Mūzikas klubs biroja ballītei

svabits
svabits 26. oktobris 2011 10:52

Sveikas Vai kāds varētu ieteikt kur uzņēmumam paballēties (mūzikas/klubs/restorāns), respektīvi, vieta kur man saklātu uzkodu galdu, būtu mūzika un iespēja arī padejot? Man ir varinats par Sunny melody, varbūt sapņi un koktēļi bet tur baigi skaļi būtu? Lūdzu iesaktiet kādu variantu Rīgā?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
svabits 27. oktobris 2011 10:46

paldies Sandij, lieku aiz auss
vai kādam ir komentārs par Austrumu Robeža un Just bar??

sandijasieviesuklubs 26. oktobris 2011 18:57

Klubs Music Factory a Nice place

http://aniceplace.lv/index.php/category/photos/

Kas man tur patīk, ir ';loti brīvā atmosfēra un demorkātiskums. Nav tāda masu vieta, kā citi klubi, jo jauns un ne pārāk reklāmējas (vi;niem ir sava publika)

sandijasieviesuklubs 26. oktobris 2011 18:55

forša vieta neformāliem biroja tusiņiem ir klubs " a nice place" - jā, nav zināms baigi plaši, jo tur parasti ir metālistu un rokeru koncerti. bet vipār vieta ideāla!
Man pazīstams tur vada to klubu un tur ir gan pirtis, gan džakuzi, gan pieņemamas cenas bārā, gan dzīvā mūzika- nu tāda riktīgi forša vieta hardcore ballītēm.

milana 26. oktobris 2011 16:17

Restorānā ir smalki, bet lejā klubā pa parasto! :)

svabits 26. oktobris 2011 14:59

tie man arī bija padomā bet vai tur gadījumā nav baigi smalki kā restorānā, fonā spēlē klusināti džezu?? :-)

milana 26. oktobris 2011 14:44

Es par "Kaļķu vārtiem"!

Noelle 26. oktobris 2011 14:31

nu, parasti esmu bijusi tur piektdienu vakaros, un, jā - tur ir DJ un cilvēki dejo, ne tikai pļāpā un dzer :)

nikee 26. oktobris 2011 12:28

Es PAR - Sapņiem un kokteiļiem ;)

svabits 26. oktobris 2011 12:24

tur arī var dejot? un uzstājas kāds ar mūzikas pavadījumu?

Noelle 26. oktobris 2011 11:21

Mums iecienīta vieta ir BBārs (Doma laukumā). :)

svabits 26. oktobris 2011 10:52

Sveikas
Vai kāds varētu ieteikt kur uzņēmumam paballēties (mūzikas/klubs/restorāns), respektīvi, vieta kur man saklātu uzkodu galdu, būtu mūzika un iespēja arī padejot? Man ir varinats par Sunny melody, varbūt sapņi un koktēļi bet tur baigi skaļi būtu? Lūdzu iesaktiet kādu variantu Rīgā?

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā