Nodeviba!!!

letty3
letty3 23. augusts 2012 20:28

Meitenes,ludzu dodad kadu padomu uz sadu situaciju.Tas notika no vakar vakara lidz sim ritam. Es majas ar civilviru sezam tv skatamies,atnaca draugs alinu iedzert,pasedeja iedzera un draugs aizgaja,civilviram pec ta visadas pretenzijas radas un emociju izpludumi,bet tas ta.Peksni pazvanija vinjam sieviete ludzot palidzibu aiztavet no vira,jo virs vinai iesita.Atveda so sievieti pie mums uz majam,protams vinja bij pazistama,pateicas mums par palidzibu,sedejam tad iedzeram,mans civilvirs gaja gulet jo no rita uz darbu,bet ta sieviete apgulas vinjam blakus un apskava vinju.Nu es paskatijos padomaju nekas traks abi apgerba un pie tam jau abi kraca salda miega.Man pasai miegs nenaca es iesledzu muziku,apgulos gulta vinjiem blakus un mierigi klausijos muziku.Peksni ka velns butu ravis paskatities uz vinju abu pusi! Un ko es redzu??? Vinja bez biksem jau uz mana civilvira uzlidusi un nodarbojas ar seksu,pie tam man blakus.Vinji domaja ka es gulu,es protams kluseju neka neteicu,tik klusi spilvena raudaju no ta skata un skanam.Sagaidiju modinataja zvanu 6:30 piecelos,panemu savas mantas un ejot prom atteicu- Jus domajat ka es neka neredzeju un nedzirdeju?! Bet civilvirs atteica ja jau redzeji kapec uzreiz neka neiteici piemeram ka-Ko tu dari vispar???!! Ejot prom iedevu vinjam plauku un aizgaju,visu ritu staigaju pa ielam nesaprotot neka,apjukuma,asaras.es to cilveku tomer milu,bet vinjs man netic...velak sanemos pazvaniju vinjam izteicu vel visu parejo,pateicu ka tomer milu vinju.vinjs paludza man atnakt uz majam,es atnacu ta sieviete vel sedeja,bij vel mana draudzene kura ar bij soka.civilvirs aizgaja uz darbu,atstaja atslegas lai pieskatu maju un draudzenes,bet ta sieviete ilgi mana kompanija nenosedeja,laikam kauns bij vai kas un atri aizbrauca uz majam pie sava oficiala vira.Nu ka ta var darit???Tagad civilvirs gul noguris,skatos uz vinju un nezinu ko darit...Piedosanu man nav prasijis,tik pateica ka pareizi izdariju ka plauku iesitu.... Ja varat ludzu dodat kadu padomu!!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kristy26 5. decembris 2012 12:47

Es nesaprotu...sito vienaldzibu,sieviete mila,tev pret sevi kaut cienas kripatina ir? Es to veci ar to sievieti no majas izmestu,vai pati aizietu atpakal neskatidamas,kur nu vel gulet blakus un spilvena raudat...vnk nesaprotu,sitas jau ir mazohisms.

ledidaina 4. decembris 2012 12:56

Tā vien liekas, ka tev patīk būt upura lomā! Ja tu viņu tiešām mīlētu domāju tu neskatītos un klusi neraudātu spilvenā, paņemtu to sievieti az matiem izplunkātu un ārā pa durvīm izmestu kaut vai ar pliku dibenu! Bet tā vien liekas ka jums tā ir norma un nevienam ne otram nav nekādas ne cieņas ne mīlestības vienam pret otru! Tā mēdz gadītie tikai cilvēkiem kuriem morāle ir kritusies zamāk par grīdu! Pašcieņas nemaz nav???

eliss 5. novembris 2012 12:48

Tev nav un laikam ari nebus raxtura.....
Reku viena meitene pardeva taro kartis,varbut ari Tev vajadzetu tadas iegadaties?Un uzdot taam savus jautajumus? ;)

babina 22. oktobris 2012 12:12

Nu diemžēl jāsaka, ka šādas lietas notiek arī precēto ģimenēs! Un vīrietis vazājās no vienas pie otras, nekad viņam nav labi! Tauriņa efekts...

daceporuka 19. septembris 2012 09:58

Tas nav normāli...pārāk daudz alkohola Tavā dzīvē

norna12 18. septembris 2012 15:54

Var but Tev palidzes pisihologs? Natalija 28227417! Palidz uzlabot attiecibas/ Ari man palidzeja.

bubuu 25. augusts 2012 00:27

šausmas! Es tavā vietā redzot tādu situāciju momentā to visu pārtrauktu, aizdzītu to sievieti uz turieni, no kurienes nākusi un arī pēc tam no vīra aizietu! Tas nav normāli. Un vsp es pat nepieļautu to, ka kkāda cita ar manu vīru guļ gultā saķērušies!
Bet nu jā.. izklausās vnk nereāli :D

letty3 24. augusts 2012 17:35

kesija-tadus komentarus neviens neludza rakstit...tev pasai gan jau kadi 15 vai 13 gadi ka ta raksti...tici man dzive ir visadas situacijas,nevajag par citiem smieties un ar rupjiem vardiem vardiem izteikties,. Tici-pienaks ari tev dzive tads bridis un tadas situacijas kuras nebus ticamas,un kuras vajadzes kadu normalu padomu.Padoma pirms kaut ko raksti!!!

kesija 24. augusts 2012 17:22

tu esi slima!!! :D stubakais stasts ko esmu lasijusi pedejo gadu laika... fake... nez cik tev gadu 15?13? un pat ja ta butu taisniba,tad tu esi vel stulbaka ar vinu paliekot!!! iesaku tev izlasit velreiz ko esi uzrakstijusi...:D kad paveemu tad uzrakstiju komentaru :D

letty3 24. augusts 2012 16:28

kariiiniite-nu ta skiet ta ari jadara ka nav jegas kaut ko turpinat.piedosanu ar neprasija...pat kad slimnica guleju nepazvanija,man tad bij no uztraukumiem un parstresosanas sakas sirds mazspeja,sirds saka atteikt..miru nost,un vinjam laikam bij vienalga,pat nezvanija,visi vina pazinas zvanija un jautaja ka es jutos,bet vinjam pofig bij.

vespo 24. augusts 2012 15:03

letty3, piedod, bet es šādas situācijas (gulēšanu ar apskaušanos) vispār neuzskatu par normālām un nav nozīmes cik gadus Tu pazīsti to cilvēku/draugu, Tu tikai izrādi necieņu pret savu otro pusīti, vēl jo vairāk, ja viņš to redz. Labāk aizmirsti šīs attiecības un sāc jaunu dzīvi un iemācies novilkt robežu starp draudzību un attiecībām. Domāju, ka šīs attiecības ir bez nākotnes, jo pēc visa spriežot, viņš pārāk nenožēlo notikušo un tas tikai liecina, ka arī nākotnē ir iespējama krāpšana.

karla 24. augusts 2012 15:02

Svingeri ar alkohola problemam-pec ta ari viss izskataa.ko ieteikt? Naktpie prata..tas ir vnk pretigi un pratam neaptverami. Bet kadam laikam ikdiena.

letty3 24. augusts 2012 14:27

kariiiniite- vienmer visas sievietes saka ja es ieraudzitu ka mans virs mani krapj abus nosistu...tas tik tads teiciens,bet varbut ir kada kura to varetu izdarit,bet tada bridi visu to ieraugot bija vnk shoka stavoklis kura neko nespej saprast ko darit...un to ka es atlavos lai ta notiek ka vinja vinju apskauj tapec ka 7 gadus pazistami ir,cilveki kurus es tik daudzus gadus pazistu ari apskauju un ir bijis ta kad kopa gulam.bija situacija ciemos bij mana ex puisa draugs atnacis.mums 2 istabu dzivoklis,ex puisis ar draugu vnk pasedeja paplapaja a vinja draugs bij parak piedzeries lai dotos uz majam,es vinjam saklaju gultu un noliku gulet vinju,ka ne ka vinjs man bij labs draugs un vairakus gadus pazinu neka savu ex puisi..es ar savu ex puisis gaju gulet,vinjam kautkadas psihiskas problemas galva uzradas es vnk neklausijios vinju un aizgaju pie drauga gulet,vinjs mani apskava un ta ari gulejam nekada seksa nebij,ta ir ista draudziba,un ex puisis redzeja ka mes vnk gulam un zinaja mani ka es ar draugu nepargulesu,ja man ir viens tad ir viens...

bovariijaunkundze 24. augusts 2012 13:09

Es atvainojos par tiešumu, bet Tevis izvēlētā leksika un izteiksmes veids rada sajūtu, ka tas ir kāds no raidījuma "Kriminal inform" sižetiem.
Apzinos, ka reālajā pasaulē aiz aizvērtām mitekļu durvīm notiek vēl daudz šausminošākas lietas, kuras mēs pat izfantazēt nespējam, bet mans saprāts vienkārši atsakās šādu situāciju sagremot - ļaut svešai sievietei bez emocijām apgulties blakus manam vīrietim, skatīties, kā viņa viņu apskauj un pēcāk vēl klusējot noklausīties, kā šie abi, atvainojos, kniebjas. Ko Tev darīt? Pat nezinu. Laikam meklēt kāda speciālista palīdzību, jo psihiski stabils cilvēks diezvai ko tādu pieļautu.

vespo 24. augusts 2012 10:41

Es izlasīju šo bēdu stāstu un biju pilnīgā šokā, bet ne tikai par Tava vīrieša rīcību, bet arī par to, ka Tu tajā visā noskatījies. Kāpēc Tu to nepārtrauci? Pilnīgi iespējams, ka Tavs vīrietis bija iemidzis un nemaz neapzinājās, ka tā neesi Tu. Un vēl sēdēt nākamajā dienā kopā ar to sievieti. Kā Jūs tur dzīvojat? Kāpēc tā sieviete nevērsās pie policijas, ja jau vīrs viņu sit, bet gan zvanīja Jums. Man jau liekas, ka šeit pie vainas tiešām ir pārmērīga alkohola lietošana. Es Tev ieteiktu bēgt no šīs vides, kamēr neesi pati tajā visā ierauta. Uzliec sev mērķus dzīvē un ej uz tiem pamazām un galvenais sāc sevi cienīt.

Noelle 24. augusts 2012 09:26

"Bet cik daudz cilveki man ir teikusi ja tavs virietis grib tevi krapt tad labak tava prieksa neka tev aiz muguras."

Es vienmēr esmu domājusi, ka šis teiciens attiecas uz aprunāšanu. Nerunājot jau par to, ka krāpšana kā tāda ir rādītājs, ka kaut kas attiecībās ir stipri nogājis šķērsām, krāpšana sava mīļotā cilvēka klātbūtnē ir vispār kaut kāds "kosmoss".

Ja Tu tik ļoti ieklausies apkārtējo teiktajā, tad šoreiz nu ir pienācis tas brīdis, kad tas ir jādara pilnīgi NOTEIKTI - bēdz ko kājas nes no tāda vīrieša!!!

letty3 24. augusts 2012 09:08

Ta vispar jau ir taisniba,tie nav meli.Varbut ari liekas ka seriala.Bet visa musu dzive ir ka serials ja paskatas no malas uz savu dzivi un citu cilveku attiecibam.Par to alkoholu runajot CERITE ta nav parlieku aizrautiba,ja es butu piedzerusies vai kauka tml ta butu savadak.divas glazes kokteila neko sliktu nemaz nenodara.
Bet cik daudz cilveki man ir teikusi ja tavs virietis grib tevi krapt tad labak tava prieksa neka tev aiz muguras.

23. augusts 2012 23:02

izlasot, sagribejas nomazgāties. negribas ticēt ka tā var būt. izklausas pēc slikta meksikāņu seriāla. it īpaši ja TU zvanīji un jau gandrīz prasiji lai atgriezties. vai nu esat atraduši viens otru, vai nu tev steidzami jāmekle labs psihologs. bez apvainošanas, bet tas gan nu nav normāli. tu liec sevi zemāk par atkritumiem.

avokado 23. augusts 2012 22:05

Pats Tevi izprovocēja uz šķiršanos. Tad jau gribēja arī,lai tā būtu. Atpakaļ ceļa nav. Ja vien pati nevēlies mocīties.

Noelle 23. augusts 2012 22:00

Nerunājot jau par visu pārējo (kaut kā nespēju noticēt, ka tāda situācija var būt dzīvē, lai gan...), nesaprotu, kā var savu draugu, otro pusīti, mīļoto cilvēku saukt par "civilvīru"... nezinu... man tas termins šķiet kaut kas tāds... vē... nu vārdu sakot - nepatīkams, tikpat, cik aprakstītā situācija...

valmora 23. augusts 2012 21:38

Jācer, ka tā tiešām nav patiesība, savādāk jādomā, ka esi liela muļķe un dzīvo iebrauktuvē!

kimbra 23. augusts 2012 21:23

Tā vien gribas teikt, ka TĀ NEMĒDZ BŪT!!!! Galīgi pēc feikā stōrija izskatās.....

mince25 23. augusts 2012 21:12

letty3, Tu vēl nopietni jautā ko darīt, kad vīrietis pārguļ ar kādu tavā klātbūtnē???!!! PAMEST!BĒGT, ko kājas nes! Diez kas būtu jānodara Tev un Tavai pašapziņai, lai Tu pati nonāktu pie šāda lēmuma?! Ja godīgi situācija šķiet sirreāla.

Cerīte 23. augusts 2012 20:50

Vai jūs lopi vai kādi ka vairojieties krustām šķērsām?Kāpēc vispār jāļauj savam vīram ar kādu gulēt un vēl pašai jāguļas blakus?Vai tik jums nav problēmas ar alkohola salietošanos un regulāru pārlietošanos.IZLASI PATI KO TU ESI SARAKSTĪJUSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

letty3 23. augusts 2012 20:28

Meitenes,ludzu dodad kadu padomu uz sadu situaciju.Tas notika no vakar vakara lidz sim ritam.
Es majas ar civilviru sezam tv skatamies,atnaca draugs alinu iedzert,pasedeja iedzera un draugs aizgaja,civilviram pec ta visadas pretenzijas radas un emociju izpludumi,bet tas ta.Peksni pazvanija vinjam sieviete ludzot palidzibu aiztavet no vira,jo virs vinai iesita.Atveda so sievieti pie mums uz majam,protams vinja bij pazistama,pateicas mums par palidzibu,sedejam tad iedzeram,mans civilvirs gaja gulet jo no rita uz darbu,bet ta sieviete apgulas vinjam blakus un apskava vinju.Nu es paskatijos padomaju nekas traks abi apgerba un pie tam jau abi kraca salda miega.Man pasai miegs nenaca es iesledzu muziku,apgulos gulta vinjiem blakus un mierigi klausijos muziku.Peksni ka velns butu ravis paskatities uz vinju abu pusi! Un ko es redzu??? Vinja bez biksem jau uz mana civilvira uzlidusi un nodarbojas ar seksu,pie tam man blakus.Vinji domaja ka es gulu,es protams kluseju neka neteicu,tik klusi spilvena raudaju no ta skata un skanam.Sagaidiju modinataja zvanu 6:30 piecelos,panemu savas mantas un ejot prom atteicu- Jus domajat ka es neka neredzeju un nedzirdeju?! Bet civilvirs atteica ja jau redzeji kapec uzreiz neka neiteici piemeram ka-Ko tu dari vispar???!!
Ejot prom iedevu vinjam plauku un aizgaju,visu ritu staigaju pa ielam nesaprotot neka,apjukuma,asaras.es to cilveku tomer milu,bet vinjs man netic...velak sanemos pazvaniju vinjam izteicu vel visu parejo,pateicu ka tomer milu vinju.vinjs paludza man atnakt uz majam,es atnacu ta sieviete vel sedeja,bij vel mana draudzene kura ar bij soka.civilvirs aizgaja uz darbu,atstaja atslegas lai pieskatu maju un draudzenes,bet ta sieviete ilgi mana kompanija nenosedeja,laikam kauns bij vai kas un atri aizbrauca uz majam pie sava oficiala vira.Nu ka ta var darit???Tagad civilvirs gul noguris,skatos uz vinju un nezinu ko darit...Piedosanu man nav prasijis,tik pateica ka pareizi izdariju ka plauku iesitu....
Ja varat ludzu dodat kadu padomu!!