No Santa Klausa

ascorpio
ascorpio 30. novembris 2010 00:24

Vai vēlies lai tavs bērns saņamtu īstu ziemassvētku apsveikuma kartiņu-vēstuli no " īstā santa klausa" savā pasta kastītē? Vēstule ir noformēta tā itkā tās sūtītājs ir SANTA KLAUS no ziemeļpola ( jūs norādīsiet kas tajā jāuzraksta).

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sherija 30. novembris 2010 14:03

Šādu vēstuli gan standarta, gan ar savu tekstu var pasūtīt netā. Pati vairākus gadus esmu braukusi kā grupas vadītaja uz Lapzemi (dažus gadus vairs nebraucu, jo mazā pieteicās un arī tagad negribas viņu uz nedēļu atstāt bez mammas). Parasti izbraucām 26.12. agri no rīta un šos dažus gadus, kad vairs nebraucu, tajā dienā vēl nodomāju, jā .... tagad visi sēž autobusā, nākošajā dienā...oo visi staigā pa Zoo utt. :-)))) bet paskatos uz savu peciņu un priecājos, ka svētkus varu sarīkot savai mazajai princesei, ne citu bērniņīem ka iepriekšējos gados:-))))
Bet atpakaļ pie tēmas, katru gadu, kad tur biju izvēlējos skaistas kartiņas māsu un draugu bērniem un atkarība no to vecuma izvēlējos kādā valoda rakstīt novēlējumu un sūtīju. Pēc tam draudzenes stāstīja, kā bērni (pat lielāki puikas) staigāja un lauzīja galvu, kas un kā to sūtījis (parakstījos kā Santa Klauss:-)))) Kad mana peka paaugsies,noteikti sūtīšu netā tādas vēstulītes:-)

Noelle 30. novembris 2010 09:43

Bērnībā mēs arī ar māsu rakstījām vēstules un ap Ziemassvētkiem arī saņēmām. Ar visiem Lapzemes pasta zīmogiem (vēstulītes, protams, bija saštancētas copy paste visiem gribētājiem, toties klāt bija pievienotas kaut kādas uzlīmītes un citi nieciņi. Mīlīgi jau :)

puma 30. novembris 2010 08:56

Pirms kādiem 5 gadiem mans brālis rakstīja vēstuli Santa Klausam uz Lapzemi un neilgi pirms Jāņiem saņēma atbildes vēstuli. Brālītis bija sajūsmā!

hiperkeri 30. novembris 2010 08:45

nabaga muļķojamie bērni..
bet paldies par centīu-kamēr mammām SK ir ziemas depresija,tādi cilvēki kā ascorpio vismaz atgādina,ka IR jātaisa svētki mazajiem;)

ascorpio 30. novembris 2010 00:24

Vai vēlies lai tavs bērns saņamtu īstu ziemassvētku apsveikuma kartiņu-vēstuli no " īstā santa klausa" savā pasta kastītē? Vēstule ir noformēta tā itkā tās sūtītājs ir SANTA KLAUS no ziemeļpola ( jūs norādīsiet kas tajā jāuzraksta).

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā