Nezinu kāpēc tā, ko lai daru?

Mis-slepenā
Mis-slepenā 15. oktobris 2013 17:43

Būšu īsa... Man ir problēma, kad mums ar vīru ir sekss, nav ne reizes bijis orgasms, lai ar kā vīrs pūlētos. Nezinu kāpēc tā, vīrs bēdīgs. Vienu reiz bija riktīgi tauriņi, ko atcerējos ļoti ilgi, pat tagad atceros. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Mis-slepenā 17. oktobris 2013 18:11 pandinja

Pirmo reiz pārgulēju 17gados!šobrīd man ir 21. Sekss ir samērā reti vai nu ik pēc 3mēn, var ar būt ilgāk ka pat 5mēn nav. Tagad ka dzīvoju laukos un vīrs ir pilsētā,tad katras nedēļas brīvdienās ir sex (ar noteikumu,ja vīrs nav dzēris,vai man ir mēnešreizes).Ilguma laiks parast kamēr vīriets beidz.

Mis-slepenā 17. oktobris 2013 18:07 ladyme

Paldies!:)

pandinja 17. oktobris 2013 13:03 Mis-slepenā

Hm... Cik ilgi Tu jau esi seksuāli aktīva? Cik ilgi regulārs sekss ir?

pandinja 17. oktobris 2013 12:59

Atvainojos - Mis-slepenās nevis ladyme vīrs. :)

pandinja 17. oktobris 2013 12:58 Linduchy

Un kā vēl var palikt slapja gulta. Pieņemu, ka ladyme vīrs ir runājis par sieviešu ejakulēšanu - skvirtu, jo tad tiešām izšļācas šķidrums un pie tam ne tādā niecīgā daudzumā, bet tā, ka gulta garantēti slapja.
Bet tas noteikti nav nekāds orgasma rādītājs. Runā, ka skvirtot var salīdzinoši maz sieviešu, bet orgasmu jau nu gan var sasniegt katra - ar lielāku vai mazāku piepūli.

ladyme 17. oktobris 2013 10:51

jāatzīst ka man arī bija šāda problēma, bet to atrisināju un ieteikums tiešām ir tāds kā te meitenes jau minēja - mīlēšanās laikā es pati "strādāju" ap klitoru ar pirkstiņu un vīrietis dara savu, tad vēl vīrietis apmīļo manas krūtis un beigās mums abiem ir orgasms! Tā ka nevajag no sevis kaunēties vīrieša priekšā, vajag izpētīt sevi un sadarboties kopā ar vīrieti jo vīrietis jau arī grib Tevi iepriecināt. Lai veicas! (F)

Mis-slepenā 16. oktobris 2013 10:29 cerite

Man no šī vīrieša ir dēls,citu nemeklēšu... Viņš saka nevis ka galīg nav,bet ka vairāk uz iekšu un maziņš viņš ir.
Un es vairāk pieļauju iespēju ka mana vaina tā ir ne kliktora,jo vienmēr kautkā noraustos. Nāksies sevi iepazīt un nebaidīties.

Mis-slepenā 16. oktobris 2013 10:24 Linduchy

Esmu,pirmā reize bij kad gāju man bija 15gadi.

Linduchy 16. oktobris 2013 09:57 Mis-slepenā

Un vēl pasaki, ka nekad neesi bijusi pie ginekologa? :S

Linduchy 16. oktobris 2013 09:57 cerite

(Y)(Y)(Y)

Cerīte 16. oktobris 2013 08:45 Mis-slepenā

Tad jau vaina būs nevis klitora trūkumā ,bet tam ka Tu kaunies no sevis un nepatīc sev.IEPAZĪSTI SEVI.
P.S.Klitors ir visām sievietēm un tieši tur kur tam jābūt/to es Tev kā ārsts varu oficiāli paziņot./Tā ka lai čalītis neskalo Tev smadzenes!Varbūt Tev vienkārši vajag kādu pieredzējušāku un protošāku vīrieti????

Mis-slepenā 16. oktobris 2013 00:27 cerite

Ginekalogam?ja jau es kaunos kādam ginekalogam,no kauna zemē iekritīšu!

Cerīte 15. oktobris 2013 22:00 Mis-slepenā

Tev paats vienkāršākais ir sākt masturbēt,iepazīt sevi un nekaunēties no tā.Masturbē miljoniem sieviešu,gan bez ,gan ar partneri.Ja uztraucies par to ka nav klitora-paskaties spogulī un salīdzini to ko redzi ar internetā iegūtiem attēliem.Var jau ari to jautājumu uzdot ginekologam.

Mis-slepenā 15. oktobris 2013 21:42 supersausins

Pacentīšos,būs jau kautkas jādar lietas labā,jo savādāk vīriets pārāk bieži tiek apvainots.

Mis-slepenā 15. oktobris 2013 21:40 Linduchy

Nu rakstīšu kā viņš teic:laiza un nav aiz kā aizķerties! Man esot dziļāk uz iekšu un tāpēc tā esot...

supersausins 15. oktobris 2013 19:43 Mis-slepenā

Nu vec vaginas vingrojumus..tas palidz:)
Nja par klitoru esmu dzirdejusi..
Bet ari. Tas ir atkarigs cik ilgi to dara jo citreiz vajaga ilgak procesu:)

Linduchy 15. oktobris 2013 19:41 Mis-slepenā

8-| Kā nav klitora? Tā tak nevar būt!
Un par slapju gultu...slapja no sviedriem - var būt, slapja, ja notiek nekontrolēta/kontrolēta urīna noplūde - ļoti iespējams...bet, ka no orgasma paliktu slapja gulta - nu nē, tā gan nenotiek :D
Orgasms var atšķirties dažādām sievietēm - citām spilgtāks, citām ne tik izteikts, bet kopējās pazīmes - dzimumorgānu ritmiska saraušanās, patīkams siltuma vilnis visā ķermenī un īslaicīgs apziņas zudums, paātrināta sirdsdarbība, elpošana un paaugstināts asinsspiediens.

Mis-slepenā 15. oktobris 2013 19:27 Linduchy

Ceru ka kādreiz uzzināšu.

Mis-slepenā 15. oktobris 2013 19:26 supersausins

Man arī draugam gala iznākums ir pirmajam,bet man nekā. Bet parasti man ir labi,viss super,bet nav orgasma un tas viss. Esmu dzirdējusi ka: tas ir tā ka izšļācās kaut kas ārā,vai paliek slapja gulta. Un kā patiesībā nav ne jausmas:(. Vienkārši sāk tracināt tas ārā,sajūta tāda ka daru pāri vīrietim.

VĒL VIŅŠ I TEICIS KA MAN KLIKTORA NAV.

supersausins 15. oktobris 2013 19:11

Man ar draugu ir lidziga situacija bijusi..
Zinu kad iepazinos biju nevainiga un ilgi nesanaca nekas..
Bet pirmo izsto taurinu deja bija ne tada ka parasti..
Zinu to ka parasti draugam ir gala finals bet man ne.
Bet pedeja laika izmeginam dazadas pozas un ir pozas kurvar iegut baudu abi..vel palidz dazreiz palidz intimas rotallietas un lomu speles:)

Linduchy 15. oktobris 2013 18:56 Mis-slepenā

Neizmēģināsi, nezināsi ;)

Mis-slepenā 15. oktobris 2013 18:48 Linduchy

Nu var teikt tā- ka ne kauns,bet bailes no tā iznākuma,jo nezinu ko gaidīt.

Linduchy 15. oktobris 2013 18:44 Mis-slepenā

Kauns? No kā? Man šķiet, ka tas viss ir jāuztver vienkāršāk ;) Ja reiz ir problēmas ar orgasma sasniegšanu, tad ir kaut kas jādara...un jebkurš speciālists tev ieteiks sākt tieši ar šo punktu ;)

Mis-slepenā 15. oktobris 2013 18:20 Linduchy

Pašai ar sevi darboties man ir kauns un tas šķiet,kā,lai pasaka nu tā,nezinu!

Linduchy 15. oktobris 2013 18:11

Un pašai padarbojoties, izdodas sasniegt orgasmu? Izpēti pati sevi, tad varēsi koriģēt savu vīrieti - kā kustēties, kur aizskart, lai būtu labi ;)

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā