Minku tēma: viss par un ap kaķiem

Linduchy
Linduchy 19. janvāris 2018 17:12

Bērnu pļāpiņu vieta ir, modes pļāpiņu vieta ir, recepšu un tievēšanas pļāpiņu vieta arī ir, bet tad beidzot taisam augšā kaķu mīļotāju tēmu, lai "nepiesārņotu" ikdienas pļāpiņas ar savu sajūsmu par pūkainiem (un ne tika pūkainiem) minčiem.

Padomi, dienas kuriozi, pieredzes apmaiņa, savu mīluļu atrādīšana, labākā barība, kaķu ikdienas paradumi utt.

Viss par un ap kaķiem :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 28. janvāris 2018 21:30

Es arī tieši gribēju teikt, ka kaķis ideāli piestāv Shalako :)
Kā tur saka par rudajiem kaķiem - naudas kaķis? ;)
Skatoties pēc bildēm, šķiet, ka kaķis ir atradis savas ĪSTĀS mājas :)

Shalako 28. janvāris 2018 18:30 ofelija

Paldies! Kas zin, redzēs tālāk kā izvērtīsies komunikācija ;) Šķiet, ka viņa saimniece bija viņam uzlikusi banu uz 2 ar pus dienām, jo pie mums nerādījās, tik tikko tikai atskrēja pēc ceturtdienas pauzes ;)

ofelija 28. janvāris 2018 18:21 Shalako

Man liekaaas,ka "taveejais" loti piestaav tev!Varbuut beigaas buus tavs?

Shalako 28. janvāris 2018 17:59

Nosaucām par Kažociņu :D Bet tā viņa zviedru vārds ir Guldis.

Shalako 28. janvāris 2018 17:57

"Mans" kaimiņu kaķis :P

Shalako 28. janvāris 2018 17:54 Kerstyna

arī smuki kaķi ;)

ofelija 28. janvāris 2018 02:30

Smieklini tik daudz ielikaas!!Viirs saka,ka teetis muusu Blue ir pareizais,lai neizdomaajot pasakas!Nu muusu maajaas nav garlaiciigi!

ofelija 28. janvāris 2018 02:26 Kerstyna

Sodien domaaju,ka manam minkam arii vajag buut kaadam talantam.Esmu tipiska mamma un gribaas palieliities!Atradu bildi veel no tiem laikiem,kad tikai ciemojaas muusu maajaas, tik smuki dzer uudeni no glaazes-nu man jau pasai liekaas,kas loti iipass!Bildee gan nemaz neredz to ,ka ir siaamiete,varbuut tomeer kaads ,nenoteiktas izcelsmes runcis ,piedaliijies "miilas rotalaa"?

:D:D:D:D:D:D

Kerstyna 27. janvāris 2018 22:23

Kaķis kvadrātā :)

ofelija 27. janvāris 2018 04:02 Kerstyna

Paldies!
Man jau 6pm vakaraa un peeksni iedomaajos,ka tomeer tas vaards jaamaina tai manai miilulei...nu nepiestaav tas Blue,laikam asocieejaas ar tulkojumu "zilais":DAtcereejos savu nik KUMU un nodomaaju -tas nemaz nebuutu slikti,jo tas havaiesu valodaa noziimee -skolotaajs.Taads inteligents vaards tomeer galu galaa!!!!Meeginaaju jau lietot so vaardu-nu nav liela skaade pagaidaam-neatsaucaas iisti uz Blue un ignoree arii Kumu!:DNu leenaa garaa!
Man vienmeer liekaas,ka tiem vaardiem jaapiestaav!Latvijaa man bija dobermanu suniite un mees vinu nokristijaam par Zuzannu,iisi saucaam par Zuzi!Tas vaards vinai tik loti piestaaveeja,nespeeju iedomaaties citu.Manai daamai noteikti vajag pareizu vaardu!:^)

Kerstyna 26. janvāris 2018 21:50 ofelija

Bērns atradīs, kur nagus asināt. man virtuvē pie galda ir garais koka sols, tam vienā pusē jau mainīju kājas, bija "noēvelētas" līdz zīmuļa diametram gandrīz. Otra asināšanas vieta ir vecs , ar mākslīgo ādu apvilkts pufs koridorā. Un vēl bluķītis pie plīts, bet to dīrā reti. Vēl es viņiem atnesu pa kādai kartona taras kastei no veikala - saekselē ka nemetās, viņiem vajag kur nagus asināt.

ofelija 26. janvāris 2018 21:08 Kerstyna

Redzot citus minkas ,man arii radaas nojauta,ka dazaadaam skirneem ir dazaadi raksturi.

ofelija 26. janvāris 2018 21:07

Man ieteica nopirkt taadu speciaalu "nagu kasamo meebeli"-es gandriiz jau biju gatava,bet tad nodomaaju-nu pilniigi neiederaas muusu interjeeraa."Beerns" netiks lutinaats!!!:D

Kerstyna 26. janvāris 2018 19:45 Linduchy

Kaķiem jau arī ir dažādi tempermenti un raksturi :)

Linduchy 26. janvāris 2018 18:08 ofelija

Jā, mājokim ir jābūt piemērotam kaķim. Interjera pārvērtības, lai kaķim būtu ērti un patīkami :D

ofelija 26. janvāris 2018 15:13 Shalako

Man loti patiik taa satiereetaa kraasa!Paraadi saveejo arii.:)

ofelija 26. janvāris 2018 15:12 Linduchy

Es vakar meeginaaju nokert momentu,ka Blue staav uz taa kreesla malas ar kaajaam-nu tas skats bija vienreizeejs!Normaals kreesls noteikti nokristu,bet mums tie kreesli ir loti smagi-man tas nemaz nepatiik,bet nu tagad minka staigaa kaa pa kokiem-tiesi laikaa!:D

Shalako 26. janvāris 2018 13:44 Linduchy

ahaha, mans arī slēpjas aizkaros, domā, ka viņu neredz... :D

Shalako 26. janvāris 2018 13:42 ofelija

Cik skaists kaķītis, tas pelēkais tonis dikti patīk, izskatās neparasti! (inlove)

Linduchy 26. janvāris 2018 08:11 ofelija

Es tikko iedomājos par to, cik ļoti viss ir saistīts. Man šķiet, ka mēs pievelkam sev līdzīgos....nu vai arī mūsu mājas mīluļi tik ātri absorbē mūsu enerģiju, ka sāk uzvesties atbilstoši :D
Ja ņem vērā, ka es pati arī neesmu nekāda mierīgā, maliņā sēdētāja, tad jau nav brīnums, ka arī kaķis visu laiku aktīvs :D

ofelija 25. janvāris 2018 22:12 Linduchy

Skatos, taveejaa speeleejaas uz nebeedu,bet maneejaa miera mika,staigaa dibenu groziidama no vienas istabas uz otru,var seedeet un ilgstosi skatiities aaraa pa logu,kaa liist lietus.
Man aerobikas klasee ir viena sieviete,kurai triis minkas,atnesa man taadu speellietinu -vinas miiluli dievinot!Maneejaa daama 5 min paspeeleejaas un "aamen"!:D

Linduchy 25. janvāris 2018 20:17

Mazā palaidne :D
Aizkari ir viens no rotaļu top objektiem mājās :D Viņai patīk aiz tiem slēpties, patīk tajos ietīties un patīk lūrēt, kamēr pāri acīm krīt aizkaru bārkstis :D Un vēl viņu tracina aizvilkti aizkari, tāpēc pati tos bīda turpu šurpu :D
Otrs rotaļu objekts arī ir ticis kadrā - gumijas pelīte. Ak, nu šī mantiņa arī nepazīst žēlastību, jo tiek plosīta no rīta līdz vakaram. :D Kreppapīra puķes plosīšanas ēra ir beigusies, vairs neinteresē :D

Linduchy 25. janvāris 2018 17:49 ofelija

Manai meitenei ir svārstīgs raksturs - vienu brīdi var sēdēt klēpī, mīlināties un pat pieprasīt galudīšanu, ņurcīšanu un bužināšanu, bet tad vienā brīdī kā tāda ūdenszāle, ne mirkli nevar paturēt rokās, jāskrien kaut kur :D
Pašā sākumā, kad ienāca mūsmājās, tad gan visu laiku to vien gribēja, kā sēdēt klēpī, uz pleca, kāpt uz galvas utt. :D

Kerstyna 25. janvāris 2018 16:22 ofelija

Manu Zāru nevar paņemt rokā, ja viņa to negrib, bet , ja pati sadomā ielīst klēpī, tad ir ļoti mīlīga.

1 ... 3 4 5 6 7 8 9