ODI

ilzel
ilzel 14. aprīlis 2010 22:34

Šodien visu dienu nostāvēja logs vaļā, un tagad man uzbrūk odi! trīs jau nositu, vēl vismaz viens lidinās. Tā nu ir lieta, kas man vasarā (siltajā sezonā) NEPATĪK - ODI! Diezgan grūti nākas saņemties un tos ignorēt. , Vai zināt kādu labu līdzekli, kas tos odus atbaida? tādu, kas patiešām strādā? gribēju pielikt vienu oda bildi klāt :D bet atradu tik smuku :D :D :D nu pēc izskata jau nav slikts kukainis, bet tik uzmācīgs!!!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rozhuks 15. aprīlis 2010 18:28

Aizmirsu piebilst ka protams tie sikie kneveli,lielo svel neesmu redzejusi

rozhuks 15. aprīlis 2010 18:27

Pie mums te SAlaspili jau ari maniti pormie odi,jau sajutu to stulbo sajutu,ka ir kad vini iekoz...=(((

burbulitis 15. aprīlis 2010 13:29

es vasarā izmantoju Chicco No Zanza elektrisko odu atbaidītāju. Nezinu vai palīdzēja šī parikte, vai siets logā, bet odu nebija, kaut arī durvis guļamistabai cauru dienu vaļā uz citam istabām.

laumucis 14. aprīlis 2010 23:27

man ari jau odi pilna maja vakara tik klopēju pa maja tos ta kaitina ar savu dzinkstesanu.un tik lielus ka sogad vel nebiju redzejusi.

muuna 14. aprīlis 2010 23:17

njā, nepaies ne ilgs laiks, kad katru vakaru vajadzēs izķert bēbim istabā odus.. Vismaz es esmu viņiem ļoti garšīga. Tad jau bēbis arī garšos... Pagaidām neesam Mežciemā manījuši :)

ilzel 14. aprīlis 2010 22:40

Es te jau kādu trešo vakaru cīnos - Rīgas rajona nomalē uz Valmieras pusi.

ilzel 14. aprīlis 2010 22:40

mums logiem priekšā ir tīkls. vienam tagad nav, pa ziemu nevajadzēja, bet ar steigu jāliek atpakaļ. Tā var atturēt no nākšanas istabā. Bet tie līdzekļi, kas it kā pasargā no odiem, tie visi nekam neder, drīzāk otrādi - odi vēl trakāk klūp virsū!

muuna 14. aprīlis 2010 22:38

tā, tā - kurā Rīgas rajonā redzēti pirmie odi? ;)

olchen 14. aprīlis 2010 22:36

ciest viņus nevaru...

Zinu tikai, ka viņiem patīk sviedru smarža (smaka), tāpēc siltajā laikā biežāk jāmazgājas :) Bet kā tos atbaidīt no mājām nezinu...

ilzel 14. aprīlis 2010 22:34

Šodien visu dienu nostāvēja logs vaļā, un tagad man uzbrūk odi! trīs jau nositu, vēl vismaz viens lidinās.
Tā nu ir lieta, kas man vasarā (siltajā sezonā) NEPATĪK - ODI! Diezgan grūti nākas saņemties un tos ignorēt. ,

Vai zināt kādu labu līdzekli, kas tos odus atbaida? tādu, kas patiešām strādā?

gribēju pielikt vienu oda bildi klāt :D bet atradu tik smuku :D :D :D nu pēc izskata jau nav slikts kukainis, bet tik uzmācīgs!!!

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā