Minku tēma: viss par un ap kaķiem

Linduchy
Linduchy 19. janvāris 2018 17:12

Bērnu pļāpiņu vieta ir, modes pļāpiņu vieta ir, recepšu un tievēšanas pļāpiņu vieta arī ir, bet tad beidzot taisam augšā kaķu mīļotāju tēmu, lai "nepiesārņotu" ikdienas pļāpiņas ar savu sajūsmu par pūkainiem (un ne tika pūkainiem) minčiem.

Padomi, dienas kuriozi, pieredzes apmaiņa, savu mīluļu atrādīšana, labākā barība, kaķu ikdienas paradumi utt.

Viss par un ap kaķiem :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ofelija 25. janvāris 2018 15:59

Mums kaiminos ir 5 gadiiga meiteniite,kura muusu minkuci var panemt rokaas aaraa,un tad nes maajaas!Blue kaa sastingusi,bet juutams,ka nepatik tomeer,kad beerns paneem vinu rokaas!Draudziiba ar kaiminiem vinai beidzaas momentaa,kad tur ieradaas mazs suniits-neiet vairs pateikt to "savu labriit".Beerni veel meegina naakt un izsaukt vinu aaraa,bet nekustaas ne no vietas.
Dzivnieki ir tik interesanti!:)

rasas 25. janvāris 2018 15:48 pece

Tev taisnība! Atceros no savas bērnības, ka visus kaķu izstaipīju visu sev līdzi, i ratos sēdināju, i autiņos tinu :D un šie neko. Tagad vecākiem ir kaķis - pieskarties nevar! Uzreiz pretenzijas! :D

pece 25. janvāris 2018 15:42 ofelija

Man šķiet, ka tas ir atkarīgs no šķirnes un gēniem, iespējams iepriekšējo paaudžu pieredzes. Kādreiz tak laukos visi kaķi bija murkāmi pa rokām, bet tagad reti kurš kaķis to ļaujas.

pece 25. janvāris 2018 15:41

Man kaķis ir tikai pastarpināti šobrīd - vecākiem ieviesām kaķi pēc pārtraukuma, tagad ir bērnu vietā.

ofelija 25. janvāris 2018 15:28

Tajaa bildee,kuru ieliku pirmo ,neizskataas ka gads-liekaas mazaak,bet nu doma skaidra.

ofelija 25. janvāris 2018 15:26

Es sodien iedomaajos taadu interesantu lietu,ka manai meitenei nepatiik ,ka vinu nem rokaas!Vienmeer esmu redzeejusi visur,radu lokaa, arii draudzenes nem saveejos miilulus rokaas un tad glauda,murca,buzina uttVarbuut skirne taada,jo nekad vina neiet nevienam rokaas.Loti patiik ,ka masee,buzina,bet tas ir vai nu gulot uz paklaaja ,kreesla,vai citur.Viirs saka,ka varbuut tajaa dzivieku veikalaa.kur minkucis nopirkts jau gau veca,vinai ir bijusi kaada trauma.
Kaa juuseejie miiluli uzvedaas?

Linduchy 24. janvāris 2018 17:29 ofelija

Meitene :) Zinu, ka mulsinošs vārds, bet nu visas pretenzijas vīram :D :D :D Tā jau teorētiski ir Lūsīte, bet ikdienā saucu par Lūšuku :D

Kerstyna 24. janvāris 2018 17:19 ofelija

Trīskrāsu kaķis vienmēr būs meitene :)

ofelija 24. janvāris 2018 16:40 Linduchy

Man viens jautaajums-vai Luusuks ir puika vai meitene?Es gribeeju teikt aktrise,bet tad apraavos.Tu noteikti kaut kur esi mineejusi,bet nu esmu palaidusi garaam.

Linduchy 24. janvāris 2018 16:09

Ārā valda īsta ziema. Bet Lūšuks tikmēr ķer katru mirkli, kad tiek atvērts logs, lai balansētu uz malas un novērotu perimetru :D Lejā nelec, jo tur dziļa sniega kupena :D :D :D

Linduchy 24. janvāris 2018 16:05 ofelija

Štrunts par kļūdām, galvenais, ka doma ir skaidra ;)

Linduchy 24. janvāris 2018 16:05 ofelija

Kaķi ir jāsauc visu laiku vienā vārdā, citādi viņa nemaz nesapratīs, kā viņu sauc :D Ja tu kaķi nesauc par Blue, tad viņai pat nav ne jausmas, ka tas ir viņas vārds :D
Izvēlies vienu vārdu un sauc viņu tikai tā, pēc dažām dienām viņa sāks saprast, ka tas ir viņas vārds, un atsauksies :)
Mana meitene sāka atsaukties uz Lūšuka vārdu jau trešajā dienā :)
Īstenībā to vārdu viņai iedeva vīrs, es gribēju viņu saukt par Sisī :D

ofelija 24. janvāris 2018 15:22

Luudzu atvainojiet,bet es nemaaku vairs rakstiit!Vienmeer kaada kluuda!:(

ofelija 24. janvāris 2018 15:20

Es lasu juusu minku vaardus , gribu mainiit saveeajai arii vaardu.Vina nemaz taa iizti nereagee uz to Blue,jo visu laiku es vinu saucu par bubuciiti,bubuliiti ,minkuliiti utt
Tas vaards, man liekaas,vinai nepiestaav!
:D

ilzy 24. janvāris 2018 09:57 ofelija

Mans Cēzars tā diezgan bieži guļ. :D

Linduchy 24. janvāris 2018 09:46 ofelija

Paldies :D

ofelija 24. janvāris 2018 08:43 Linduchy

Es eju tuliit guleet,bet es nevareeju nepateikt-nu sis ir maakslas foto!!!!:D

Linduchy 24. janvāris 2018 08:21

Labrīt! Miedziņš nāk :D

ofelija 24. janvāris 2018 01:44

Es gandriiz nokeeru kolosaalu pozu!Nu neesmu labs fotograafs,jo nenokeeru tomeer to momentu.Vina guleeja uz kreesla auksdalas!:D

ofelija 24. janvāris 2018 01:28 ilzy

Taa poza!!!!:D

Kerstyna 23. janvāris 2018 21:58 ilzy

Skaidrs, kurš ir boss mājā :)

ilzy 23. janvāris 2018 21:55

Nevarēju nepadalīties ar savu runci. :$

ofelija 23. janvāris 2018 15:02

Vakar sasmeejos!Biju tiiriit zobus,zinu to higieenisti jau apmeeram 20 gadus un mes vienmeer taa smuki aprunaajamies.Es saku , man ir minka tagad,vina smejaas,ka vinai 3 minkas!Tad ,protams ,man bija jaapazeelojaas,ka maneejaa uzbarota.Saku sver apmeeram 5kg,vina smeejaas ,ka viens no vinas sver 11kg!!!!Man pilniigi akmens noveelaas no sirds.Nu bet tas smagsvars ir kaut kaads "Norveegu milzis"!!!:D

Linduchy 22. janvāris 2018 15:12 ofelija

samaksa par ciešanām :D (Y)

ofelija 22. janvāris 2018 14:31 Kerstyna

Es nemaz nezinaaju ,ka siaamiesi ir tik dazaadi un loti dazaadi arii esot raksturaa!Maneejaa piedereeja viira deealm,dzimusi Hawaii,bet tad vins mainija dziives vietu ,atbrauca uz muusu pusi atkal ,un minka liidzi,tad brauca atkal atpakal un sarunaajaam,ka minka padziivos kaadu laiku pie mums,izies visas potes,lai vareetu doties atpakal uz dzimteni,bet es loti gribeeju paturet,jo biju jau iemiileejusi "savu meitinu".Tad viirs teica ,lai deels peerk sev jaunu siaamieti-iedeva naudu par deela "ciesanaam",un darijums galaa!BLUE ir mans!!!!Taada taa veesture:DNu viira deels ir nopircis loti interesantu siaamieti-ar lielaam ausiim un taa seja taada gara-nu loti interesants!!!

1 ... 4 5 6 7 8 9