Neziņā:)

Liina2
Liina2 3. decembris 2014 15:30

Sveikas meitenes :) nāk z-svētku laiks un es sev gribu uzdāvināt ļoti skaistu dāvanu, tā ir šokolādes masāža:)bet ir tāda lieta ka man apkārtējošie draugi, paziņas nau m;eginājuši un nevar mani pakonsultēt šajā jautājumā.varbūt ir kāda kas to ir mēģinajusi ? raksta ka viņa  ir ļoti nomierinoša un ļoti bagāti āda uzņem vitāmīnus no šadās masāžas.. kaut kā neticas ka šokolāde kko tādu spēj , vienīgi vēlu vakarā pie tv saldi apmierināt garšas kārpiņas:D

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Liina2 4. decembris 2014 11:34 Catwoman

nau tā ka no galvas līdz kājām, bet ir ir :Dkas tas pa vīrieti bez spalvam:D
tas gan būtu izaicinājums(devil)

Linduchy 4. decembris 2014 10:43 Liina2

Cerams, ka vīrietis nav spalvains...tas varētu būt izaicinājums laizīšanai :X(devil)ROFL

Liina2 4. decembris 2014 09:36 Shalako

nu vot, visi man saka ka tā ir šokolādes izniekošana:(bet man iekšās sēž kaut kas tāds kas saka ka vajag, jo esmu izmeginajusi kermena masazu ar eteriskajam eļļām , bet gribas kko savadaku,bet laikam mēģināšu:)

Liina2 4. decembris 2014 09:31 Catwoman

piedavāju savam vīrietim nākt kopā ar mani, tad jau būtu no kā nolaizīt:Dbet ir pret tadām procedūrām, saka ka nopirks kasti šokolādes lai ēdot nevis izmetot to visu vējā:D

Linduchy 3. decembris 2014 17:56 Shalako

Nju muguru sev diezgan grūti būtu nolaizīt...tad jau jāiet kopā ar vēl kādu saldummīli :D

vecsprofils 3. decembris 2014 17:23

t.i. pēdējais teikums bija domāts Liina2 :)

vecsprofils 3. decembris 2014 17:23 Catwoman

Ahā, es arī pārāk mīlu šokolādi, lai to izniekotu uz ķermeni, kuru vienalga būs jānoskalo. Var jau nolaizīt... :D
Bet nu jā, ja tomēr nolem izmēģināt, uzraksti par to blogu ;)

Linduchy 3. decembris 2014 17:16

Šokolāde ir jāēd, nevis jāzieķē sev virsū lielos apjomos ;) Nezinu, neesmu mēģinājusi un nemaz neplānoju, jo manā skatījumā tā ir produktu izniekošana :^)

Nymph 3. decembris 2014 15:54

Nu, domājams, ka neviena vienreizējā masāža/procedūra Tev nedos -10 gadu efektu, nevitaminizēs Tevi avansā un neatgriezīs pēdējā piecgadē zaudēto ādas tvirtumu. Tas attiecas arī uz šokolādes masāžu.
Kas vēl jāņem vērā - ka daudziem esot alerģiska reakcija pēc šīm šokolādes procedūrām, jo šokolādē ir ļoti daudz aktīvo vielu un tās var kairināt ādu.

Rebeka 3. decembris 2014 15:51

Pati neesmu bijusi, bet draudzenes, kuras ir, visas kā viena saka, ka nav forši, nezinu precīzāk, kas ir tas neforšais...