Nesaprotu kas notiek

Maziņā
Maziņā 25. aprīlis 2020 11:19

Sveikas meitenes/dāmas! Ceru šī sestdiena jums ir super jauka.

Mana problēma ir šāda...ar vīru precējušies 6 gadi un ir bērniņš. Bet nu šķiet attiecības iet uz greizo pusi...

Vīrs pasācis pēdējā gada laikā skatīties netā puskailas sievietes,iepazīšanās portāli u.t.t. jautāju kpc un kas notiek,visu noliedz ka skatās un ka viss esot kārtībā. Piedāvāju šķirties,ja neapmierinu attiecībās un viņš nejūtas tā ka būtu gribējis ar mani...atsakās.  Es atsakos ko tādu pieņemt,mani tas sāpina un pazemo,viņam tas ir teikts,esmu mēģinājusu uzxināt no viņa kas notiek...neko nestāsta. Es nevaru un negribu to pieņemt,es mīlu viņu,bet ne dēļ mīlestības vai bērna dzīvošu ar vīrieti kurš nesaprot ka sāpina mani...

Ko jūs ieteiktu vai kādas ir jūsu domas par šo?!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 29. aprīlis 2020 13:33 Maziņā

Var, protams, gadīties, ka vīrieties ir melis līdz kaulam un visu noliedz. Vai esi pati pieķērusi viņu, ka apmeklē iepazīšanās vietnes? Vai vienkārši pamanīji to datora vēsturē? Var jau nolikt uz galda tīrus faktus un apskatīties, kā centīsies izlocīties. :^)

Maziņā 27. aprīlis 2020 21:26 Linduchy

Man ir vēlēšanās,es runāju ar viņu...viņš savakārt atbild ka neesot muļķis,lai dēļ kaut kāda tāda stulbuma ģimeni pazaudētu...es vnk nesaprotu ko domāt.

Linduchy 27. aprīlis 2020 09:02

Ja vīrs kaut ko meklē internetā, tātad viņam attiecībās tās lietas/sajūtu pietrūkst. Ieteikums - runāt. Ja nesanāk runāt divatā, varbūt ir vērts vērsties pie pāru konsultanta....ja vien ir vēlēšanās kaut ko glābt.

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā