Naktssveces ella

engeliitc
engeliitc 29. decembris 2011 17:44

Kada ir lietojusi? :0 Kadi rezultati? Man kosmetologite ieteica

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
esmeita 22. februāris 2012 14:23

atir, paldies!!!
Kad izlietošu vitakur+, iešu pirkt naktssveces eļļu.
P.s. - kāda tai ir garša? Cik daudz jālieto?
Vai pirki kapsulās vai pudelītē?

atir 20. februāris 2012 11:06

No sēkliņām izspiestai naktssveces eļļai ir iedarbīgas un daudzveidīgas ārstnieciskās īpašības, un tā ir viena no dārgākajām sēklu eļļām. Eļļa satur lielā daudzumā nepiesātinātās oleīnskābes, linolskābes, kā arī gamma linolēnskābi. Naktssveces eļļa regulē vielmaiņuun ārstē ādas saslimšanas. Tā paplašina asinsvadus un pazemina arteriālo asinspiedienu, tāpēc to bieži izmanto trombožu ārstēšanai. Naktssveces eļļa regulē sievietes seksuālos hormonus, ādas tauku veidošanos, aizkavē artrītu, reģenerē un aizsargā pārslogotas aknas. Ārīgi naktssveces eļļu var izmantot kosmētikā jebkuram ādas tipam, kā arī to var izmantot kā nagu kopšanas līdzekli, jo eļļa pasargās nadziņus no šķelšanās un slāņošanās.
Satur vitamīnus A, B1, B2, B6, nedaudz arī E vitamīnu, kā arī sekojošas taukskābes.Šo eļļu ieteicams pievienot kosmētikai. Krēmiem, losjoniem un tt. Un eļļu un daudz citas ne mazāk labas lietas dabīgas kosmētikas pagatavošanai var iegādāties interneta veikalā www.aromterapija.lv ar piegādi.

mantra 4. janvāris 2012 15:39

Man naktssveces eļļa noregulēja mēnešreizes, kas bija ļoti neregulāras. Par kosmētisko efektu gan nezināšu teikt.

inteligentaa 4. janvāris 2012 13:20

Es arī lietoju un vēl kopā ar citiem vitamīniem (sievietes veselībai).
Es arī varu teikt par MR, ka ir palikušas vieglākas, jo pirms tam man bija ļoti izteiktas sāpes pat muguras lejas daļā, cik novēroju vitamīnu lietošanas laikā pazuda tās šausmīgās muguras sāpes. :)

maijucis11 3. janvāris 2012 23:55

āda veselīga un MR vieglākas

engeliitc 2. janvāris 2012 12:15

Un kads butu tas ''pozitivais rezultats''? :) gribetos konkretak

maijucis11 2. janvāris 2012 12:06

es lietoju regulāri. Rezultāts tikai pozitīvs

engeliitc 29. decembris 2011 17:44

Kada ir lietojusi? :0 Kadi rezultati? Man kosmetologite ieteica