Mocītis - A kategorija

Zane=)
Zane=) 8. februāris 2016 16:57

Ir doma pavasarī sāk mācīties braukt ar mocīti un nolikt A kategoriju, ir kādi ieteikumi?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Emmy 8. februāris 2016 17:33

Tam ir jābūt "asinīs", braukt tikai tāpēc, ka tas izskatās smuki - meitene + mocis...nav vērts. Tas būtībā ir galvenais noteikums, ja esi gatava darīt visu, lai brauktu ar moci, tad arī viss izdosies... Nekādas teorijas, vai sarežģītas figūras Tevi neatturēs. :)
Pirms kārtot A kat.ieteiktu vismaz nedaudz pabraukt pašai, lai pamāca kāds...un tad Tu jutīsi, Tev to vajag vai nē, Tevi tas aizrauj vai tomēr biedē, kādas ir sajūtas nokāpjot no moča...Pārējais viss ar laiku nāks, iemaņas, pieredze, ātrums... :)

dzeinabonda 8. februāris 2016 17:05

Jā, mocīts ir forša lieta. Protams, jāpieliek lielas pūles, lai noliktu, bet ir tā vērts. Pati ieguvu A kategoriju pagaišajā vasarā. Teorija, protams, nesagādāja nekādas grūtības, bet braukšanas gan. Kamēr piešāvos pie tie ātrumie, pirmais uz leju, pārējie uz augšu, ļoti jāskaita līdz. Tad figūras diezgan sarežģītas, vienā vsp bija jāiesprienas līdz 50km/h un tad strauji jābremzē, un vēl piedevām precīzi jāapstājas. CSDD eksāmenā pieņemējs vispār nedeva nekādas atlaides, viss bija jāizpilda precīzi. Bet nu toties vasaras beigās jau sanāca mazliet izbraukt pašai, vēl tagad atceros superīgo braucienu uz jūru, vnk super! Ja tiešām gribi likt, tad vari paskatīties te, viņiem facebookā ielikta reklāma, izskatās sakarīgi, un pie viņiem strādā Dmitrijs, pie viņa arī liku tiesības, ļoti nosvērt un mierīgs instruktors. Te ir links uz rakstu http://autoskola-eksperts.com/a-kategorija-motoskola-eksperts/

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā