nelabvēlīgais vecgada vakars.

vasara
vasara 1. janvāris 2012 07:43

Tā nu jauki pavadijām vecgada vakaru, bet jaunais atnãca ar nelabvēlīgiem vējiem. Iegāju gulēt, bet mans draugs izdomāja spēlēt klavieres un bungas pus 5 pa nakti. Biju tik dusmīga, ka pigammā izskrēju laukā. Man tā viss aizsvilās, biju shokā. Kā viñß var tā darīt. Galīgi neciena Mani. Ja būtu kur iet, aizietu no mājas... bet atgriezos pēc stundas, bet nekā nav mainijies. Ir tik sāpīgi iesācies sis gads. Esmu viena te ar lielu aizvainojumu krūtīs. Vai tiesām esmu tik niecīga, ka nevar dzirdēt ko saku. Vai tiesām būt japamet sis puisis? Ko jūs tādā situācijā darītu?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
egregore 2. janvāris 2012 22:24

dziive ar maakslinieku nav viegla... Padomaa, vai ir tavs iistais

annete 2. janvāris 2012 14:42

Protams, ir jādomā par otru, jāciena to, ar ko viņš nodarbojas utt. BET neaizmirstot par SEVI :)

hiperkeri 2. janvāris 2012 12:55

Tu taču zini,ka viņš ir mūziķis? Jau no paša sākuma? Un,ja jau otru MĪL,tad arī jāmīl tas ,ko viņš dara. Padomā par to;)

rema 2. janvāris 2012 12:01

Man arī izskatās, ka problēma ir pašās attiecībās nevis tikai spēlēšanā...

annete 2. janvāris 2012 09:24

Vai tik problēma nav kkur dziļāk Jūsu attiecībās. Kā ir ar cieņu? Rēķināšanos ar otru? .. Izskatās, ka attiecības mazliet ielaistas un ir jāpiekopj. Tāpat kā puķe - ja nelaistīs - novītīs. ;) Iesaku izrunāties par visiem neskaidrajiem jautājumiem - nevis pārmest, bet izrunāties. Saprast, ko jūt, domā VIŅŠ, pastāstīt kā jūties TU pati. Saruna būs veiksmīga un ar panākumiem, ja abi gribēsiet meklēt risinājumu un abi vēlēsieties parunāt. Nevis tikai Tu viena kko mēģināsi.
Lai izdodās! (Y)

vasara 2. janvāris 2012 00:37

Problēma tā, ka dzīvoju vienistabas dzīvoklī. Visu vakaru mierīgi, tikko ieeju gulēt sākas lielā spēlēsana. Tā jau nu sanāk katru reizi. Kur paliek cieña pret otru. Laikam alkohols dara savu. Galīgais sviests. Nevar pārmācīt.

Noelle 1. janvāris 2012 23:46

Nav gan skaidrs, kāds tam cēlonis, bet es nesaprotu, kur vispār problēma? :) Ja tāds "vienreizējais" pasākums, tad tak nav ziemas (lai nu kāda viņa mums) laikā jāskrien laukā pidžammā. Ja tas atkārtojas katru nakti vai ar citu zināmu regularitāti, nu, tad gan vajag sadot pa ļipu, ja savādāk nesaprot :D

vasara 1. janvāris 2012 14:35

To jau dariju 3 reizes. Kā vienmēr, neveiksmīgi.

yogii 1. janvāris 2012 14:17

palūgtu viņam, lai pārstāj.

vasara 1. janvāris 2012 07:43

Tā nu jauki pavadijām vecgada vakaru, bet jaunais atnãca ar nelabvēlīgiem vējiem. Iegāju gulēt, bet mans draugs izdomāja spēlēt klavieres un bungas pus 5 pa nakti. Biju tik dusmīga, ka pigammā izskrēju laukā. Man tā viss aizsvilās, biju shokā. Kā viñß var tā darīt. Galīgi neciena Mani. Ja būtu kur iet, aizietu no mājas... bet atgriezos pēc stundas, bet nekā nav mainijies. Ir tik sāpīgi iesācies sis gads. Esmu viena te ar lielu aizvainojumu krūtīs. Vai tiesām esmu tik niecīga, ka nevar dzirdēt ko saku. Vai tiesām būt japamet sis puisis? Ko jūs tādā situācijā darītu?