Mūžu dzīvo, mūžu mācies

pece
pece 28. janvāris 2016 19:59

Katrai sievietei ir dienas, kad talkā ņemam gluži vairs ne sūnas kā vecos labos laikos. Man, kā piedzīvojušai padomju laikus, kad milzīgāsbērniem domātās paketes jau bija luksus un nāvās iztikt ar marlē ietītu vates pikusi, mūsdienu paketes šķiet dikti labs izgudrojums.

Zināju, ka dabas mīļi ir izdomājuši kā ieekonomēt uz tamponiem ar silikona izstrādājumiem mooncup.

Šodien uzzināju, ka viss jaunais ir labi aizmirsts vecais - izrādās ir daudzkārt lietojamas paketītes no auduma - ikdienai, dienai un naktij. Ir pat dažādi dizaini. Es gan neesmu gatava atgriezties pie šāda veida pasākuma, bet nu kas zin, kas zin....

Bez tā ir pat bikšeles, domātas tieši tam laikam. Droši vien ērtas tām, kam problēmas notrāpīt īstā izmēra paketītes. Plašā izvēlē.

Šīs bikšeles arī esot tām pašām dienām, tiesa īsti jēgu tā ar nesapratu.

Varbūt tikai es esmu vecmodīga?

Padalās, padalās savos atklājumos!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 30. janvāris 2016 13:07 Kerstyna

..un bērniem tagad modē arī autiņi (biksītes kurās ieliek auduma gabaliņus)..brr...
Saprotu,ka dabu nesaudzē,bet mazgāt "paketes" un autiņus neesmu ar mieru (emo)

Nymph 29. janvāris 2016 14:57

Man jau MoonCup liekas kaut kas atbaidošs, kur nu vēl kaut kādas biksītes, lupatiņas un citas štelles, kuras kaut kur pēc izlietošanas vēl jānēsā līdzi, jāmazgā u.t.t. Jak!

Es laikam arī pieskaitāma pie vecmodīgajām, vienīgi ar to atšķirību, ka man nepatīk visi spārnainie izstrādājumi un tos lietoju tikai atsevišķos, retos gadījumos. Līdz ar to savas "īpašās dienas" vispār neizjūtu kā nez kādu apgrūtinājumu savai sievietes sūtībai, lai vēl meklētu kaut kādus ultra modernos (pseido eko-šmeko) risinājumus :)

Kerstyna 29. janvāris 2016 14:48 pece

Jācer, ka saprātīgā daļa tomēr pavairosies :D .
Tagad tāds laiks, ka katrs var jukt prātā pa savam, tikai daži to savu sajukšanu spēj pacelt globālā līmenī, līdzi paraujot visādus svārstīgos prātus :D

pece 29. janvāris 2016 14:36 Kerstyna

A kā mēs spēsim veicināt dabisko pieaugumu, ja puse sava stulbuma dēļ atmirs? :D

pece 29. janvāris 2016 14:35

Es saprotu autiņu -paketīšu bizness rullē!

Es gan teiktu, ka rūpīgi jāparēķina vai tas ir dabai draudzīgi vai nav, jo dzeramā ūdens resursi, ko izmantojam arī mazgāšanai, ir ierobežoti.

Savā laikā, kad modē nāca auduma autiņbikses mazuļiem, atradu pētījumu, ka attiecībā uz dabai nodarītā kaitējuma ir vienalga vai lieto pamperus vai auduma štruntus, tikai kaitējumi dažādi.

Kerstyna 29. janvāris 2016 12:53 Shalako

Pakešu vietā lupatiņas, bērnus dzemdēt mājās, piedzimušās un izdzīvojušās atvases nepotēt utt. Dīvainīšu jau pietiek.

Shalako 29. janvāris 2016 12:40

Un ko, nopietni kāda arī pērk tos... "autiņus"? 8-| Man likās, ka cilvēks ir tendēts uz progresu un komfortu, bet acīmredzot ir cilvēku suga, kuriem gribas atgriezties viduslaikos. Nē, nu, lai staigā somā ar asiņainu lupatu... man būtu ne tikai nepatīkami, bet būtu arī kauns, ka no somas nelabi sāk ost, ja ilgāk uzturies ārpus mājas un nav iespējas uzreiz izmazgāt. Turklāt, nespēju iedomāties, kā var tādu arī mazgāt, neliekas tā papretīgi? Un stipri šaubos, ka pat pēc pirmās reizes lietošanas tā krāsiņa būs tāda pati...

Esmu par spārniņiem, arī ir sava marka, plānas, nečaukst, nebrauc prom un neuzkrāj peļķi virspusē (resp. nav sajūtas, ka sēdi netīrumos). Nesaprotu arī tās, ja kaut kur lasu, ka brēc pret paketēm, jo redz "kā tā var sēdēt netīrumos un pretīgi, ka tur kaut kas ir", bet tajā pašā laikā paralēli tamponam lieto ikdienas ieliktnīšus "katram gadījumam". Kaut kāda pretruna sanāk :D

Ciao 29. janvāris 2016 09:56 pece

tā jau viņas protams ir smukas :D

pece 28. janvāris 2016 21:24

Nu jā, man arī ir sava mīļā spārniņu marka :)

Kerstyna 28. janvāris 2016 21:14

Esmu izvēlējusies pareizo "spārniņu marku "sev. Mani tā apmierina. Atceros vēl agrās jaunības laikus, kad reizēm tik sajūti, ka pakete jauki čaukstinās kaut kur jostas apvidū mugurpusē.... :$ Mammai bija kaut kāds blats un mums bija tiem laikiem diezgan novatoriski līdzekļi, bet tie mīlēja doties savās gaitās , ja es enerģiski kustējos... ja rātni tipināju, tad palika kur jābūt....

Linduchy 28. janvāris 2016 21:06

Nedomāju, ka tas ir ļoti higiēniski - staipīt somiņā asiņainas bikšeles...jaiks :D

pece 28. janvāris 2016 20:12 VIT@

Negribi smukas puķainas paketītes? :D

Es tik domāju cik ērti ir tādu asiņainu paketīti iebāzt somā un pusi dienas staipīt līdzi 8-|

Ciao 28. janvāris 2016 20:09

Esmu slikta eksperimentāja... priekš manis šis viss kā jaunums... laikam jau man ir gana ērti kā ir