziits viens uzvareetaajs, kurs dabuus preemiju. Jau labu laiku liideri ir divi – ciinaas Puures pagasta ABAVA ar Riigas AURU. 

Mans lugums – atbalstiet, ludzu, Pures sievieshu kori. Vinu iespejas stipri atskiras no Rigas kora iespejam un vinas jau tagad ir talu tikushas. Pures sievieshu koris ir mana teva koris, vins ir taa dirigents.  Un veiksmiigi, ar panaakumiem vada sho kori jau padsmit gadus. Taapeec arii es, protams, esmu vinu pusee  :)   Taa kaa Abavas konkurents koris Aura ir publiceejis rakstu ar aicinaajumu balsot par vinu kori portala kasjauns.lv, Pures kora izredzes piepildit savu sapni kluvusas pavisam niecigas.

Pavisam vienkarss un sirsniigs luugums atbalstiit jauko sieviesu kori no Pures, lai vinaam veicas un izdodas! Nobalsot varat seit, katru dienu no visiem 3 sociaalajiem portaliem - http://www.cesupremija.lv/?s=balsot&id=15  Pures koris ABAVA, Latviet's esmu, latviet's busu! Paldies!!! :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 17. jūlijs 2013 21:24

Da nu visus tos diedelniekus vajadzētu nobanot, jau apnikuši ar saviem "lūdzu nobalso", "lūdzu iesaki" utt.
Tāda liekulība un negodība, rezultātā vinnē ne labākais, bet tas, kurž sadiedelējis vairāk balsu. Absurds. Ja patiks, nobalsos bez visiem lūgumiem!

labrencis 17. jūlijs 2013 15:42

1. Nav glīti izmantot labdarības akcijas devīzi, kas domāta bērnu-invalīdu atbalstam.
Nu, nesmuki.
2. Ko nozīmē " Vinu iespejas stipri atskiras no Rigas kora iespejam" ? Ko tā Abava var zināt par citu kolektīvu iespējām? Korī Aura laikam esot tikai studenti. Kādas viņiem var būt lielas iespējas?
Lēts triks, lēti argumenti.

Cerīte 17. jūlijs 2013 14:05

Vispār nesapratu kurš ir labais ,kurš sliktais...Vai tad naudas dēļ dziedāt pārstāsiet vai?Būtu mana vara -atņemtu abiem koriem la nekašķējas un iedalītu tam korim ,,kas negaida.

AijaKr 17. jūlijs 2013 12:29

Mīļās dāmas, nebūt ne šim bagātajam sieviešu korim neiet grūti - viņas ir pirmajā vietā. Arī otrā korī, kas šeit pieminēts kā sliktie dzied sievietes, māmiņas...
Tāpēc izvērtējiet, vai ir vērts par šo balsot! :(

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā