Minku tēma: viss par un ap kaķiem

Linduchy
Linduchy 19. janvāris 2018 17:12

Bērnu pļāpiņu vieta ir, modes pļāpiņu vieta ir, recepšu un tievēšanas pļāpiņu vieta arī ir, bet tad beidzot taisam augšā kaķu mīļotāju tēmu, lai "nepiesārņotu" ikdienas pļāpiņas ar savu sajūsmu par pūkainiem (un ne tika pūkainiem) minčiem.

Padomi, dienas kuriozi, pieredzes apmaiņa, savu mīluļu atrādīšana, labākā barība, kaķu ikdienas paradumi utt.

Viss par un ap kaķiem :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Emmy 19. februāris 2018 15:32 ofelija

Grūti bija nobildēt, jo visu laiku kustējās, tas tāds fiks kadrs, jau pēc sekundes novērsās, nebija pozētājs :D
Savā dzīvē vēl neesmu sastapusi nevienu kaķi kas man patiktu :D varbūt ar gadiem

ofelija 19. februāris 2018 15:01 Emmy

Un taa sejas izteiksme!!!
Man nekad nav bijusi interese par minkaam,bet tagad ,kad pasai ir ,tad liekaas,kur biju agraak,kaapeec nekad neesmu sev gribeejusi sos dzivniekus.
Mees ar viiru saprotam,ka labaaks stressa noneemeejs nevar buut par muusu Kumu-vinai loti piestaav sis vaards,atsaucaas ari jau!Kas to vareeja domaat,ka vareesim mainiit vaardu!

Linduchy 19. februāris 2018 09:21 Emmy

Riktīgs skaistulis :*

Emmy 18. februāris 2018 20:03

Neesmu baigā kaķu fane, bet nu šodien sastapu tādu skaistuli... nepajautāju gan ne vārdu ne dzimumu, bet tik cēls un skaists minka. :)

Kerstyna 16. februāris 2018 14:40 ofelija

Kaķiem patīk būt tuvumā. Piemēram, es kaut ko rakstu uz datora un regulāri pavācu no tastatūras kādu asti. vai, ja rakstu ar pildspalvu, tad reizēm nāk talkā arī kāda ķepa.

Linduchy 16. februāris 2018 08:06 Kerstyna

Aga, es reizēm skatos kaķu bildes un domāju, nu kur var būt tik rāms minkucis. Citi ļauj apsiet bantes, ielikt groziņā un vēl viskaut ko. Mana minka ir riktīgs nemiera gars, visu laiku kā tāda ūdenszāle, nemitīgā kustībā :D

Linduchy 16. februāris 2018 08:04 ofelija

Paldies! Tavs kaķis guļ uz papīriem un uzsūc informāciju :D
Un jā, kaķi tādi ir - viņiem visur ir ērti :D Pārsteidzoši :D

Kerstyna 15. februāris 2018 23:16 Linduchy

Kaķis ir attieksmi. Vispār, mana pieredze ir tāda, ka ir kaķi pozeri un ir kaķi, kurus var nofotografēt tikai guļošus. Man ir pa eksemplāram no katras grupas ;)

Kerstyna 15. februāris 2018 23:16 Linduchy

Kaķis ir attieksmi. Vispār, mana pieredze ir tāda, ka ir kaķi pozeri un ir kaķi, kurus var nofotografēt tikai guļošus. Man ir pa eksemplāram no katras grupas ;)

ofelija 14. februāris 2018 14:34 Linduchy

Smuks gan!:)
Kumu-Blue ir kluvusi pavisam mieriiga-vinai loti patiik guleet mana viira kabinetaa uz galda un tiesi uz paiiriem.Mees nevaram vien nobriiniities,kaa var patikt guleet kaut kur taadaa vietaa,kas nav gluda,miiksta utt.

Linduchy 14. februāris 2018 11:38

Foto nosaukums "Zini, man pie pakaļas tā tava Valentīndiena" (burtiskā un pārnestā nozīmē) :D :D :D
Nu nekādīgi man neizdevās pierunāt kaķi normāli iekļauties kompozīcijā. Kamēr rokās nav fotoaparāts, viņa sēž kā statuja, tiklīdz paņemu fočiku rokās, tā viņa pagriež pakaļu, nāk apošņāt objektīvu, vārdsakot- dara visu, tikai ne pozē :D

ofelija 8. februāris 2018 15:14 Kerstyna

Es sasmeejos par jauno vaardu-dragreiss!!!Bet labaak tiesaam nevar pateikt!:D

ofelija 8. februāris 2018 15:13 Linduchy

Es tiesi vakar padomaaju-kad tikai neliekaas virsuu orhidejai...Ir dienas ,ka vina loti "akrobaatiski "lec pa visu maaju!Taadaa kosmiskaa aatrumaa skrien no vienas istbas uz otru !

Linduchy 8. februāris 2018 10:33 Kerstyna

Manai freilenei pēdējās naktīs ir īpašs mīļošanās bums uznācis - ap 3-4 no rīta nāk mīļoties, murrā, laiza seju, sēž uz galvas, ja neliekos ne zinis. Kad apnīk, tad ar smagu nopūtu nokrīt uz aitādas paklāja un čuč :D

Linduchy 8. februāris 2018 10:31

Meitenēm patīk puķes :D Izķeksēja no plaukta orhidejas ziedu - tagad ir jauns plosīšanas objekts :D

Kerstyna 7. februāris 2018 08:53 Linduchy

Ir "darba laiks" un "kaķa laiks" tie nekad nepārklājas un "kaķa laiks" nav pārceļams :)
par kaķību dragreisiem... ja pa dienu tad nekas, bet naktī..., kad daļa trases iet šķērsām pār gultu, tad ir ... pfff neizteikšos, jo kaķiem tāpat ir vienalga, ko es par to domāju :D

Linduchy 6. februāris 2018 20:26 ofelija

Kā es tevi saprotu :D
Manai mīlulei arī ir personības dalīšanās. Šodien ir vienkārši hiperaktivitātes paraugs. Nemitīgi un uzstājīgi atgādina par sevi. Saku viņai, ka nav laika ar viņu parotaļāties, ka jāstrādā - šī 5 minūtes paskatās uz mani ar saprotošām acīm un tad atkal iet pa gaisu :D

ofelija 6. februāris 2018 16:24

Man liekaas ,ka manam Kumu Blue ir divas personalitaates.Viena ir taada,ka liekaas,ka tu runaa ar cilveeku,taads gudrs, saprotoss-nu Kumu...Otra -pilniigi pa gaisu,peeksni saak sriet pa galdu virsmaam,neklausa pilniigi,taada kaa drigenes saeedusies:DTaa tad buutu taa Blue!

ofelija 2. februāris 2018 21:27 Linduchy

Maneejaa sodien gul taa, ka liekaas riit jaaliek zaarkaa...:D

ofelija 2. februāris 2018 21:25 Kerstyna

Man saveejo vajadzeeja iesaukt par Teroristi!!!:D

Linduchy 2. februāris 2018 17:50 Kerstyna

:D (Y) par pūkaino teroristu

Kerstyna 2. februāris 2018 16:41 ofelija

Kaķis nav suns :) Kaķis ir liels individuālists un lieliski prot izrādīt attieksmi. Un viņi tā prot likt justies vainīgam.... ka nezini kā pielīst pūkainajam teroristam.

Linduchy 2. februāris 2018 16:00 ofelija

Neesi veinīgā! :D Kaķiem riebjas izteikta uzmanības apliecināšana - jo vairāk viņai uzmāksies, jo vairāk viņa ignorēs tevi :D
Mana freilene reizēm, kad manas mīelstības ir pārāk daudz, palien zem žurnālgaldiņa un tur guļ - tā ir zīme, ka viņa grib atpūsties no manis :D

ofelija 2. februāris 2018 15:16 Kerstyna

Man palika vieglaak,jo tad neesmu vieniigaa!:D

Kerstyna 2. februāris 2018 15:06 ofelija

To viņi prot ;)

1 2 3 4 ... 6