Nekad nesaki nekad

mailo
mailo 9. decembris 2014 22:57

T'a es dom'aju daudzus gadus. Ar savu v'iru (neprc'eju'sies) esam nodz'ivoju'si 21 gadu, bet ir pie'n'acis l'uzuma punkts. P'ec k'art'ej'a ce'lojuma, kuru m'es abi nevaram at'lauties, ir atradis citu sievieti(ce'lojum'a bija abi) ,bet tagad v'elas patur'et abas vi'nu unb'ernu m'ati(mani) dom'aju ,ka beidzot j'ar'ikojas pa'sai.Saku mekl'et dz'ivokli R'ig'a. Varb'ut k'adai lab'aks padoms? Atvainolos par garumz'im'em dators vecs un 'sis tas nestr'ad'a.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mailo 10. decembris 2014 14:15 Shalako

1)Lik'as ka nekad ar mani tas nenotiks.
2) Tagad kad v'elos ko main'it saka ka m'il,tai pat laik'a nev'elas ateikties jaun'am atiec'ib'am. Es noteikti vi'nu m'ilu. Bet tom'er j'utu sev'i tuk'sumu, nodev'ibu, aizvainojumu.
3)M'es run'ajam par m'usu atiec'ib'am man reiz'em liekas ka esmu vi'n'a m'ate nevis sieva.

Nikte 10. decembris 2014 12:02

Neprecējusies 21 gadu?Vai gadījumā neesi mīļākā,kura iedomājusies,ka ir sieva?

Rebeka 10. decembris 2014 00:39

Man radās līdzīgi juatājumi kā Shalako , bet ja jūtat, ka labākais variants (šadas krāpšanas gadījumā, manuprāt arī laikam ir labākais variants) ir šķirties, un tad ja finansiāli esi spējīga pati par sevi parūpēties un īrēt dzīvokli utt... nu tad tas noteikti ir risinājums un pat ļoti labs plāns. Neuzskatu, ka jāpaliek kopā dēļ bērniem.

vecsprofils 9. decembris 2014 23:25

1) Kādā saistībā tieši ir tas "nekad nesaki nekad"?
2) 21 gads kopā, kādas ir jūsu abu attiecības - mīlat vai kurš kuru jā vai nē?
3) Vai runājāt vispār par uzticības robežām, kādas kuram tās ir?
4) Kāpēc viņš nokrāpa, vai uzzinājāt iemeslu?
5) Vai Jūs gribat izbeigt attiecības ar viņu un viņš ar Jums?