Mirēna

ailii
ailii 6. novembris 2013 17:29

Sveikas! Gribēju uzzināt Jūsu pieredzi ar Mirēnu. Man pašai to ielika 4 mēnešus atpakaļ, bet nevaru izprasts kādēļ mans organisms viņu tā pa īstam nepieņem vai arī vnk tas ir normāli, ka ir nepārtraukta asiņošana (mazās devās) pirmo pusgadu.

Cik ātrā laika posmā nostabilizējās Jūsu cikls? Un vai viss pēc tam bija kārtībā?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
bezdelga 17. oktobris 2015 23:23

Man 30 gadi, diagnosticēja hiperplaziju,pēc tam sekoja abrāzija un tad ārstējošos nolūkos mirēna. No Mirēnas man sākās reino sindroms. Tagad izņēma spirāli jo vairs nevarēju izturēt problēmas ko radījusi Mirēna - reaģējot uz vēsumu - rokas pirksta gals burtiki atmirst - paliek balts un sāp. Vispār tirpoņa bieži rokās un pirkstos. Slikti sajūtu mazus priekšnetus - piemēram atslēgas. Beta blokatori, uvč, ozoķerīta aplikācijas cimdu veidā utt.. Palīdz īstermiņā.
Tagad iešu pie homeopāta .. Nezinu kas sekos.
Atbildot par to cik ilgi smērējās, laikam 3-4 mēnešus.

Kamele 15. aprīlis 2014 12:22

Sajūtas pašas labākās! Nejūtu īpašu starpību kā bija pirms spirāles ielikšanas. Galvenais, ka nav ne par ko jādomā :)

Kazene13 15. aprīlis 2014 08:22 Kamele

Nu summa droši vien ir atbilstoša.. Kā nez ar sajūtām?

Kamele 14. aprīlis 2014 08:33 Birdywings

Bija +/- 130 Euro + vel par priceduru. Bet kad izdala uz 3 gadiem, nav nemaz tik dargi.

Birdywings 11. aprīlis 2014 17:18 Kamele

man ari tas interese tiri ertuma un drosibas pec. Cik vina vispar maksa?

Kazene13 11. aprīlis 2014 14:52 Kamele

Es arī domāju par Fleree likšanu. Nevaru tik sadūšoties. Doka it kā dod zaļo gaismu. Jāpadomā vēl..

Kamele 10. aprīlis 2014 17:07

Ieliku minispirali. Mani atrunaja no Mirenas, jo daudz visadu problemu var but. Pagaidam ar jauno juto ok, nekadu blakusparadibu nav.

Madamzizel 9. aprīlis 2014 11:21

Un kas ir ar to otru spirali Fleeree? Neesi interesejusies?

pece 4. aprīlis 2014 21:54

Pusgads visādu figņu skaitās normāli pie mirēnas....

Sindy-Lu 4. aprīlis 2014 09:55

Pati gribēju likt Mirēnu,bet tomēr pārdomāju.Vīra jaunākā māsa ielika Mirēnu jau 2 gadi atpakaļ,viņai viss kārtībā MR viņai vispār neesot,pirmajā laikā viņai arī bijusi nenoteikta un neparedzama(viegla asiņošana) vēlāk viss normalizējās.Tagad grasās ņemt ārā jo grib otru bebīti.
Turpretī manai draudzenei bija sūrāka pieredze 6 mēnešus viņai viss +- bija normāli,tad aizbrauca ciemos pie māsas uz Skotiju-parādijās klepus,iesnas un liela temperatūra,viņa padomāja kad saaukstējusies parcik iesnas un klepus,tā tas turpinājās 3 dienas-tad temperatūra vairs negritās un turējās ap 39-māsa tai saka kad kautkas nav labi,jābrauc pie ārsta-tur savukārt atklājās drūma aina-iestājusies ārpusdzemdes grūtniecība + iekaisums.Augli iztīrija,Mirēnu izņēma,dažas dienas slimnīcā pie sistēmas novērsa iekaisuma pazīmes un palaida mājās :( Pēctam MR bija spēcīgākas,sāpīgākas kā jebkad vispār dzīvē bijušas.Man viņa teicās nekad spirāles vairs nepielietošot :(

melita 4. aprīlis 2014 08:20

Tu neēsi vienīgā,kā tuvispār panes rotas,dārgmetālus,vai bižutēriju.Manai draudzenei vispār organisms bija iztūmis...Nu tur sapīgs stāsts.

ailii 7. novembris 2013 10:15

Tur tā lieta, ka dzīvoju Holandē un nekādīgi nesaprotu pie kā griezties, jo pats ģimenes ārsts man man teica, ka tas ir normāli un viss ir kārtībā. lai gan, kad biju latvijā pie ginekologa, viņai bija cits viedoklis, jo viņa redzēja, ka spirāle ir ievietota pa dziļu un ka vajag viņu ņemt laukā un ievietot jaunu vēlreiz. Bet šeit, viņi uzskata, ka viss ir pareizi un tā tam jābūt.
Pagaišā mēneša cilks bija normāls un 7 dienu laikā beidzās, bet šomēnes nu jau 14 dienas kā ir maza asiņošana un nevaru saprast vai tas nav atkal iekaisums dēļ tās spirāles kura visu laiku baksta man dzemdes kaklu :(
Varbūt šeit kāda arī dzīvo Holandē un zin kur vēl es varu griezties, izņemot ģimenes ārstu?

Rebeka 7. novembris 2013 08:50

Un ko tavs ārsts tev atbildēja uz šiem jautājumiem???

Nezinu par Mirenu, bet tabletēm uz paciņas bija rakstīts, ka organisms pielāgojas aptuveni 3 mēnešu laikā un var būt gan asiņošanas utt...