Minku tēma: viss par un ap kaķiem

Linduchy
Linduchy 19. janvāris 2018 17:12

Bērnu pļāpiņu vieta ir, modes pļāpiņu vieta ir, recepšu un tievēšanas pļāpiņu vieta arī ir, bet tad beidzot taisam augšā kaķu mīļotāju tēmu, lai "nepiesārņotu" ikdienas pļāpiņas ar savu sajūsmu par pūkainiem (un ne tika pūkainiem) minčiem.

Padomi, dienas kuriozi, pieredzes apmaiņa, savu mīluļu atrādīšana, labākā barība, kaķu ikdienas paradumi utt.

Viss par un ap kaķiem :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 13. aprīlis 2018 19:42 ofelija

Paldies!

Nu ja, kāds prieks nomušīt uzreiz, tad jau rotaļas vairs nebūs interesantas. Jā, interesanti tie kaķi ir, vai ne? :D

ofelija 13. aprīlis 2018 17:41 Linduchy

Maakslas foto!!!!!!
Izraadaas,ka maneeja taas kirzacinas nenokoz tomeer.Vina sanem taa loti saudziigi un tad palaiz valaa un speleejaas!!!!!Tie pavisam mazinie tomeer neizdziivo-varbuut infarkts?Nu kaut kas tomeer ir sadistisks "tajaas speelees"!

Linduchy 13. aprīlis 2018 11:37

Jauno laukstu čekings :D

Linduchy 10. aprīlis 2018 07:14 ofelija

Ja reiz pabijusi ka
ka nagos un zobos, tad jau nav cerību, ka paliks dzīva - iznesot dārzā, kļūs par upuri kādam putnam vai citam kaķim :D
Par kaķi uzvarētāju - nu, protams, triumfa gājiens ar augsti paceltu galvu, trofeja sagādāta :D (Y)

ofelija 10. aprīlis 2018 01:31

Mana dziive noteikti nav garlaiciiga,pateicoties manai Kumu!Sodien nokeera atkal vienu kirzacinu.Interesanti,ka vina neskrien maajaas kosmiskaa aatrumaa ar so dzivniecinu mutee,bet ienaak taa leenaam un loti varoniigaa izskataa-uzvareetaajas skats,visa manii!Es pilniigi juutu to sajuutu,kad vina ceeli iziet cauri visai maajai un ieiet manaa istabaa un tur saak musiit kaarteejo upuri.Parasti viss beidzaas ar to,ka viirs neiztur un iznes to mazo kirzacinu aaraa ...mees tad domaajam,ka tomeer atguusies un viss buus labi.:D

Linduchy 5. aprīlis 2018 09:34

Atskaite - kaķim viss ir ok, skrien, lec, mīlinās, neizrāda pat ne mazākās pazīmes, ka kājiņai kaut kas kaitētu.
Manas brūces pamazām dzīst. Viens pirksts koduma vietā gan nejauki sapampa, vakar pat nedaudz krampji bija. Bet ar medikamentu palīdzību viss iet uz labo pusi - šodien jau pampums manāmi samazinājies, apsārtums arī pāriet :)

Linduchy 4. aprīlis 2018 07:11 ofelija

Zinu noteikti, ka Kerstynai arī ir :D

ofelija 3. aprīlis 2018 21:26 Linduchy

Nezin,vai citaam sievieteem arii ir "sadistini"maajaas,vai tikai mums?:D

Linduchy 3. aprīlis 2018 19:56 ofelija

Par kaķa kodumiem zinu. Man mamma jau 3 mēnešus ārstē kaķa sakostu kāju - viņu sakoda viņas kaķis, jo, redz, no rīta nokavēja brokastu pasniegšanas laiku.
Arī bija antibiotikas jādzer. Briesmīgi :S
Es gan uzreiz veicu tīrīšanas procedūru pēc maksimuma, bez žēlastības. Man ir pieredze ar brūču ārstēšanu :D
Par kaķi sadistu - aga, zinu, zinu, kā tas ir, mums ir tāds pats stāsts. Stiepj man tagad mazos vārnēnus :D

ofelija 3. aprīlis 2018 19:49 Linduchy

Noteikti pati aizej pie aarsta,sakaraa ar kodumu.Es nemaz nezinaaju ,ka minku kodumi ir ,kaa lai saka-indiigi.Viira deels pamatiigi noneemaas ar jaunaa minkas kodumiem,bija jaadzer antibiotikas pat.
Minkuci ir loti izturiigi.Muuseejaa izraadaas esot saindeejusies Hawaii beerniibaa,tad beegot no laaca Tahoe uzskreeja loti augstu kokaa,netika lejaa...tad salauza arii kaajinu,beegot no cita zveera Tahoe.Iisi sakot-piedziivojumu netruukst!
Muusu pusee vinai dziive saliidzinosi mieriiga,jo vieniigais lielais darbs -nokert kaadu kirzacinu un ienest maajaas.Mazaa sadiste-nenogalina uzreiz,bet speeleejaas utt.
Sameejos par tiem suudiem!!!!
:D

Linduchy 3. aprīlis 2018 18:37

Dzīvē pārāk maz stresa....tad nu šodien dabūju papildus porciju.
Sēžu, strādāju, dzirdu, ka ārā bauro kaķis, nu tā pamatīgi, sirdi plosoši. Izskrienu ārā - jā, mana freilene iesprūdusi žogā, starp sētas stabiņiem. Ieķērusies kāja, un šī karājās ar galvu uz leju, neganti bļaujot.
Skrēju klāt, mēģināju izdabūt viņas kāju ārā, bet viņa sāpēs nesaprata, kas notiek, sakoda man rokas - pamatīgi, tā, ka asinis kā strūklaka izšļācās.
Un pilnai laimei atklāju, ka esmu iekāpusi kakā (istabas čībās izskrēju ārā) - nu "fantastiski". Pienāca klāt kaimiņš, palīdzēja viņu izķeksēt. Kaķi izdabūjām ārā, bet šī aizmuka klibodama, paslēpās zem dēļiem. Man jau likās, ka būs salauzusi kājiņu. Nu pagājusi stunda - izgāju ārā, pasaucu, šī klibodama atskrēja. Uzkāpt uz kājeles var, tad jau nav salauzusi, atļāva arī pačamdīt kāju, tad jau vienkārši satraumējusi, bet pāries. Tagad mans bērns čuč gultā - stresiņš viņai, stresiņš man. Nu man vēl bonusā sakostas un saskrāpētas rokas...un čība sūdos, bet to vīrs solījās notīrīt :D
Kaķis čuč, es dzeru vīnu, lai nomierinātos :D
Traka diena :D

Linduchy 25. marts 2018 10:41 ofelija

Viss minkuča ērtībām, kā gan savādāk :D (Y)

ofelija 23. marts 2018 19:02

Man tik palieliities!:DJa nav nekas cits,tad jaaraada minkucis!
Tagad visaa maajaa vairaakas gulvietas muusu princesei!

rasas 10. marts 2018 11:44

Gribēju pievienot bildi no telefona, bet man to apgriež kājām gaisā:(

Linduchy 10. marts 2018 11:28 ofelija

Kaķis ir īpašāks par bērniem :D Tas ir fakts :D

ofelija 10. marts 2018 03:30 Linduchy

Tas nu gan maakslas foto!!!Maneejai daamai patiik liist ieksaa kastees.Mees ar viiru vakar smeejaamies,kaa gan muusu maaja paarveertusies,ienaakot Kumu -Blue!Lai tikai "meitinai" viss buutu pa praatam.Viirs veel nosmeejaas-saubaas vai es esot taa neemusies ar saviem beerniem kaadreiz!Es centos taisnoties,bet laikam jaasaka godiigi -nee!:D

Linduchy 9. marts 2018 17:53

Tēmas atdzīvināšana - Lūšuka kamuflāža :D

Emmy 19. februāris 2018 15:32 ofelija

Grūti bija nobildēt, jo visu laiku kustējās, tas tāds fiks kadrs, jau pēc sekundes novērsās, nebija pozētājs :D
Savā dzīvē vēl neesmu sastapusi nevienu kaķi kas man patiktu :D varbūt ar gadiem

ofelija 19. februāris 2018 15:01 Emmy

Un taa sejas izteiksme!!!
Man nekad nav bijusi interese par minkaam,bet tagad ,kad pasai ir ,tad liekaas,kur biju agraak,kaapeec nekad neesmu sev gribeejusi sos dzivniekus.
Mees ar viiru saprotam,ka labaaks stressa noneemeejs nevar buut par muusu Kumu-vinai loti piestaav sis vaards,atsaucaas ari jau!Kas to vareeja domaat,ka vareesim mainiit vaardu!

Linduchy 19. februāris 2018 09:21 Emmy

Riktīgs skaistulis :*

Emmy 18. februāris 2018 20:03

Neesmu baigā kaķu fane, bet nu šodien sastapu tādu skaistuli... nepajautāju gan ne vārdu ne dzimumu, bet tik cēls un skaists minka. :)

Kerstyna 16. februāris 2018 14:40 ofelija

Kaķiem patīk būt tuvumā. Piemēram, es kaut ko rakstu uz datora un regulāri pavācu no tastatūras kādu asti. vai, ja rakstu ar pildspalvu, tad reizēm nāk talkā arī kāda ķepa.

Linduchy 16. februāris 2018 08:06 Kerstyna

Aga, es reizēm skatos kaķu bildes un domāju, nu kur var būt tik rāms minkucis. Citi ļauj apsiet bantes, ielikt groziņā un vēl viskaut ko. Mana minka ir riktīgs nemiera gars, visu laiku kā tāda ūdenszāle, nemitīgā kustībā :D

Linduchy 16. februāris 2018 08:04 ofelija

Paldies! Tavs kaķis guļ uz papīriem un uzsūc informāciju :D
Un jā, kaķi tādi ir - viņiem visur ir ērti :D Pārsteidzoši :D

Kerstyna 15. februāris 2018 23:16 Linduchy

Kaķis ir attieksmi. Vispār, mana pieredze ir tāda, ka ir kaķi pozeri un ir kaķi, kurus var nofotografēt tikai guļošus. Man ir pa eksemplāram no katras grupas ;)

1 2 3 4 ... 6