Nezinu ko dariit!

brunete20
brunete20 25. oktobris 2013 16:39

Sveikas!Es gribu lugt Jums padomu...Biju kopa ar puisi vairak kaa pus gadu,izskiramies neizskaidrojama iemesla delj,kaa apgalvoja vinjsh ,-pats neesot zinajis kapec gribeja skirties! Kamer bijam skirti vinjam bijushas divas attiecibas.skirti bijam 5meneshus,tagat paris dienas atpakal,vins velejas satikties lai izrunatos,apgalvoja ,ka grib sakt visu no jauna,es protams noticeju,jo miilu vel aizvien,cereju ka tagat tiesham viss bus savadak,nopietnak...bet...nekaa....divas dienas bija viss kartiba ,kamer atradamies viens otram blakus,atlika aiziet katram savaas darishanas,kad jau atkal sakas no vina puses ignoresana,melosana...Vins manu prat pats nezin ko vins velas,bet ta tak nedrikst,nu nedrikst tak otru ta sapinat,zinot ko tas otrs jut pret vinu...Meitenes ko man dariit?-es saprotu,ka miilu un citu man butu sev gruti pielaist klat...Ja vinjsh atkal uzradisies,un velesies kaut ko,ko man darit? Es atzistu ,ka esmu naiva,atri piedodu utt,bet es gribu to mainit...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Sindy-Lu 12. marts 2014 09:18

Tādām attiecībām tāpat nav lemta ilgstoša nākotne-tāpēc netērē laiku velti.Tu tikai iesēj viņā pārliecību,kas uz viņa klikšķi tu atkal būsi atpakaļ un kad nevajadzēs tad atkal tevi atstums.Sāpes zudīs ,mīlestība ar laiku pret viņu izgaisīs taču notriekto laiku tu vairs neatgūsi.

pece 28. oktobris 2013 12:58

Tak sūti šo dillēs un meklē citu, šitā var visu dzīvi uz brīnumiem gaidīt!

Viņš nav tevis vērts!

burtinsh 25. oktobris 2013 19:36

Ehh, es arii tagad lidzigam posmam eju cauri. Ar draugu kopaa esam jau pusgadu, bet vinjs juutas ne ipashi izraada...man jau radaas aizdomas, ka kaut kas ne taa un tad es vinju iztirzaaju (laikam gan biku par daudz) un tad vins teica, ka patiiku es vinjam, bet iisti taas milestibas nav. Vins grib turpinaat draudzeties, bet es nevaru vairs but tada kaa ieprieksh, ja zinu, ka vinjam nav tik specigas juutas kaa man. Gribas vinjam visu palidzeet, pavadiit visu laiku kopaa utt., bet vinjam taa nav.....es ar nezinu ko dariit! Vajag ignoreet, bet tas ir ljoti gruti, jo visu laiku gribas ar vinju kontakteeties. Kaa izdariit, lai vins mani tomeer iemileetu, jo ar savaam "histerijaam" es tikai sliktu daru!

vecsprofils 25. oktobris 2013 18:29

Neskrien kā sunītis viņam pretī pēc pirmā svilpiena. Ļauj viņam tevi izcīnīt, aplidot, visbeidzot pierādīt, ka grib būt kopā ilgstoši, nevis tikai tāpēc, lai tikai aiz simpātijas pret tevi celtu sev pašapziņu "varu nocopēt ikvienu sev vēlamu simpātisku zaķi". Tas ir no tiem tipiem, kuri pagaidām nav gatavi mīlēt uz mūžu. Tad nekāp atkal uz tiem pasiem grābekļiem, bet ļauj vismaz pusgadam (?) paiet un apskaties, ja viņš diendienā tev izrāda uzmanību, mīlestības apliecinājumus, aicina uz randiņiem, kur uzvedas kā džentelmenis, dāvina un lutina tevi... tad var arī padomāt par kopdzīvi. Bet ne jau tā mētāties.

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā