Neērta problēma!

runcuks
runcuks 1. februāris 2011 12:17

Sveikas, lūdzu padalieties ar padomiņiem! Man ir neērta problēma-man ļoti svīst paduses :( Esmu vidēja auguma un esmu tieva, bet tomēr svīst-tas notiek kad satraucos, bet pat citreiz tas notiek vienkārši ne no kā, sasvīst un viss. Nelietoju nekādus medikamentus, uzturs man ir normāls, arī sportoju. Nevaru uzvilkt apspīlētas blūzītes vai kleitiņas, jo tas viss pie padusēm ir redzams-man ir tik ļoti kauns :( varbūt varat ieteikt kādus medikamentus, vai kādu speciālistu pie kā varētu iet pēc padomu, varbūt kādai ir arī tāda problēma un ir bijis kāds risinājums. Paldies, gaidīšu jūsu padomiņus!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
milana 22. septembris 2011 16:33

Driclor arī man palīdzēja!!!

pece 1. februāris 2011 17:13

Endokrinologs varētu atrast cēloņus.

inguce 1. februāris 2011 15:37

iesaku tiešu to pašu!! Ideāls risinājums, tikai noteikti jāievēro lietošanas pamācība!! :)

cheery 1. februāris 2011 12:44

Sveika! Ir risinājums aptiekā nopērc Driclor, maksā ap 7 ls un lietojot pāris reizes nedēļā aizmirsīsi par slapjām padusēm. ;) Bet jālieto uzmanīgi, jo var rasties arī kairinājums.

runcuks 1. februāris 2011 12:17

Sveikas, lūdzu padalieties ar padomiņiem! Man ir neērta problēma-man ļoti svīst paduses :( Esmu vidēja auguma un esmu tieva, bet tomēr svīst-tas notiek kad satraucos, bet pat citreiz tas notiek vienkārši ne no kā, sasvīst un viss. Nelietoju nekādus medikamentus, uzturs man ir normāls, arī sportoju. Nevaru uzvilkt apspīlētas blūzītes vai kleitiņas, jo tas viss pie padusēm ir redzams-man ir tik ļoti kauns :( varbūt varat ieteikt kādus medikamentus, vai kādu speciālistu pie kā varētu iet pēc padomu, varbūt kādai ir arī tāda problēma un ir bijis kāds risinājums. Paldies, gaidīšu jūsu padomiņus!