negribīgi nācis lūgums

hiperkeri
hiperkeri 12. oktobris 2011 20:22

mīļās,nebūtu domājusi,ka tas vispār kādreiz būs jādara,bet diemžēl tagad pienācis tāds laiks,kad jāmeklē iespējas,kā vien iespējams. man ir tāds lūgums-principā,baigi milzīgais. (vismaz no mana skata punkta.) nāk aukstums,slpjumi un sniegi un ir tāda situācija,ka elementāri būtu nepieciešams nodrošinājums- ~38.izmēra siltie ziemas zābaciņi. baigi muļķīgi jūtos,ka kas tāds ir jālūdz,bet esmu tiešām grūtā situācijā.nav viegli lūgt,vēl jo vairāk,ka pati vēl pavasarī tīrīju savu skapi(un vēl citas iedrošināju uz pārmaiņām mājās un galvā:D) un to,kas neder vai ne-pa-manai-gaumei,atdevu citiem,kam tas vairāk nepieciešams. Tagad materiālais stāvoklis mani ir nospiedis uz ceļiem te lūgties,taču es varētu dot arī ko pretī- 1)varu iemācīt spēlēt klavieres,2)varu pati uzspēlēt koncertiņu,3)varu iemācīt notis un ritmu,ja kāda ,teiksim,vēlas mācīties dziedāt,bet nezina,ar ko sākt ,4)māku adīt-varu noadīt šalli,cimdus,cepuri vai iemācīt tevi to darīt!5)varu iemācīt gatavot zeķīšu sīkzvāriņus (atcerieties,es pēc jaunā gada uzrakstīju blogu par tādiem:) ) vai ekoloģiskos ķermeņa skrubīšus,6)māku izšūt,7) varu palīdzēt pakoriģēt stilu-tā kā esmu skatuves cilvēks,ar tēlu man nav problēmu.:) kā arī varu pārvērst kādu vecu apģērbu-kleitu,svārkus,topiņu-ar aksesuāriem vai pāris adatas šuvieniem-lai to varētu valkāt vēl vismaz pāris reizes:)..kā arī varu samainīt 37.izmēra rozā zamša kurpītes,kuras nu man ir par mazu vai arī mazas 38.izmēra botiljoniņus baltā krāsā ar rozīti virsū (kuri man neder,jo ir šaaaausmīgi augsti papēži:D un kauns atzīties,bet nemāku tādos iet..) Tā lūk,tā dzīvīte. Ja vari palīdzēt,lūdzu,raksti šeit vai uz knibulis89@inbox.lv!!! Tiešām,būšu ļoti,ļoti pateicīga:)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
banderoso 13. oktobris 2011 10:00

Uzrakstīšu tev meilu :)

hiperkeri 13. oktobris 2011 09:56

zini,tas būtu ideāli!!! paaaaldies! vismaz būs,ko tagad rudenī vilkt pa peļķēm:)
un,ja centrā-tad pavisam forši!
man rītā ir brīvāks laiciņš 11.30-14.00 un vakarā,pēc 18.00. brīvdienas,diemžēl,pavadīšu sēžot mēģinājumos..varbūt atraksti uz to epastiņu-sarunāsim,kas un kā.
tas tiešām ir ļoti,ļoti superīgi,ka nāc klajā!:)
ko vēlies pretī?

banderoso 12. oktobris 2011 23:11

Ziemas zābakiem ir siltā iekša, bet mitrā laikā laiž cauri slapjumu, tā kā var panēsāt tikai pašā ziemas saķumā.
Ja interesē, varu atvest uz centru.

banderoso 12. oktobris 2011 23:09

Rudens zābaki, izmērs 38. Vajag kārtīgi nopucēt :)

banderoso 12. oktobris 2011 23:08

Man ir divi zābaku pāri 38 izm. rudens un ziemas, ko gatavojos izmest ārā, kauns piedāvāt, jo šaubos vai patiks, kā nekā jau panēsāti :(

hiperkeri 12. oktobris 2011 22:34

intasanta-paldies par jauko nodomu:) es neesmu izvēlīga-meklēju vidējo aritmētisko-galvā sēž attēls par melniem zābaciņiem ar apaļu purniņu un vilniņu iekšā(jo vairāk,jo labāk,man ir salīgas kājas:D). bet tā ir tikai tāda vīzija. kad tās naudiņas būs:)
aizputē gan neesmu bijusi un patlaban,diemžēl,nav ieplānots braukt..:(
nu bet-nevar jau zināt,kā un kur liktens ceļus savīs kopā:)
Paldies,mīļā:) Pat tās labās domas jau ir liels cerību stars:)

intasanta 12. oktobris 2011 22:29

Vaiiii...man tās kājas krietni lielākas. Mums Aizputē ir dikti feins lietoto apavu veikaliņš- i kvalitāte OK, i cena ļoooti draudzīga. Ja zinātu, ka varētu Tev pa prātam un kājai piemeklēt....

hiperkeri 12. oktobris 2011 21:50

te arī spīguļkurpītes:)

hiperkeri 12. oktobris 2011 21:50

cenu neesmu izdomājusi-kaut kur pluss mīnus padsmit lati. īsāk sakot-izsole:D

hiperkeri 12. oktobris 2011 21:49

Tātad. turpmākās kurpītes esmu nolēmusi pārdot-katrai virsū 38.izmērs,bet gaiši rozā kurpītes reāli ir mazākas,spīguļkurpes uz 39.velk ,un baltās-uz smalku 38.kājiņu-šauru

mazaa raganina 12. oktobris 2011 21:25

hiperkeri
Mēģini vēlreiz!!!
atverskapi.lv esi mēģinājusi???Mēģini vēlreiz!!!!

hiperkeri 12. oktobris 2011 21:21

makvīn-paldies-Tavi padomi ir zelta vērti!:)
esmu mēģinājusi,tikai pircēji neatradās.diemžēl.tiesa,botiljonus mēģināju,bet kurpītes šeit,iekš sievieškluba-nē.citos saitos gan.

mazaa raganina 12. oktobris 2011 21:19

Saulīt, es labprāt palīdzētu, ja varētu.Es savus apavus parasti nonēsāju līdz pēdējam tāpēc šoreiz nu nekādi nevaru palīdzēt.
1.variants.Varbūt Tu vari mēģināt iztirgot tos apavus,kas Tev lieki?
2.variants. Neesi mēģinājusi ielūkoties dgs? Es šad tad tur iegriežos un patiešām tur var nopirkt labu labos(pat jaunus) apavus par simboliskām naudiņām. Nav smuki lielīties, bet es tur uz atlaidēm pa 1,10 nopirku superīgus Gabor ādas kurpes, pilnīgi jaunas.
TUru īkšķus!!!!

hiperkeri 12. oktobris 2011 21:01

paldies,man noderēs katrs cerību stariņš:)

hiperkeri 12. oktobris 2011 21:01

paldies,man noderēs katrs cerību stariņš:)

12. oktobris 2011 20:54

LV man ir, precīzāk,manai mammai, jo man ir lielāks izmērs neka Tev...varu mēģināt viņai apvaicāties, bet nezinu kā būs ar apavu nodošanu, jo viņa nedzīvo Rīgā ;)

smukaa 12. oktobris 2011 20:47

Nu žēl,man ir "ziloņa" izmērs :D

hiperkeri 12. oktobris 2011 20:45

paldies Tev:)
vēl es varu padalīties ar pozitīvisma idejām ikdienā,kā arī varbūt piestrādāt par trennerīti-pakonsultēt par vingrojumiem-ar to man ir liela pieredze:)
varbūt kādai ir nepieciešams peronīgais motivatormotors:)

wildflower 12. oktobris 2011 20:43

Sveika,zel,ka man 36...37 izmers:(ta veletos tevi atbalstit

hiperkeri 12. oktobris 2011 20:22

mīļās,nebūtu domājusi,ka tas vispār kādreiz būs jādara,bet diemžēl tagad pienācis tāds laiks,kad jāmeklē iespējas,kā vien iespējams. man ir tāds lūgums-principā,baigi milzīgais. (vismaz no mana skata punkta.) nāk aukstums,slpjumi un sniegi un ir tāda situācija,ka elementāri būtu nepieciešams nodrošinājums- ~38.izmēra siltie ziemas zābaciņi.
baigi muļķīgi jūtos,ka kas tāds ir jālūdz,bet esmu tiešām grūtā situācijā.nav viegli lūgt,vēl jo vairāk,ka pati vēl pavasarī tīrīju savu skapi(un vēl citas iedrošināju uz pārmaiņām mājās un galvā:D) un to,kas neder vai ne-pa-manai-gaumei,atdevu citiem,kam tas vairāk nepieciešams. Tagad materiālais stāvoklis mani ir nospiedis uz ceļiem te lūgties,taču es varētu dot arī ko pretī- 1)varu iemācīt spēlēt klavieres,2)varu pati uzspēlēt koncertiņu,3)varu iemācīt notis un ritmu,ja kāda ,teiksim,vēlas mācīties dziedāt,bet nezina,ar ko sākt ,4)māku adīt-varu noadīt šalli,cimdus,cepuri vai iemācīt tevi to darīt!5)varu iemācīt gatavot zeķīšu sīkzvāriņus (atcerieties,es pēc jaunā gada uzrakstīju blogu par tādiem:) ) vai ekoloģiskos ķermeņa skrubīšus,6)māku izšūt,7) varu palīdzēt pakoriģēt stilu-tā kā esmu skatuves cilvēks,ar tēlu man nav problēmu.:) kā arī varu pārvērst kādu vecu apģērbu-kleitu,svārkus,topiņu-ar aksesuāriem vai pāris adatas šuvieniem-lai to varētu valkāt vēl vismaz pāris reizes:)..kā arī varu samainīt 37.izmēra rozā zamša kurpītes,kuras nu man ir par mazu vai arī mazas 38.izmēra botiljoniņus baltā krāsā ar rozīti virsū (kuri man neder,jo ir šaaaausmīgi augsti papēži:D un kauns atzīties,bet nemāku tādos iet..)
Tā lūk,tā dzīvīte. Ja vari palīdzēt,lūdzu,raksti šeit vai uz knibulis89@inbox.lv!!! Tiešām,būšu ļoti,ļoti pateicīga:)