Minku tēma: viss par un ap kaķiem

Linduchy
Linduchy 19. janvāris 2018 17:12

Bērnu pļāpiņu vieta ir, modes pļāpiņu vieta ir, recepšu un tievēšanas pļāpiņu vieta arī ir, bet tad beidzot taisam augšā kaķu mīļotāju tēmu, lai "nepiesārņotu" ikdienas pļāpiņas ar savu sajūsmu par pūkainiem (un ne tika pūkainiem) minčiem.

Padomi, dienas kuriozi, pieredzes apmaiņa, savu mīluļu atrādīšana, labākā barība, kaķu ikdienas paradumi utt.

Viss par un ap kaķiem :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 12. septembris 2018 09:48

Es pamazām pārvēršos par kaķu tanti :D
Mana freilene laikam ir visiem kaimiņkaķiem pastāstījusi, cik laba dzīvošana ir manās mājās :D Ik pa laikam nāca melnbalta kaķenīte paņaudēt un pamīlināties. Protams, šad tad iedevu arī viņai kādu kārumu. Badā nav, jo nāk no kaimiņmājas. Gribu domāt, ka tas ir viņu kaķis. Un aizvakar mums uzradās vēl viens kaķītis pagalmā - pelēks ar baltu, smukiņš. Tik vēl neizdevās noskaidrot - puika vai meitene. Un pats galvenais, ka abi kaimiņkaķi uzstājīgi grib tikt iekšā mājā. To nu gan es neļauju. Vakar vakarā pamanīju, ka gar māju noskrēja kaut kas žurciņveidīgs. Bik sabijos un tad uznāca bik dusma - kur ir VISI kaķi, manu freileni ieskaitot, ka ap māju skrien grauzējs, kāpēc neviens nemedī nost.

Linduchy 7. septembris 2018 10:12

Mēs ar Lūšuku gandrīz katru dienu dodamies pastaigā - citreiz agri no rīta, citreiz vakaros. Viņa skrien blakus gluži kā tāds suņuks :D Pļavā viņai ļoti patīk - tur daudz sienāžu, taurenīšu un arī pa kādai vardei. Ir ar ko noņemties kaķim :D
Un vēl mums ir jaunumi - regulāri sākusi piestaigāt ciemos kaimiņu kaķenīte. Pa visām varītēm grib nākt iekšā mājā, es gan neļauju. Lūšuks grib ar viņu draudzēties, bet kaķenīte tāda nešpetna, lien kauties ar mūsu Lūšuku. Toties, kad esmu es vai vīrs pagalmā, visu laiku trinās gar kājām un intensīvi "sarunājas" ar mums :D

Linduchy 7. septembris 2018 10:08 ofelija

OMG, nu gan tev tur jautrības :D

ofelija 7. augusts 2018 03:12

Man sodien draama!!!!Minkucis ienesa istabaa kaut ko liidziigu peliitei,gruuti pateikt ,kas tas par mazuli,vareetu buut arii vaaveres mazulis,actinas jau bija vaalaa,bet nu loti mazins!Es viiram saku,ka nespeeju skatiities un ieliku kastiitee-atdziivinaat,nu triiceeja,aatri elpoja,nu tik zeel!!!Peedeejais ,kas mums daarzaa buutu vajadziigs-vairaak peles,zurkuliisi un vaaveres...,bet nu es nespeeju-taads pavisam mazins "knapsierins"-manii laikam pamodaas atkal medikis,kad par visu varu jaaglaabj kaads!Beigu beigaas izdomaaju ,ka mazais jaanoliek kaut kur pukees,gan jau izkulsies,nu manaa fantaazijaa-izglaabsies!!!!!Protams ,es nebuutu es,ja man nevajadzeetu iet skatiities uz to mazo 10 reizes minuutee!!!!!:DBeigaas skatos ,nav vairs-taa priecaajos,jo domaaju mamma atradusies ,viss kaartiibaa,bet ....Saakaas otra seerija-muusu Kumu izvilcis mazo no pukeem un tagad darbojaas,bet loti miiliigi...galvenais ka tas mazais pat nedomaa beegt no muusu "sadistes",tiesi otraadi lien klaat...Nu sausmas!Tad atkal ieliku taadaa kaa grozinaa un pakaaru kokaa,ar domu vaavere panems beigaas to mazo...peec kaada laika-mazais jau lien paari grozinam un lec zemee:DMan gandriiz infarks-es domaaju beigts,bet nee ,kepurojaas uz prieksu un ,protams ,Kumu atkal klaat....Viirs beigaas paneema un iesvieda kaimina pusee....aamen!!!!!Peec briiza skatamies,mazais pa seetas apaksu naak atkal aaraa....nee nu tiesaam!!!!!Beigaas noliku pavisam taalu no muusu minkas,varbuut taa draama beidzot beigsies.

ofelija 5. augusts 2018 15:18 Kerstyna

Tik interesanti tie muusu dzivnieki!

Kerstyna 5. augusts 2018 09:53 Linduchy

Viena mūsu katene nesa savu medījumu uz māju un ielika savā trauciņā - kār'tībai ir jābūt :)

ofelija 4. augusts 2018 01:55 Linduchy

Forsi!!!!Man reizeem liekaas,ka manai Kumu veeders nav izgaajis jau pusgadu!Tad raadaas ,ka zobini arii nav labi....Man tacu nevar dot nevienu dziivu dveeseli-pilniiga apseestiiba!Viirs smejaas,ka taapeec deeli esot normaali ,ka bija iespeeja padziivot bez manis!!!!Sausmas tiesaam!:D

Linduchy 3. augusts 2018 22:12

Lūšuks jau pāris dienas iepazīst apkārtējo teritoriju - visi taurenīši ir izķerti, sienāžiem kājas apgrauztas. Bet ļoti interesanti - nokārtot savas vajadzības turpina nākt iekšā mājā, savā kastē :D

ofelija 3. augusts 2018 19:53 Kerstyna

Man patiik ka Kumu ir taada loti mieriiga,es biju dzirdeejusi,ka siaamiesi ir taadi emocionaali,nemieriigi,bet maneejaa loti mieriiga-novembrii buus 4 gadi,jauna veel,vareeja veel iet kaa velns,bet nee stundaam gul-meditee!:D

Kerstyna 3. augusts 2018 15:35

Manējie sēž uz palodzes un vēro stihiju. No pērkona nemaz nebaidās.

Linduchy 1. augusts 2018 06:26 ofelija

ROFLROFLROFL Mana freilene arī ir atradusi mīļāko dzeramtrauku - lejkannu :D Nevar tur iebāzt purniņu, tāpēc ķeksē ārā ūdeni ar ķepu :D

ofelija 31. jūlijs 2018 23:00

Man aaraa uz galda staav vaaze ar uudeni,kaadreiz tur ielieku ziedus...tagad tas ir Kumu dzeramais trauks.Ieksaa mainu uudeni katru dienu,bet nee,jaaiet aaraa un jaadzer no taas vaazes:DTagad mainu uudeni tur arii katru dienu:D

Linduchy 31. jūlijs 2018 20:01 Kerstyna

Labzzz par īsziņas sūtīšanu :D :D :D

ofelija 31. jūlijs 2018 19:17 Kerstyna

Es nebriinos!!!!:D
Es kaut kur lasiju,ka minkuciem nav veseliigi buut tomaatu staadu tuvumaa,bet maneejaa sargaa tomaatu dienu un nakti!Pateicoties Kumu mums sogad ir katru dienu viens sarkans tomaatins!Es veel taa nodomaaju,dzivnieki tacu zin,kas labs,kas nav labs viniem!Reizeem veeroju ,kaa vina meklee taas savas zaaliites,kozlaa uttViss veseliigais aug aaraa!

Kerstyna 31. jūlijs 2018 14:59 ofelija

Esmu sūtījusi dēlam īsziņu uz otru istabu, lai atnes man kafiju, jo es nekur netieku, kaķis ( viens vai visi) guļ man blakus , virsū un es nekur netieku,.

Kerstyna 31. jūlijs 2018 14:58

Kaķi ir ļoti, ļoti interesanti zvēri, katru dienu var pārsteigt. Mans trio vislabāk izpaužas, kad domā, ka es vēl guļu, bet es lūru pa acu spraudziņām... Tad viņi rosās pa manu istabu, tā klusiņām, bet tikko jūt, ka esmu nomodā, tā sāk man mīcīties pa virsu, visos veidos norādot, ka man ir laiks celties un doties uz virtuvi, jo kaķi grib ēst. Šobrīd runcē ir ārā, bet Zāra vannas istabā zem vannas atradusi vēsāko vietu mājās ( ledusskapi viņa nespēj atmūķēt) :D

Linduchy 30. jūlijs 2018 22:14 ofelija

To sapratīs tikai kaķu saimnieki :D

ofelija 30. jūlijs 2018 17:50 Linduchy

Vai ne?:DKad Kumu gul man pie kaajaam,es vispaar nekustos-nevar tacu iztrauceet!!!No riita kanpi varu pakusteeties-noguleejusi vienaa pozaa:D!

Linduchy 30. jūlijs 2018 17:00 ofelija

Nu mūsu freilenei arī kasti īpaši nevajadzēja pēdējā laikā, jo, tiklīdz ārā palika silts laiks, tā iekšā viņu nevarēja noturēt - visu laiku dzīvojās ārā, tur arī kārtoja savas vajadzības :)
Tagad, protams, piespiedu kārtā jākārtojas kastē, jo nelaižu ārā. :D
Par gulēšanu - moš kaķim nepatīk, kā jūs krācat :D

ofelija 30. jūlijs 2018 16:12 Linduchy

Cik labi,ka viss kaartiibaa!Vinai loti svariigi,ka saveejie cilveeki klaat,to var just.
Man interesanti par to "curaajamo kasti"-peeksni vairs nelieto!Viirs smejaas, man tagad nav ko atskaitiities-nezinu vai veeders iziet utt:DTik diivaini,ka peeksni vairs nevajag!Ar guleesanu arii interesanti-vienu briidi gul muusu gultaa,bet tad paiet laiks un maina to guleesanas vietu un tad atkal atpakal!Beigu beigaas kaadas 5 guleesanas vietas:D

Linduchy 30. jūlijs 2018 08:18

Atskaite. Vistrakākais bija pats braukšanas moments. Mašīnā bija tik karsts. Man bija grūti, kaķim vēl grūtāk. Logus minimāli vēru vaļā, lai neizraujas no rokām un pa ceļam neizlec ārā. Nabadzītei tik ļoti dauzījās sirsniņa. Skatījās ar tik izbiedētām acīm uz mani.
Kad atbraucām jaunajās mājās, uzreiz iedevu padzerties vēsu ūdentiņu un pabaroju. Parādīju, kur kaste. Kaķim bija liela interese - jauna teritorija, jauni aromāti. Izdomāja, ka guļamistabas king size gulta ir domāta īpaši viņai :D
Nakts pagāja mierīgi - pačučēja gan uz aitādas pie gultas, gan man virsū, gan vīram virsū. Bet vēl bailīga - ļoti interesēja jaunās skaņas no ventilatora vannasistabā. Arī jaunā elektriskā tējkanna bija biedējoši interesanta :D
Bet nu kaķis pamazām pierod pie vides, pēta visus kaktus, vēl neizpakotās mantas. Mājā ir daudz logu - daudz palodžu, kur viņai sēdēt un vērot, kas notiek ārā :D
Ar kastes lietām arī viss ok. Ēd, dzer normāli. Tad jau būs viss kārtībā :)

ofelija 30. jūlijs 2018 04:20 Kerstyna

Muuseejai arii patiik liist aiz datora!Veel interesanti,kaa vina sevi apluuko spogulii,briiziem liekaas,ka nesaprot,ka taa ir vina,bet tad pieliek to purninu pie stikla un tad briinaas...:D

Kerstyna 29. jūlijs 2018 22:26 Linduchy

Kopā ar mums pirms 3 gadiem pārcēlās arī mani divi kaķi. Nekādu problēmu. Padzīvoja dažas dienas iekša, tad izlaidu ārā, pati arī izgāju, lai šamie redz mani, kamēr apkārtni izlūko.

ofelija 29. jūlijs 2018 18:20

Man te bija greizsirdiibas murgi!Atbrauca radinieki no Hawaii un minkucis uzreiz ieleeca rokaas meiteniitei!Nekad negrib buut rokaas,ja es gribu pamiileet,tad peec tam jaadod "vitamiins" par ciesanaam:DEs vinu vareetu nurciit un nurciit,bet nekaa,vienmeer sevi mierinaaju,ka taada suga!!!:D

ofelija 29. jūlijs 2018 15:58

Es arii iisti nesaprotu ,kaa tas ir ar taam maajvietaam,jo mamma vienmeer teica-ja mainiis,tad minkucis meklees iepriekseejo vietu.Mees arii saakumaa baidijaamies,kaa buus,tomeer veselu gadu tacu bija dziivojusi Tahoe-kalnos,bet kad aizbraucaam,vinai nebija nekaadu emociju,gandriiz otraadi,likaas ka bail,ka neatstaasim tur.Domaaju ,ka tie muusu beernini pierod tomeer pie mums,miil muus,un taapeec juutaas visur labi,kur esam mees.

1 2 3 4 ... 8