mūsdienu produkti veikalos

ladyme
ladyme 22. janvāris 2014 11:44

Mana mamma vienmēr ir teikusi, ka pašu izaudzētais ir pats labākais un tā ir nenoliedzama taisnība!

Pagājšnedēļ veikalā iegādājos saldētus ķiršus paciņā, gribēju sevi palutināt ar gardu saldo pēc vakariņām...saldais jau sanāca ļoti gards ...bet...nākamajā rītā, pamostoties secināju, ka mana roka ir visa vienās mazās niezīgās pumpiņās! Alerģija! Visu nedēļu esmu nomocījusies, dzeru pretalerģijas zāles un plānoju sev pie mājas pavasarī iestādīt pāris ķiršu kociņus!

Šis atgadījums man liek pārdomāt, ko es pērku veikalā...un kāds ir šodienas sortiments veikalos! Protams, pircējam vienmēr ir vēlme iegādāties to pašu jaukāko skaistāko auglīti, bet ja tā padomā...cik ilgi veikalā tas ir atradies...un vēl tik skaists izskatās...(tad cik daudz ķīmijas tam auglim ir gāzta virsū!!!?)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 22. janvāris 2014 19:31

Tā viš i.

Diemžēl, lai audzētu rūpnieciski, un tas būtu izdevīgi pesticīdi kaitēkļu apkarošanai, visādas figņas, lai labāk aug, vēl pāris citu figņu, lai neapēd putni ražas laikā un vēl cita, lai nogatavojas vienlaikus....

Tos, ko nesaldē - vēl figņa pārvadāšanai, vēl figņa, lai nogatavinātu....

Daudz, daudz gāž virsū! A ko padarīsi?

Linduchy 22. janvāris 2014 17:21 cerite

Man ar nātrene izmetās no saķīmiķotajiem augļiem...piemēram 1 mandarīnu varu apēst, bet tiklīdz tiek apēsts otrs, tā nātrene klāt :S
Mans ieteikums - ievērot sezonalitāti. Protams, lielisks risinājums ir sasaldēt ogas :) (Y) Ja sakārojas kāds ķīmiķotais auglis/oga utt. - tad ļoti mazā devā pa retai reizei var un gan jau lielu skādi tas nenodarīs :)

VIT@ 22. janvāris 2014 14:00

Vispār kad sāku mainīt savu ēdienkarti un pārgāju uz tādu absolūti pēc iespējas labāku ēdineu secināju arī vēl vienu faktu, sejas āda palika ļoti laba, neatminos kad man pēdējo reizi ir bijusi kāda pumpa, rinķi zem acīm, sagurusi āda, nevienlīzīga ssjeas krāsa, pleķiutt.. arī ķermenis ir labs. Es gan paralēli vēl katru rītu arī dzeru zivju eļļu. Tāpēc jā, par to ko ēdu un kā ēdu esmu apmierināta arī kā tas atspoguļojas uz mana ķermeņa un sejas.

ladyme 22. janvāris 2014 13:29 cerite

un nātrene man ir uz abu roku virsmas, un labās rokas apakšdelma, citur nav.

ladyme 22. janvāris 2014 13:24 cerite

manā ikdienas gaitā nekas cits nebija pamainījies, vienīgi šie ķirši bija apēsti ko NEKAD nebiju iepriekš ne pirkusi ne ēdusi no veikalu plauktiem...tapēc mans secinājums bija ka alerģija radusies no ķiršiem! (drēbes, veļaspulveris, kosmētika, ikdienas pārtika tika lietota tā pati ko jau diendienā) Pie ārsta nebiju, bet aptiekāre man ieteica palietot aceterin.

VIT@ 22. janvāris 2014 13:09

Katrs izvēlas kā ēst, ko ēst un vai vispār ēst...es personīgi pieturos pie sezonalitātes un vietējo lauksaimnieku audzētās produkcijas! Piemēram par ogām, tās arī pati saldēju vasarā, lai ziemas periodā "našķotos" .

Rebeka 22. janvāris 2014 12:21

Ehh... mani vispār brīžiem šķiet, ka ēst ir kaitīgi :D Jo veikalā pirktās lietas apstrādātas ar ķimikālijām un piebāztas ar konservantiem, bet piemēram lauku krējums skaitās kaitīgs, jo ir trekns un holesterīna līmenis var celties, asinsvadi aptaukoties, bla bla bla ... :D

Cerīte 22. janvāris 2014 12:12

Diez vai tas ir no ķiršiem.Pārtikas allerģijai būtu jābūt vairāk pa visu ķermeni,locītavu iekšējām virsmām.Vairāk izskatās pēc kontaktalerģijas-kosmētika,veļas pulveris?Pie ārsta biji?