Minku tēma: viss par un ap kaķiem

Linduchy
Linduchy 19. janvāris 2018 17:12

Bērnu pļāpiņu vieta ir, modes pļāpiņu vieta ir, recepšu un tievēšanas pļāpiņu vieta arī ir, bet tad beidzot taisam augšā kaķu mīļotāju tēmu, lai "nepiesārņotu" ikdienas pļāpiņas ar savu sajūsmu par pūkainiem (un ne tika pūkainiem) minčiem.

Padomi, dienas kuriozi, pieredzes apmaiņa, savu mīluļu atrādīšana, labākā barība, kaķu ikdienas paradumi utt.

Viss par un ap kaķiem :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 1. februāris 2018 15:26 Kerstyna

:D (Y)

Kerstyna 1. februāris 2018 14:49 Linduchy

Mums starpdisciplināra konference, uzstājas visu cienīts reanimatologs, kurš saka tā, saprāta kontekstā, - Ziniet kolēģi, es neesmu pārliecināts, ka esmu gudrāks par savu kaķi, jo kaķis saprot, ko es saku viņam, bet es nesaprotu, ko kaķis saka man.

Linduchy 1. februāris 2018 14:32 ofelija

Varbūt uz gleznas bija kāds rāpojošs zirneklis, uz kuru viņa skatījās? :D
Bet ja nopietni - bija visai interesanti lasīt grāmatu par suņiem un kaķiem, tur bija aprakstīts arī tas, kā viņi redz šo pasauli, proti - kādās krāsās :)

ofelija 1. februāris 2018 13:47 Linduchy

:D-vai ne?
Sapratu,ka katram "vecaakam" gribas sev to briinumbeernu,ja ari pasi neatziist!!!:D
Maneejais briinumbeerns vakar ar pieskiebtu galvu peetija manu gleznu-tas bija tik interesants skats.Vina seedeeja pretii gleznai un skatijaas uz to kaadu labu laiku...

Linduchy 1. februāris 2018 11:32

Dienas joks:
– Vakar mācīju kaķi runāt! Nekas no tā nesanāca. Viņš laikam ir idiots!
– Esi pārliecināts, ka tieši viņš?

ofelija 31. janvāris 2018 20:12 Kerstyna

Es taa smeejos!!!Paldies!

ofelija 31. janvāris 2018 20:05 Linduchy

Jaapalasa vairaak informaacija,bet liels paldies!
Saaku domaat,ka varbuut tiesaam ,kas traucee vinai naktii mieriigi guleet.:(

Linduchy 31. janvāris 2018 18:41 ofelija

Es pat banti viņai uzsiet nevaru, kur nu vēl skafandrā ietērpt :D

Linduchy 31. janvāris 2018 18:40 Kerstyna

i nerunā, tā tiešām ir :D

Linduchy 31. janvāris 2018 18:40 ofelija

Starp citu!!!! Kaķi mēdz sevi ārstēt ar murrāšanas palīdzību. Tāpēc, ja kaķa uzvedība kopumā šķiet netipiska + kaķis nepārtraukti un īpaši skaļi murrā, tas var liecināt, ka kaķim tomēr kaut kas sāp.

Kerstyna 31. janvāris 2018 17:20
Kerstyna 31. janvāris 2018 17:18 Linduchy

Lai kurā durvju pusē atrastos kaķis - tā ir NEPAREIZĀ puse :D

ofelija 31. janvāris 2018 14:24 Linduchy

Tev jaapeerk beernam lietus meeteliitis!:D
Muuseejaa lietus laikaa skataas aaraa pa logu un nekustaas,laikam tas izskats ir svariigs-salijusi nebuus tik smuka !:D

ofelija 31. janvāris 2018 14:20 Kerstyna

Muusu maajaas taads variants laikam nekad nebuus-atnaakt paguleet kleepii.Man tik zeel,jo man noteikti patiktu taa glaudiisana.
Sonakt naaca pie mums un intensiivi modinaaja muus jau ap 1 naktii-nu visaadi nemaas,lai es tikai celos,beigaas veel iekeera zobus elkonii.Mums ar viiru likaas-pasaules gals!!!!!Es tiesaam nesaprotu ,kas tie par taadiem gaajieniem,bet kaut kas minkuci dara nemieriigu.Tad domaaju-nu murraa loti speeciigi ,muus modinot,tad tacu nevareetu nekas saapeet-pagaatnee bija zobu probleema(izrauti veseli 6 zobini ).Eed normaali,curaa, kakaa utt.Buus taa kaa kaadreiz mazajiem-dienaa gul ,un naktiis augsaa!:D

Linduchy 31. janvāris 2018 11:45 Kerstyna

Un smieklīgi ir tad, ja prasās ārā, kaut ārā tāāāds putenis. Tad sēž uz sliekšņa un skatās uz mani ar milzīgām acīm, it kā es būtu vainīga, ka ārā tāds laiks. Skatiens - a la dari kaut ko, lai mans kažoks nepaliktu slapjš un netīrs :D

Kerstyna 31. janvāris 2018 10:21 Linduchy

Tieši tā, mans Murē kungs mierīgi aizslāj savās darīšanās pilnīgā nekaķa klimatā. Jo mazāk kaķi ierobežo un domā viņa vietā, jo kaķiskāks viņš ir. Un jo lielāks prieks, ka viņš pats atnāk piemīļoties, parunāties, vienkārši pagulēt tavā sabiedrībā.

Linduchy 31. janvāris 2018 10:10

Mūsmājās jauns rituāls - kaķa ķemmēšana :D Bantes uzsiešanai gan pūkaine neparakstās :D

Linduchy 30. janvāris 2018 21:00

Tas gan - kaķiem gulēšana ir normāla parādība :D
Par zāles ēšanu un atvemšanu - arī patiesība :)
Par iešanu ārā ne-laikā - nu tas tak kaķis, dara ko grib, kā grib un kad grib...mana freilene arī tikko izdomāja doties vakara pastaigā...pat nespēju pierunāt ar gaļas gabalu uz vīra šķīvja :D

ofelija 30. janvāris 2018 20:23 Kerstyna

Ja es taa vareetu!!!Nespeeju ilgaak guleet,kaa 6 st!Laikam stabila vecuma paziime!:D

Kerstyna 30. janvāris 2018 19:50 ofelija

Kaķim tas ir normāli 3/4 diennakts pavadīt miegā vai snaudā, tāpēc jau viņiem ir tik stabila nervu sistēma :)

ofelija 30. janvāris 2018 14:59 Linduchy

Es iisti sos dzivniekus laikam nesaprotu,jo man piemeeram liekaas,ja daudz gul arii tas nav iisti pareizi-ienaak praataa doma,ka depresija!:D
Tad esmu ieveerojusi,ka eed aaraa kaut kaadu zaali,laikam jau zin pati,kas tiira organismu!To esmu dzirdeejusi no citiem minku saimniekiem,ka taa dzivnieki tiirot ieksas-saeedaas zaali un tad atvemj.
Maneejaa vakar vakaraa nenormaali prasijaas aaraa tajaa laikaa ,kad citus vakarus iet guleet.Viirs nosmeejaas,varbuut atkal kaads "bruutgaans" aaraa gaida?Nu tad izlaidaam un nebija miera,kameer ienaaca atpakal.Garlaiciigi muusu maajaas noteikti nav!:D

Linduchy 29. janvāris 2018 07:26 ofelija

Laikam gan kaut ko būs saēdusies, jo sestdien visu dienu dzīvojās pa āru, kad atnāca mājās, neizskatījās izbadējusies, jo ēdienam knapi pieskārās. Tā kā vakarā bija rotaļīga, nepievērsu uzmanību tam, ka neēd, jo nojautu, ka kaut kur ārā ir piepildījusi punčuku. Bet nu dumjš tomēr radījums - mājās vienmēr ir ēdamais, kāpēc ir jāēd figviņzina ko figviņzina kur :S

Kāpēc dulla? Vienkārši piesardzīga. Jo īpaši tāpēc, ka ir bijusi negatīva pieredze. Pareizi dari. Labāk meklēt to kā nav, nekā nepamanīt nopietnu kaiti savlaicīgi.

ofelija 28. janvāris 2018 21:56 Linduchy

Cik labi ,ka viss labi beidzaas!Minkuciisi jau loti izturiigi,nezin ko tad ir ieeedusi?
Ja ar maniem dziivniekiem kaut kas notiek,esmu pilniigi beigta pati.Kaa viirs teica,noteikti esmu trakaaka ,kaa "beenu laikaa"!Man visu laiku liekaas,raadaas,ka par maz kakaa,curaa utt.Nu dulla!!!
Es no vienas puses priecaajos,ka eed tikai to minku eedienu,neko citu.Hawaii bija eedusi arii citus eedienus un bija speeciigi saindeejusies ar kaut ko,gandriiz nomira!Varbuut taapeec arii esmu taada ausiiga!!!

Linduchy 28. janvāris 2018 21:35

Mūsmājās bija bik kreņķīgas brīvdienas. Vakar pusi nakts negulēju - 3 no rīta pamodos no tā, ka kaķis vēma. Kaste arī bija pilna ar šķidro. Nabadzīte :(
Kamēr visu satīrīju (jo apvēma aitādu), izmazgāju, samīļoju manu mazulīti, tā arī rīts pienāca. Visu svētdienu viņa tāda ne īpaši rotaļīga bija - vairāk čučēja, laiku pa laikam gan uz palodzes vaktēja perimetru. Tikai vakarpusē sāka prasīt ēdamo un atkal atsāka spēlēšanos. Tad jau domāju, ka viss ir labi.

Linduchy 28. janvāris 2018 21:31 ofelija

Ar kaķi nekad nav garlaicīgi, tas ir fakts :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9