Mugura krustos

mantra
mantra 9. janvāris 2012 12:30

Sveicinātas. Pie ārsta iešu piektdien, bet vai kādai nav bijis līdzīgi - velkoši sāp mugura krustu rajonā, muguras apakšdaļā. Sākās apmēram pirms mēneša, tad pēc kāda laiciņa pārgāja (pamasēju, pasmērēju šo to), tagad atkal atsākas. man aizdomas, ka tas varētu būt kaut kas ginekoloģisks, jo tagad esmu pamanījusi, ka sakrīt ar ovulācijas dienām, piektdien iešu pārbaudīties. Sastiepts nevarētu būt, jo, kaut gan regulāri vingroju, tomēr vienmēr daru to ļoti uzmanīgi un iesildoties. Apsaldējusies arī it kā neesmu, vienmēr satuntulējusies staigāju. Varbūt kādam ir kādas idejas, kas tas varētu būt?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mantra 20. janvāris 2012 16:27

miranda - paldies! Vakar kāda paziņa, 2 bērnu mamma man stāstīja par savām muguras sāpēm - ka viņai ar šādām sāpēm atklāta diska trūce, gājis smagi un veikta ļoti dārga operācija, man mati stāvus sacēlās, reizēm tiešām liekas, ka, salīdzinot ar dažiem labiem, esi dzimis laimes krekliņā (tfu, tfu, tfu). Lai mums visām veselība!

miranda 19. janvāris 2012 15:46

Domāju, ka arī neliels ginekoloģisks iekaisums var būt par iemeslu muguras sāpēm. Prieks, ka Tev atkal viss kārtībā! ;) Lai tā arī paliek! ;)

mantra 19. janvāris 2012 15:35

Paldies par ieteikumiem. Tagad mugura ir pārgājusi, vairs nesāp. Jāsaka, ka neko sevišķu nedarīju, tikai turpināju jogot. Ginekologs atklāja nelielu iekaisumiņu, bet nezinu, vai no tā varētu sāpēt mugura, drīzāk sliecos uz to, ka bija sastiepta, samocīta, dzeru tagad Prefemin, dzelzi, naktssveces eļļu.

miranda 19. janvāris 2012 15:03

Tieši šobrīd ārstējos pie daktera V. Skļareviča. :) Tiešām iesaku. Viņš zina, ko dara, cilvēks ar zelta rokām. :)

sintija70 19. janvāris 2012 08:00

Medicīnas zinātņu doktors,Vladimirs Skļarevičs.
1992.g. beidzis Latvijas Medicīnas akadēmiju.
1994.g. rezidentūru specialitātē “Fiziskās rehabilitācijas ārsts”.
1999.-2002.g. studijas doktorantūrā. Tēma “Bērnu stājas aktuālās problēmas”.
2003.g. aizstāvējis zinātņu doktora disertāciju “Plakanas pēdas ietekmējošie faktori”
V. Skļarevičs ir 8 zinātnisko darbu un vairāku publikāciju autors par cilvēka stājas un plakanās pēdas problēmām. Piedalījies daudzos starptautiskos kongresos, kursos un semināros, vairākkārt paaugstinājis savu kvalifikāciju ārzemēs.
Kopš 1994.g. strādā Rīgas Stradiņa universitātes (bij. Latvijas Medicīnas akadēmijas) ambulancē, kopš 2003.gada arī medicīnas centrā “DAP”, kur darbojas pirmais Sāpju Ārstēšanas centrs Latvijā.
Galvenais darba profils – mugurkaula saslimšanu, muskuļu stīvuma, traumu un lūzumu seku, locītavu slimību, galvassāpju un reiboņu, roku tirpšanas, plakano pēdu un stājas defektu, starpskriemeļu disku (spondilozes, osteohondrozes) slimību ārstēšana.

sintija70 19. janvāris 2012 07:55

aizmirsu piebilst,ka ārsta apmeklējums nav lēts,bet viņš tiešām zina,ko dara,mums viens vīra draugs aizgāja ar trakām sāpēm pie viņa un pēc ārsta 2 apmeklējuma,viņam pārgāja hroniskās iesnas,mugura cilvēkam ir pati svarīgākā...

sintija70 19. janvāris 2012 07:51

Iespējams,ka tā ir diska trūce,nav nemaz jākrīt,lai to dabūtu,pietiek,ja cilā smagumus,staigā uz augstiem papēžiem,nepareizi vidukļa vingrinājumi utt.,un,ja mugurkauls nav taisns(to jau tik ārsts var pateikt),tad gūst traumas.Esmu pārdzīvojusi nežēļīgas sāpes ejot pie terapeitaiem,klausoties visādās dumjās diagnozēs...no retsāpju līdzekļiem jau vemt gribējās...tik nejaušības dēļ nokļuvu pie ārsta,kas mani izglāba no invalīdratiņiem.No sāpēm muguras krustos biju kļuvusi līka,kāja tirpa,paiet nevarēju,pāri ielai netiku un man bija tikai 30.gadi!Ar,to visu gribu teikt,nevilkt garumā un galvenais pareizo ārstu atrast.Man ir ārsts,operāciju netaisiju,jo toreiz "zelta rokas"prasīja 400,00Ls par tādu operāciju un pirms 12.gadiem,tā bija baisa nauda,ko nevarēju atļauties.Tā,ka ja vajadzēs ārstu,pateikšu telef.nr.sppece@googlemail.com

kalliope 18. janvāris 2012 12:43

man palīdz riņķa griešana - izmasē muguras muskuļus un ir labi. protams, ja pie vainas diska trūce vai kas ar olnīcām, tad jau gan nelīdzēs

blue 18. janvāris 2012 02:13

Ja meitenem ir berni, tad tas ir pecdzemdibu.
Man bija grutnieciba 6 men. un darba laikaa vajadzeeja lietot kapnes- es nevareeju, saaku rapoot uz otru stavu.
Mugurkauls.
Parasti- jasaak aarsteet uzreiz peec dzemdiibaam! . Bezmedikamentu, lai cik sapigi.
( Es peec dzemdibaam nomainiju maaju uz vienstavu, lai nebuutu saapes!)

klementine 13. janvāris 2012 16:22

varētu būt diska trūce, ko atklāka tikai datortomogrāfijā...
vēl olnīcu cistas sāp uz mugurpusi un dažreiz pa kāju uz leju

00000000000000 10. janvāris 2012 12:18

Piekrītu visam,ko raksta laaciite....
Man ar līdzīgs stāsts( bija un ir ) ar muguras sāpēm krustos,bet bez tās briesmīgās iestādes.
Pirms 2 gadiem,kad uznāca-tā ka-nekā-vairs -man līdzēja adatu ter.,kuru kursu gan neizbraukāju lidz galam(naudas dēļ) ,un vēl ,tagad vienmēr skapītī noglabātas prets.-pretiekais.tabl.,ja nu kas uznāk. Pagaidām...tp,tp,tp... normāli.Ar bailēm gaidīju iepriekšējo rudeni,ka sāksies negulētās naktis,kāju vilkšana krampjos utt.,bet par brīnumu,bija tīri ok!
Kādas vēl epilētas kājas un citi jaukumi-ir jāraujas,jārukā-citādi,ja kas tāds atgadās,tad bez palielāka naudas gabala pie dakteriem nav ko rādīties,norausta plecus,sašraibē papīru kalnus un aizsūta tik uz aptieku..
Jāsaudzē jau sevi ir,bet vai sanāk...jadara daudz,tas-kas mums varbūt pat nepienāktos darīt!
Lai veicas tikt vaļā-no sāpēm!

laaciite 10. janvāris 2012 04:54

Mīļās meitenes sargiet muguru, es savos 54kg. ik pēc gada piedzemdēju divas meitas, sedēju, auklēju un neko sliktu nenojautu, bet pienāca brīdis un operācija neatliekama. Viss jau noritēja labi, bet bez pretsāpju līdzekļiem savu dzīvi nevaru iedomāties, kaut pagājuši 11,g. Bērni lieli, vīrs uz vietas, bet ticiet man: vīriem, vīriešiem ir vajadzīgas veselas sievas. Man ir paveicies ar vīru, bet kas darījās slimnīcā ( pati raudāju spilvenā, atnāks, vai nē!)- nevienai to nenovēlu! Neviena frizūra, sejas maska vai epilētas kājas nav to vērtas.
Saudzējiet sevi.

annete 9. janvāris 2012 16:56

Man grūtniecības pirmajos divos mēnešos minimāli vilka krustu rajonā :)

mantra 9. janvāris 2012 16:03

Jā, dīvaini, jo agrāk ar tādām sāpēm nekad neesmu saskārusies, turklāt regulāri vingroju, pati nesaprotu, kas notek. Ginekoloģiski pārbaudīšos, bet, ja būtu vainīga šī joma, tad jau būtu vēl kādas nelabas sūdzības?

miranda 9. janvāris 2012 15:32

Tieši šobrīd ar šādām sāpēm cīnos. :( Ginekoloģiksi viss kārtībā, urīnceļiem arī nav ne vainas. Šobrīd eju pie manuālā terapeita, kas man lauž kaulus, kā arī dod šprices mugurā. Saka, ka skriemeļi spiež uz kādu nervu.

Lapsaa 9. janvāris 2012 13:50

Man tā uznāk un pāriet...
Nepievēršu vairs uzmanību... takā man bieži smagumi jācilā, tad visticamāk ka man tas ir no tā...

mantra 9. janvāris 2012 12:30

Sveicinātas. Pie ārsta iešu piektdien, bet vai kādai nav bijis līdzīgi - velkoši sāp mugura krustu rajonā, muguras apakšdaļā. Sākās apmēram pirms mēneša, tad pēc kāda laiciņa pārgāja (pamasēju, pasmērēju šo to), tagad atkal atsākas. man aizdomas, ka tas varētu būt kaut kas ginekoloģisks, jo tagad esmu pamanījusi, ka sakrīt ar ovulācijas dienām, piektdien iešu pārbaudīties. Sastiepts nevarētu būt, jo, kaut gan regulāri vingroju, tomēr vienmēr daru to ļoti uzmanīgi un iesildoties. Apsaldējusies arī it kā neesmu, vienmēr satuntulējusies staigāju. Varbūt kādam ir kādas idejas, kas tas varētu būt?