miegu brilles!

nomalas
nomalas 13. augusts 2013 13:15

Sveikas!Man gar acim radusies tumsi loki, tas iespejams, ka regulari neizgulos normali .(Nakts darbs)Esmu dzirdejusi par sim miegu brillem. Skatijos netaa to ir daudz un dazadas, tadel vai jums ir bijusi kada pieredze lietojot tas?Vai  pietiek ar pavisam vienkarsam vai labak nepazelot naudinu un nopirkt ar mainamiem atvesinosiem geliem ?Paldies!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 14. augusts 2013 21:01

Man ir kaut kādā akcijā dabūtas uz kurām rakstīts "Izguļu reibumu" Bet citreiz lietoju un ir OK...

ewe 14. augusts 2013 16:46

Man ir ebajā pirktas par kādu dolāru. Reizēm šķiet, ka gumija pat pa vāju, jo slīd nost no galvas (gumija ir dubulta - viena iet tā kā vairāk pakausim pa augšu un otra - vairāk tā kā pa leju).
Priekš vienkāršas izgulēšanās derēs arī tādas (man tā domāt). Es tādas izmantoju vakarā lai varētu aizmigt, jo otrai pusītei niķis, ka nevar bez televizora aizmigt... Un man traucēja mirgojošā gaisma kas nāk no tv.
Vasarā, kad agri ir gaišs, tad arī izmantoju, lai varētu pagulēt ilgāk, jo pilnībā aptumšot guļamistabu nevaru.

Cerīte 13. augusts 2013 21:32 nomalas

Tumšās ēnas zem acīm gan ir traucētas asinsrites problēmas un ar brillēm te nebūs līdzēts.Bet var taču aptumšot istabu,man traucētu gumija ap galvu un mati ''ieveidotos''Meklē iespēju izgulēties.

vecsprofils 13. augusts 2013 20:31

Biju mēģinājusi ar tādām gulēt, uzdāvināja, atlasa auduma, smukas, bet bez extrām. Man nevisai, jo traucē gumija ap galvu, šķiet, ka asinsvadi saspiesti.

nomalas 13. augusts 2013 19:59 Rebeka

nav jau taa ka taisni tas brilles lidz tiem tumsiem lokiem, bet tas palidzetu izguleties kuru rezultataa varetu nerasties tie loki!nu kautkaa taa!:)

Rebeka 13. augusts 2013 15:44

Nezināju, ka miega brilles ir domātas pret tumšajiem lokiem... Es tās izmantoju, lai labāk varētu pagulēt ja gaišs ārā.

Esmu lasījusi, ka lai neveidotos tumšie loki un maisiņi zem acīm, jālieto pēc iespējas augstāks spilvens.