Minku tēma: viss par un ap kaķiem

Linduchy
Linduchy 19. janvāris 2018 17:12

Bērnu pļāpiņu vieta ir, modes pļāpiņu vieta ir, recepšu un tievēšanas pļāpiņu vieta arī ir, bet tad beidzot taisam augšā kaķu mīļotāju tēmu, lai "nepiesārņotu" ikdienas pļāpiņas ar savu sajūsmu par pūkainiem (un ne tika pūkainiem) minčiem.

Padomi, dienas kuriozi, pieredzes apmaiņa, savu mīluļu atrādīšana, labākā barība, kaķu ikdienas paradumi utt.

Viss par un ap kaķiem :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 22. janvāris 2018 12:18 Linduchy

Jā, jo jādara ir tā kā kaķis dara, kad ir pamodies, pavēro savu minceni un dari tāpat. :)

Linduchy 22. janvāris 2018 11:21

Šorīt tā sasmējos. Parasti no rītiem, kad nodarbojos ar jogu, kaķis vienkārši sēž kaut kur balkus un novēro to visu. Šodien šī nolēma man piebiedroties. Staipos uz paklāja, šī pienāk man degunpriekšā un arī sāk staipīties :D Tas laikam bija domāts kā pamācība, kā tas pareizi ir jādara :D :D :D

Kerstyna 21. janvāris 2018 15:40 ofelija

Tava mincene ir siāmelis ne? Vismaz izskatās pēc dienvidnieka. Tie paši par sevi ir paprāvi kaķi. Murē kungs un Zāra ir Freda vecāki. Vienīgais un pēdējais kaķu pāra mīlas auglis :)

ofelija 21. janvāris 2018 15:15 Kerstyna

Zaara ir loti liidziiga Linduci minkaanam.Nu Fredis izskataas peec riktiiga Freda!!Vai tresais ir rados ar Fredi,jo loti liidziigs.
Es juutu ,ka man visi jautaajumi,kas saistiiti ar muusu "modeli",jaaprsa tev,jo tu noteikti zini visu,kas saistiits ar minkaam.
Maneejais sver+-5kg!Kaimins vienu dienu prasija,vai neesot staavoklii-man pilniigi sirds apstaajaas,viirs uzreiz lika uz svariem!Mums trauma ,jo mees domaajaam ,ka mums ir perfekta modele ,un se tev-modele "smagaa kategorijaa"!!!:D

Kerstyna 21. janvāris 2018 12:37

Te manas murravas :)
Pēc kārtas Nr1. Zāra, vecākais kaķis Nr.2. Pirmais Fredis, jaunākais kaķis. Nr. 3. Murē kungs, draugiem Muris un mani miesassargi bildē Nr. 4. Kad man kāds tuvojas tad tiek uzlūkots ar skatienu "Pzūdi no šejienes jau vakardien" :D

ofelija 21. janvāris 2018 04:19 Aggie

Jaa nu muuseejaa eed tikai minku bariibu-mees piedaavaajaam cilveeku eedienu,bet nee-par prastu laikam!!:D

ofelija 21. janvāris 2018 04:16 Kerstyna

Taa sasmeejos -tie vaardi arii tik forsi-man jau patiik-FREDIS!!!!

ofelija 21. janvāris 2018 04:15 Linduchy

Muuseejaa visaas eedienreizees seez ar mums pie galda,skataas ,bet no galda neko nenem.

Aggie 21. janvāris 2018 02:48

Manai mammai bija kaķis, kurš ēda visu to, ko mans lielais puika, kad bija maziņš līdz gada vecumam. Pat jogurtu un sastampātu banānu.

Aggie 21. janvāris 2018 02:46

Ir īpaša želeja, ko var nopirkt dārzniecības veikalos, kuru izliekot ap dobēm, pasargā no mājdzīvniekiem. Domāju LV arī ir jābūt.

Kerstyna 20. janvāris 2018 21:16 Linduchy

iesaku variantus -ap palmu mazliet virs zemes aplikt režģīti, vai zemē saspraust plastmasas dakšiņas ar zariem uz augšu, mēs tā nosargājām puķu dobes no kaķu intervences, ne tikai mūsējās mafijas, bet arī kaimiņu interesentiem.

Linduchy 20. janvāris 2018 20:53 Kerstyna

ROFLROFLROFL
Lūšukam patīk kašņāt ārā zemi no lielā palmas poda. Uhz, katru dienu man ir tīrīšanas darbi guļamistabā :D Tā tā pati palma, kurā pirmajā dienā iečurāja, kamēr nebijām ierīkojuši viņai smilškasti :D

Kerstyna 20. janvāris 2018 20:47 Linduchy

Zāra dzer kafiju ar pienu un no manas krūzes. Muris ēd visu ar tomātiem. Notecējis kečups gar pudeles kaklu iedarbojas labāk kā baldriāni. Fredis vispār ūdeni dzer tikai no izlietnē ieliktas bļodiņas, citur ūdens ir indīgs. Bet manējie ir pilnīgi inerti pret istabas augiem, tas atsver visus pārējos izgājienus.

Linduchy 20. janvāris 2018 20:05

Vai jums arī ir nepārtraukti jāvaktē ēdiens un dzēriens? Es aizgriezos tikai uz mirkli. Skatos - šī ar baudu dzer ūdeni no manas glāzes... UZ GALDA!!! :D

Linduchy 20. janvāris 2018 19:54 Kerstyna

Mans kaķis nesa uz virtuvi :D čībās un uz spilvena gan nebija nācies pieredzēt :D

ofelija 20. janvāris 2018 19:17 Kerstyna

Tiesi taa!Es jau caur savaam stikla durviim redzu parasti,kaa tiek stiepta taa kirzacina!:D

Kerstyna 20. janvāris 2018 18:46 Linduchy

Forši no rīta pamosties un apzelēta varde uz spilvena , vai pusbeigta pele čībā :D Bet tas viss pieder pie lietas

Linduchy 20. janvāris 2018 18:45 Kerstyna

Aga, tā ir kaķa mīlestība un rūpes, lai būtu "svaiga gaļa" :D

Linduchy 20. janvāris 2018 18:44 ofelija

Hahahhah, jā, man iepriekšējā kaķene ar stiepa "trofejas" mājās - gan dzīvas, gan beigtas :D

Kerstyna 20. janvāris 2018 18:43 ofelija

Kaķim kaķa daba :) Man patīk, ka manējie medī un nes man uz mājām pārtiku :), jo es jau tāda patizla, pati nemāku ne vardi, ne peli, ne putniņu noķert :D, mani murravas par mani rūpējās.

ofelija 20. janvāris 2018 16:58 Linduchy

Es skatos,ka taveejaa daudz speeleejaas.Mana "modele "vairaak trenkaa zurkulus pa daarzu!Sadistiskas tieksmes iipasi uz mazaam kirzacinaam,kuras noker un nenozmiedz uzreiz,bet taa leenaam...Es censos neskatiities tad uz "savu beernu"!:D

Linduchy 20. janvāris 2018 16:43

Mana freilene šodien aizrāvās ar spēlēšanos uz palodzes, dzenājot sasalušus sniega pikučus. Nogāzās lejā...nu labi, ka 1. stāvs. Skatās man virsū un ņaud, lai es fiksāk kustinu savu dibuā un eju viņu ielaist atpakaļ mājās :D
Tagad aiz priekiem dzenā siera gabaliņu...pa tikko iztīrītu paklāju :D

ofelija 20. janvāris 2018 15:21 Kerstyna

Paldies!Ieskatijos.
Nu sie dzivnieki ir loti interesanti savaa uzvediibaa.Man patiik tas "Catwalk",taa iipasaa iesana,taads miers visaa tajaa.Tad taa ausiisanaas,kas notiek aaraa-nu ir tiem siaamiesiem taads iipass mednieku instinkts.

Kerstyna 19. janvāris 2018 23:45

Forši, savs stūrītis arī kaķistiem :) Mani murravas mani sagaidīja mājās ar žēlabām ... pie pilnas bļodas, pilnīgs Ņauuuu šiem esot :) Tagad guļ viss trio pie manis gultā un murrā tā, ka gulta vibrē.
Šitais stāstiņš bija interesants :
http://www.delfi.lv/mansdraugs/saimnieku-skola/49528917_kaku-saimnieku-ikdiena-ka-miluli-izrada-piekersanos-cilvekam

Linduchy 19. janvāris 2018 19:47 ofelija

Sēž pie galda un gaida, kad dosi ēst :D

1 ... 5 6 7 8 9