netaisniiba...

eimii 24. jūlijs 2011 09:32

Mans viiriets pret mani izturas kaa pret lupatu,a pret Savu maasu kaa pret Dievu... Ar vinu gatavs visu kopaa darit, un tik apmierinats ir vinas klatbuutnee,kaa arii vinas partnera klatbuutnee, un vai tas ok, ka puskaili viens otra priekshaa var staigaat kaa nekaa paari 30 jau,,nav tak berni.. ??? ar mani negrib ne runaaties neko citu.. tik atmet,ka esot saguris, a ja maasa atnaak ta uzreiz kaa sauliite staro, un kur nu vel ja maasas miiljotais,, .. Juutos lieka shajaa trijotnee,, vai tas taa ir ok??? Varbuut vnk man ar domaashanu kautkas nav taa...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
svente 25. jūlijs 2011 10:13

Tur nav jārunā, bet jārīkojas. Vai viņš tāds bija arī pirms bērnu piedzimšanas, ja jā - tad jājautā Tev Eimii. Kas viņā ir tāds, ka Tu esi ar mieru visu piedot? Bet ja Tu gribētu aiziet - aizietu! Vajag gribēt. Acīmredzot Tu ceri, ka viņš mainīsies.

sabuxone 24. jūlijs 2011 16:59

Man tada uzvediba liekas divaina!

24. jūlijs 2011 11:34

piekrītu smukaa!

smukaa 24. jūlijs 2011 11:02

Nu tu pati jau esi izlēmusi,tad rīkojies;)

eimii 24. jūlijs 2011 11:00

bet ja vairs negribas pat runaat... :( vai vnk nav vairs iespeejams sarunaaties ar otro pusi...

24. jūlijs 2011 10:37

ir jārunā, jārunā un jārunā.....

24. jūlijs 2011 10:37

ir jārunā, jārunā un jārunā.....

smukaa 24. jūlijs 2011 10:16

Manai paziņai bija līdzīga situācija..un palīdzēja draugi,radi..un viņa ar 2 bērniem aizgāja!

eimii 24. jūlijs 2011 10:04

smukaa- mums ir berns un gaidu tagad otro... nevaru taa vnk aiziet... :( kaut gribetos piecelties un aiziet,bet patiesiibaa jau nav iet kur,jo nav neviena,ne gimenes nekaa :(

smukaa 24. jūlijs 2011 09:57

Kāpēc tu to paciet?

eimii 24. jūlijs 2011 09:32

Mans viiriets pret mani izturas kaa pret lupatu,a pret Savu maasu kaa pret Dievu... Ar vinu gatavs visu kopaa darit, un tik apmierinats ir vinas klatbuutnee,kaa arii vinas partnera klatbuutnee, un vai tas ok, ka puskaili viens otra priekshaa var staigaat kaa nekaa paari 30 jau,,nav tak berni.. ??? ar mani negrib ne runaaties neko citu.. tik atmet,ka esot saguris, a ja maasa atnaak ta uzreiz kaa sauliite staro, un kur nu vel ja maasas miiljotais,, .. Juutos lieka shajaa trijotnee,, vai tas taa ir ok??? Varbuut vnk man ar domaashanu kautkas nav taa...