Padomi par kredītiem

annas
annas 6. jūnijs 2018 11:56

Meitenes, labdien! Mans jautājums būs par kredītiem – līdz ko lūdzu atsaukties tos, kas bijis līdzīgā situācijā vai saprot par kreditēšanu. Pašlaik man ir paņemti vairāki kredīti – dzīvoklis hipotekarajā + vairāki īstermiņa aizdevumi ( remonts un auto), izpētīju mazliet internetā un uzgāju detalizētam rakstam par visiem aizdevuma veidiem un iespējām - http://www.aluksniesiem.lv/reklamraksti/kadi-kreditu-veidi-ir-pieejami-un-ka-tos-vislabak-izmantot-123999 - līdz ar ko radās doma par kredītu apvienošanu un refinansēšanu. Cik sapratu, tad tikai nebanku kredītdēvēji piedāvā šādu pakalpojumu? Pašlaik apstājos pie Hipocredit piedāvājuma - https://www.hipocredit.lv/public/kreditu-apvienosana/ un jautājums ir, varbūt, kāda no Jums no reālas pieredzes var ieteikt kur ir zemūdens akmeņi refinansējot savus kredītus – kur jāuzmanās īpaši piesardzīgi? Vai reāli aizdevumu apvienošana palīdz ietaupīt ( samazinot īstermiņa aizdevumu atmaksas )? 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nymph 7. jūnijs 2018 09:29

Godīgi sakot, neredzu nevienu punktu, kādēļ vajadzētu apsvērt kredītu pārformēšanu uz kaut kādu random kreditēšanas kompāniju - tādas kompānijas nāk un iet. Remonta kredītu, ļoti iespējams, Banka varētu pat neiebilst apvienot ar hipotekāro. Savulaik (gadus 10 atpakaļ) arī izmantoju iespēju apvienot kredītus, jeb, precīzāk sakot - panēmu vienu lielāku, lai atmaksātu visus sīkos un tad turpināju maksāt to lielāko un ikmēneša maksājuma summa izmainījās diezgan būtiski, lai gan kopā tā jebkurā gadījumā nebija nekāda astronomiskā (ņēmu nelielus kredītus, lai veiktu studiju maksas attiecīgā semestra samaksu - noteikumi bija jēdzīgāki, nekā ņemt studiju kredītu, jo nevēlējos piesaistīt galvotāju savam studiju kredītam). Līdz ar to, iespējams, dēļ % likmes maiņas ir varbūtība, ka apvienojot vairakus mazos kredītus vienā, maksājums būs mazāks, turklāt samenedžēt atmaksu - ērtāk.
Tomēr, lai vai kā, es pat neapsvērtu domu par kreditēšanos šādā ne-banku kompānijā. Turklāt, uz ātru roku iemetu identiskus ciparus autores ieliktā aizdevēja kalkulatorā un, piemēram, citadelē, ikmēneša maksājuma summas atšķirība ir DRAMATISKA (Kredīta summa 26000, termiņš 20 gadi, pirmā iemaksa 2600) - Hipokredit: 279 EUR, Citadele - 127,45. Nu, kur prāts!?

pece 7. jūnijs 2018 08:43

Ja nu kāds var palīdzēt, tad banka. Es aizietu uz to banku, kurā ir hipotekārais kredīts un izrunātos. Visu kredītu pārformēšana arī prasīs līdzekļus.