Minku tēma: viss par un ap kaķiem

Linduchy
Linduchy 19. janvāris 2018 17:12

Bērnu pļāpiņu vieta ir, modes pļāpiņu vieta ir, recepšu un tievēšanas pļāpiņu vieta arī ir, bet tad beidzot taisam augšā kaķu mīļotāju tēmu, lai "nepiesārņotu" ikdienas pļāpiņas ar savu sajūsmu par pūkainiem (un ne tika pūkainiem) minčiem.

Padomi, dienas kuriozi, pieredzes apmaiņa, savu mīluļu atrādīšana, labākā barība, kaķu ikdienas paradumi utt.

Viss par un ap kaķiem :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 4. jūnijs 2018 11:02

Zārai skatiens - Atkal tu internetā lūri uz svešiem kaķiem? :D

Kerstyna 4. jūnijs 2018 09:00

Mazliet pārkārtoju māju, datorstūrītis citā vietā un izrādās manai mincenei Zārai arī šī vieta iet pie sirds, tā nu draudzīgi konkurējam :D

Linduchy 3. jūnijs 2018 08:59 ofelija

Re, cik interesanti. Nu kaut kas kaķim lika izrādīt piesardzību tajā vietā.

ofelija 2. jūnijs 2018 15:56 Shalako

Kaut kas minkucim loti patiik juusu maajaas-to var redzeet.Es arii nebriiniitos,ja atgrieztos pie jums.
Mees bijaam kalnos 3dienas.Muusu Kumu uzvedaas loti diivaini.Vina tur bija dziivojusi veselu gadu,paziistama vieta utt.Neko neeeda,visu laiku trinaas gar mums,naktii guleeja vai nu manaa pusee,vai viira un murraaja.Kad gribeejaam izvest aaraa saitiitee(baidijos ,ka kaut kas nenotiek-laaci ,koijoti utt)Vina neparko-man vajadzeeja tikai iemineeties-Kumu ,tuuliit iesim aaraa,kad "beerns "vienaa viilee bija jau uzskreejis jumta istabinaa un prasmiigi nosleepies!Celojums atpal likaas kaa sveetlaime-nu viss atkal sliedees!Dziivnieki ir tik interesanti!

Linduchy 2. jūnijs 2018 13:01 Shalako

Tad tev ar kājām jāiet :D

Shalako 2. jūnijs 2018 12:33 Linduchy

oho kāda visēdāja :D Kažociņam biju devusi apelsīnu, manderīnu pasmaržot, a viņš tā aizdeso prom, ka sapratu, ka citrusaugļi viņu aizbiedē ;)

Man šķiet, ja arī atskries, tad tikai pēc manas vizītes, jo smarža paliks atpakaļceļam :D

Linduchy 1. jūnijs 2018 07:25 Shalako

Un, starp citu, vēl nenokar degunu - varbūt kaķis sadomās pats atnākt atpakaļ pie jums ;)

Linduchy 1. jūnijs 2018 07:23 Shalako

Tas gan skumji, ka kaķis ir prom :( Bildēs var redzēt, ka viņam tiešām patika pie jums :) (hug)

Linduchy 1. jūnijs 2018 07:21 Shalako

Jā, ēda gan mīklas pamatni, gan siera kārtiņu :) Bet nu - man viņa ēd visu, pat zemenes diedelē :D :D :D

Linduchy 1. jūnijs 2018 07:20 ofelija

Tas ir zinātniski pierādīts - kaķi spēj izdvest skaņas, kuras īpaši uztver tikai sievietes. Tās skaņas imitē bērna skaņas, tāpēc mātes instinkts sievietēm liek pievērts uzmanību kaķim, neļaujot ignorēt :)

Shalako 31. maijs 2018 23:07

eeh, lasu jūsu piedzīvojumus un paliek skumji par to, ka no "sava" kaķa jau atvadījāmies. Mans vīrs paspēja viņu vēl pēdējo reizi satikt, kad es biju vēl Rīgā...
ir zināms, uz kurieni pārvācās, principā nav tālu - 20min ar riteni vai 10min ar auto.
Štukojam plānu kā viņu apciemot, domāju aizbraukt ar riteni un iemest viņa dārzā pelīti ar kuru viņš pie mums spēlējās... bet atkal domāju, tas tak jau tāds sīkais huligānisms sanāk, ja nu ierauga ROFL
tāda nu bija mūsu idille... atā Kažociņ :S

Shalako 31. maijs 2018 23:01 Linduchy

to picu arī nogaršoja? ;)

Shalako 31. maijs 2018 23:00 ofelija

tāds eņģelītis (inlove)(inlove)(inlove)

ofelija 31. maijs 2018 03:57 Linduchy

Skatos sodien jautra diena!Man arii piedziivojums!Pirmo reizi braucaam ar muusu "beernu" uz kalniem!Nu trakaak kaa ar beernu-visa uzmaniiba tikai vinai,nu bija jau arii tajaa buurii jaaseez kaadas 5 stundas!Es tikko dzirdu smalku naudienu ,taa saku viiram,varbuut vinai vajag uz tualeti,varbuut dzert,varbuut eest utt!Es tiesama nezinu,kaa viirs vareeja visu celu nobraukt ar taadu mieru,jo es blakus diidijos kaa drigenes saeedusies!:D

Linduchy 30. maijs 2018 19:49

Pffff...man šodien jautri gāja.
Tikko biju nolakojusi nagus, sēžu mierīgi pie kompja un pēkšņi jūtu - kaut kas pūkains uzsēžas man uz kājām - jā, tieši uz tikko nolakotajiem kāju nagiem. Štrunts par lakojumu - notīrīju un pārlakoju no jauna. Bet freilenei gan tagad pūkainais dibens ir lillā šķipsnām rotāts. Nu baigā modes dāmīte man :D

Linduchy 11. maijs 2018 08:23 ofelija

Lil Angel :D

ofelija 11. maijs 2018 06:49

Kaadreiz dusmas-nu kaa var buut tik nezeeliiga taa muusu "miilaa meitina"?Izskataas tik nevainiiga,iipasi gulot!:D

ofelija 11. maijs 2018 06:45 Linduchy

Es tevi loti labi saprotu,taa man te iet,kad redzu kaartejo lizardinu un bez astes-aste parasti tiek nograuzta pirmaa.Es zinu, ka taas astes ataug-tas man mazs mierinaajums!!!!

Linduchy 10. maijs 2018 08:31

Vakara pastaigas medījums - 1 zemesvēzis un 2 milzīgas vaboles. Fuij, es gandrīz apvēmos, skatoties, kā nabaga vabole vēl pusdzīva spirināja kājiņas Lūšukam zobos, kad viņa nesa man atrādīt :D

ofelija 30. aprīlis 2018 16:14 Linduchy

Bet tiesam !!!!:DMuseejaa seko manam viiram visur!

Linduchy 30. aprīlis 2018 13:21

Es šodien cepu picu, Lūšuks asistēja :D

Linduchy 30. aprīlis 2018 07:58

Es vakar sasmējos - izgāju ārā. Bija doma nedaudz pastaigāties...nu nedaudz 15 km :D Nja, kas man ļāva. Lūšuks neatlaidīgi sekoja. Mēģināju viņu dzīt atpakaļ pie mājas, bet šī neko :D Citi iet pastaigā ar suni, es - ar kaķi :D

Linduchy 30. aprīlis 2018 07:56 ofelija

Riktīga bosene! (inlove)

ofelija 30. aprīlis 2018 04:09

Te var redzeet,kurs gimenee "speelee pirmo vijoli"!

Linduchy 13. aprīlis 2018 19:42 ofelija

Paldies!

Nu ja, kāds prieks nomušīt uzreiz, tad jau rotaļas vairs nebūs interesantas. Jā, interesanti tie kaķi ir, vai ne? :D

1 2 3 4 ... 7