Mīts par fotoepilātoriem, kuri paredzēti lietošanai mājas apstākļos

smukina
smukina 11. maijs 2015 01:37

Mīts:

Salīdzinājumā ar skaistumkopšanas salonos esošajiem fotoepilātoriem, mājas fotoepilātori nav pietiekami efektīvi, jo tiem ir mazāka jauda.

Patiesība sekojoša:

Vairāki cilvēki pirms fotoepilātoru pirkšanas interesējas, vai aparātam būs pietiekoša jauda gaismas impulsu starojumam, jo skaistumkopšanas salonos ierīces izskatās daudz jaudīgākas. Jā, tā ir patiesība, ka salonos ierīces ir jaudīgākas nekā mājas fotoepilātori. Jo zinošais speciālists, kas veic procedūru, māk pareizi un individuāli katram klientam piemērot pareizo jaudu.

Savukārt, mājas fotoepilātors paredzēts lietošanai jebkuram cilvēkam, pat ja viņš ne visai labi pārzina, kā pareizi regulēt aparāta jaudu. Tikai tāpēc, lietotāja drošības nolūkos, gaismas impulsu jauda mājas fotoepilātoriem ir nedaudz mazāka kā skaistumkopšanas salonos.

Neskatoties uz to, izmantojot, piemēram, fotoepilātorus Silk`n, līdz konkrētam līmenim lietotājs var pats izvēlēties procedūras intensitāti, bet tehnoloģija IPL (intensīvi pulsējošā gaisma) palīdzēs sasniegt tik pat labus rezultātus kā salonos. Pie tam, skaistumkopšanas salonos var tikt izmantoti novecojuši modeļi, kuri jau ir nokalpojuši savu laiku, un, līdz ar to, rezultāts būs mazāk efektīvs. Tāpēc arī nevar salīdzināt procedūru efektivitāti atkarībā no vietas, kur tā tika veikta.

Gribam Jums atgādināt arī to, ka pozitīvs rezultāts matiņu likvidēšanai ar fotoepilātoru (gan salonā, gan mājās) gaidāms, apmēram pēc 6 procedūrām, tāpēc ka tiek likvidēti tikai tie matiņi, kas jau ir augšanas procesā. Tas nozīmē, ka procedūru skaits, kurus Jums vajadzēs veikt, ir atkarīgs ne tikai no aparāta jaudas un citām fotoepilātora specifikācijām, bet arī no Jūsu fizioloģijas.

skutimasis1

Mīts:
Izmantojot fotoepilātoru, procedūras starplaikos nevar skūties.

Patiesība sekojoša:

Fotoepilātors draudzējas ar skuvekli! Pirmais noteikums – skūšanās pirms katras fotoepilācijas procedūras, un nav svarīgi, tā būs pirmā vai jau atkārtota procedūra. Skūšanās ir atļauta, jo skujoties netiek aizskārtas matiņu saknes, uz kurām iedarbojas fotoepilātors. Ir vēlams, lai fotoepilācijas procedūras laikā matu garums būtu ne garāks par 1 mm (lai varētu koncentrēt gaismas impulsu uz mata folikulu). Līdz ar to var secināt, ka skūšanās ir neatņemama fotoepilācijas daļa.

Mīts:
Fotoepilācijas procedūra mājas apstākļos ir sāpīga.

Patiesība sekojoša:

Lielāka daļa cilvēku, kuri izmanto fotoepilātoru mājas apstākļos, apgalvo, ka fotoepilācijas laikā, viņi jūt tikai nelielu siltumu. Biezāko un tumšāko matu īpašnieki var just mazliet lielāku diskomfortu – vieglu ādas tirpšanu, bet tas ātri pazūd, pēc epilācijas procesa beigšanas. Mājas fotoepilātoru ražotāji ir noteikuši konkrētu jaudu, pie kuras procedūra ir bezsāpīga un neļauj nodarīt sev pāri. Dažiem fotoepilātoriem (piemēram Silk`n Glide) ir sensori, kuri aizsargā ādu (lai nebūtu apdegumu nosauļotai ādai) un acis (lai fotoepilātoru gaisma neietekmētu acis, aparāts darbojas tikai pie kontakta ar ādu).

depilacija.eu

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
smukina 27. oktobris 2015 14:02

Šobrīd ir hairfree.lv interneta veikalā ir akcija uz jaunu fotoepilātoru Silk`n Glide Xpress -10%. Nepalaid garām!

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā