MUMS NAV VIENALGA

Binatec
Binatec 27. augusts 2015 15:26

Kaitīgai sadzīves ķīmijai nav vieta mājā!

Mēs dzīvojam piesārņotā apkārtesošā vidē, patērējam pārtikas produktus, saturošus ķīmiju, lai pārtika labāk saglabātos, dzeram ūdeni, kas satur bīstamus cilvēka dzīvei piemaisījumus, lietojam kaitīgu kosmētiku un tīrīšanas līdzekļus. Mēs esam 21 gadsimta iedzīvotāji.

_____________________________________________________________________________________

Daudzām tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļiem sastāvā ir agresīvi sārmi, skābes augstā koncentrācijā (visbiežāk zemas kvalitātes un cenas dēļ), balinātāji un abrazīvi.  Šī un daudzi citi komponenti ir bioloģiski agresīvi – tie spējīgi kaitēt cilvēka veselībai. Ar katru gadu medicīna sastopas ar ādas, plaušu un acu kairinājumiem, iekaisuma reakcijām, apgrūtinātu elpošanu un astmu, kas ir izraisīta ķīmiskās saindēšanas dēļ. Ne visi zina, ka ķīmiskie komponenti, kas ir klasiskās sadzīves ķīmijas  sastāvā, ietekmē uz mūsu smadzenēm – veicina asinsvadu paplašināšanu un centrālas nervu sistēmas bojājumus. Tas viss izraisa migrēnu, nogurumu un palielinātu nervozitāti. Pateicoties pētījumiem grūtnieces, mājdzīvnieki un cilvēki, kuri cieš no alerģijām, pakļaujas saindēšanai ar sadzīves ķīmiju.

Ķīmisko vielu (gaisā vai virtuvē) iesārņojuma pakāpe ir vairākas reizes lielāka nekā dzīvokļa ārpusē. Un tikai imūnas sistēmas stāvoklis noteic to, cik ilgi cilvēka organisms spēs pretoties kaitīgai ietekmei.

80% cilvēku pasaulē mirst no slimībām, kas izraisa sadzīves ķīmija, nevis vecuma dēļ.

Ar cieņu kompanija "Binatec Baltija" oficiālais pārstāvis p/z Binatec Baltijas valstīs.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā