Nelielas problemas

pupucitis23 25. aprīlis 2012 08:34

Sveikas. Man ir neliela problema,bet domaju ka neesmu vieniga. Man sak paradities nedaudz lieka apmatojuma. tas ir baltas pucinas uz vaigiem,un nedaudz aizmugure kakla rajona. biju taiisiit testu hormoniem viss kartiba,tas vairak taka iedzimts,bet ko darit. Zinu ka ir visi epile depile,utt.tacu ka sakt to darit.?baidos ka saks augt vairak.,bet grribas but smukai.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
svente 25. aprīlis 2012 10:03

Paldies, Dio, par informāciju. To es tiešām nezināju, jo mēs ar meitu abas esam ar tumšiem "matiņiem". Bet pirms veic fotoepilāciju ar meistari ir konsultācija. Viņa cilvēku apskata un tad apmēram iesaka, ko darīt. Un tad jau var vai nu piekrist, vai nepiekrist. Meita pierakstījās uz konsultāciju, un par cik piekrita, tad pirmais seanss bija tajā pašā reizē.

VIT@ 25. aprīlis 2012 09:46

svente, ar fotoepilāciju nav tik vienkārši, ja ir baltas spalviņas, šajā gadījumā vēl pūciņas... jo fotoepilācija velk ārā tumšos matiņus... ir dzirdēts, kad ir sievietes, kas pat speciāli krāso spalvas un tikai tad taisa foto epilāciju...
šajā gadījumā es pat īsti nezinu Tev, pupucitis23 tās pūciņas ir tik redzamas uz vaigiem? Jo visiem cilvekiem ir pūciņas uz sejas un tas nav nekas traks... ieteiktu runāt ar speiālistu, ja pūciņas ir traucējošas un uzkrītošas.

svente 25. aprīlis 2012 09:46

Mana meita veica fotoepilāciju virslūpai. Bija vajadzīgi četri saensi. Viens seans ~ 15min. Pirms tam nedrīkstēja lietot nekādu kosmētiku - ne kremus, ne losjonu ne ko citu. Pirmā reizē neko nemana. Otrā reizē piena zupā varēja redzēt dažus iekritušus matiņus. Pēc trešās reizes bija stipri mazāk palikušo matiņu. Ceturto reizi nesagaidīja, jo aizbrauca uz Angliju. Bet tagad neesot tik daudz. Viņai bija tā problēma, ka bija daudz un tumšas "ūsiņas".

pupucitis23 25. aprīlis 2012 09:22

Jaa nesen ka lasiju par to,bet atkati sakot trukst citu sieviesu pieredze,vaarbut varat padaliities,ja visas nau vienadas tacu kkas jau sakriit.

svente 25. aprīlis 2012 09:09

Ir tāda lieta, kā FOTOEPILĀCIJA - dārgs process, bet varot atbrīvoties no nevēlama apamatojuma.

pupucitis23 25. aprīlis 2012 08:34

Sveikas.
Man ir neliela problema,bet domaju ka neesmu vieniga. Man sak paradities nedaudz lieka apmatojuma.
tas ir baltas pucinas uz vaigiem,un nedaudz aizmugure kakla rajona.
biju taiisiit testu hormoniem viss kartiba,tas vairak taka iedzimts,bet ko darit.
Zinu ka ir visi epile depile,utt.tacu ka sakt to darit.?baidos ka saks augt vairak.,bet grribas but smukai.

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā