Menstruālā piltuve

chika
chika 4. janvāris 2012 21:11

Sveikas jaukās! Pastāsties lūdzu, vai kādai ir bijusi darīšana ar šo mantiņu? Vai tiešām ir tik laba kā visi raksta netā? Un ko vispār domājat par šādu izgudrojumu mums sievietēm? Man ir doma viņu pamēģināt - var būt arī iepatīkas, tik vnk visur ir tā baigi labi par to uzrakstīts, ka nav īsti ticamības par to, ka tiešām nav nekādu mīmusu! http://www.divashop.lv/diva-cup-menstruala-piltuve?manufacturer_id=17

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
klingklang 26. janvāris 2012 19:45

Bezkrāsainas piltuves piedāvā gandrīz visi ražotāji (LadyCup, Lunette, Fleurcup utml utml. ) - vienkārši kā papildinājums ir arī krāsainas. Katra var izvēlēties - kādu vien nu vēlas. :) Par krāsu drošību bažām nebūtu jābūt, jo katrs ražotājs ir sertificēts un tiek testēts atkal un atkal un atkal.
Kādēļ gan nepadarīt šīs dienas raibākas?! :D

Ar gadiem (arī ja sieviete nav dzemdējusi) sievietes gurni kļūst platāki, kā arī vagīnas muskuļi mēdz atslābt (arī hormonu izmaiņu dēļ) -tādēļ ir arī izmērs L.
Taču tur jāskatās individuāli - cik liela ir mr plūsma. Nereti gadās, ka arī pēc 30 gadiem sievietes laimīgi lieto S izmēru :)

smukaa 26. janvāris 2012 19:02

chika - tad nu gan salīdzināji acis ar vagīnu :D

chika 26. janvāris 2012 19:00

smukaa - tas nav nekāds ārprāts!! Tad jau arī kontaktlēcas ir ārprāts, jo tās liek acīs, arī zobu skavas - ārprāts, tās liek mutē utt.

smukaa 26. janvāris 2012 18:05

Tā mazliet smieklīgi..paliek 30 gadi un vagīna "atņirdzās"? :D
No kā?Pat pēc bērna piedzimšanas vagīna atgriežas savā sākotnējā stāvoklī (protams,ja pirms tam ir trenēta ar spec.ving.un pēc dzemdībām pilda tos) ;)
Vagīna varbūt savu tvirtumu sāk zaudēt,kad sākas menopauze,jo tad organismā samazinās estrogēna daudzums..bet šis iedalījums man joprojām liekas dīvains..
Un vispār šī piltuve ir kaut kas ārprātīgs...nu tās tikai manas domas;)

mazuliiteruu 26. janvāris 2012 15:08

Divacup man patik no visam, vismaz LV pieejamam piltuvem vislabak, jo ta nepiedava krasainas piltuves. Nepirktu no razhotaja, kas piedava krasainas. Vel atzistu Mooncup, bet Latvija, diemžēl, laikam vairs nav nopērkams.

katja 26. janvāris 2012 15:03

es jau to nopirku, un nenozeloju, ilgi domaju, vai man tadu preci vispar vajag vai ne..nevareju izlemt, kad nu beidzot ieraudziju akcijas patikamu cenu!man liela starpiba nav vai agrak maksaja 20 lati vai tagad 24 lati, galvenais ka tagad samaksaju tikai 14 Ls :):):):)

klingklang 26. janvāris 2012 00:45

Par piltuvēm LV jau var iegūt diezgan plašu informāciju:
Bez minētās DivaCup vēl ir :
LadyCup - www.ladycup.lv
MelunaCup - meluna.lv
LunetteCup - veikals.magnolija.eu

Varbūt jau vēl kāda parādījusies - īsti nezinu :)
Katram ražotājam web lapā ir plaši apraksti par to - kā to lietot, kā tīrīt, atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem! Tikai uz priekšu - sadūšoties un izmēģināt kādu no tām!

klingklang 26. janvāris 2012 00:37

Es gan esmu diezgan vīlusies citysale DivaCup piedāvājumā - ar tā saucamo atlaidi 40%, jo šim produktam jau kādu laiku sekoju un tas visu laiku pirms tam ir maksājis 19.98 - pat draugiem.lv šīs firmas web lapā vēl ir tāda cena http://www.draugiem.lv/divashop/gallery/?pid=234426701

Vai tiešām sanāk, ka tikai šīs akcijas laikā cenu mākslīgi palielina, lai pircējiem skaisti pasniegtu 40%?! Tad jau vajadzēja sanākt 11.99 ar atlaidi 40%!! Un pēc akcijas atkal būs pa smuko 19.98? Sviests...

akmeitenezeltene 25. janvāris 2012 19:30

tur ir ta, ka noperc, samaksa caur ibanku, un pec akcijas beigam ej un sanem savu preci. esmu pirkusi gan no zizu.lv, gan citysale.lv - viss loti erti un vienkarsi

kimbra 25. janvāris 2012 16:23

Kā īsti darbijas tā kuponu padarīšana??? Ir kādai reāla pieredze???? Man kaut kā maz uzticības.....

barbarika 24. janvāris 2012 23:19

astronija, nevajag apvainoties, ja uzskati sevi jau par vecu! :) par muskulaturu runajot - tas ir arstu-ginekologu pieradits fakts...ne velti ir divi izmeri piltuvem un ne velti tads gadu iedalijums, neviens to no galvas nav izdomajis!

astronija 22. janvāris 2012 19:52

barbarika,a nu ka bris! Nenodarbojies ar demagoģiju.
Sieviete arī pēc 30 ir sieviete.Pati zinās,kāds kad izmērs nepieciešmas,kāds krēms un kāda nagu laka!Sieviete pēc 30 un arī pēc 40 var būt gan skaista,gan tvirta,gan stingra un vingra un labāka par dažu jaunavu.Ne gadi,bet iekš'wj'sajūta,veselība un dažādi faktori nosaka novecošanās procesus,un ne tev par to spriest.Atstāj katras pašas ziņā izlemt par saviem izmēriem un to,ka viņai nepieciešams.
Pamācības a la - sieviete pēc 40 nedrīkst izmantot melno acu zīmuli, sieviete pēc 40 nedrīkst krāsot košus nagus-tikai smilšu tonī, sieviete pēc 30 nedrīkst vilkt dekoratīvas zeķbikses un sievietei pēc 30 vajadzīgas īpašas rūpes -pretgrumbu krēms.... psc - liecieties mierā.

chika 22. janvāris 2012 19:07

Paldies meitenes! Es pat vairs nedomāju, ka kāda vēl pacels šo. Nopirkusi vēl neesmu, bet noteikti pamēģināšu! Man jau ar šķiet, ka krāsai nav nozīmes - vai tad kāda iet ar draudzenei samērīties ar šo piltuvi - kurai redz smukāka krāsa. Es pieturos pie domas, ka pirkšu bezkrāsainu ( baltu), jo tai varēs labāk pamanīt, ja nu gadās kāds brāķīts pie pirkšanas vai kas tāds.

barbarika 22. janvāris 2012 17:22

sievietēm pēc 30 maksts muskulatūra vairs nav tik elastīga..dabisks novecošanās process kā teikt

smukaa 22. janvāris 2012 16:01

Kas pēc 30 gadiem nedzemdējušām sievietēm mainās? :D

akmeitenezeltene 21. janvāris 2012 22:52

vari pirkt www.divacup.lv, piegāde bez maksas! Šīm piltuvēm ir divi modeli, 1.modelis ir visām sievietēm līdz 30 gadiem, kuras nav dzemdējušas, ja ir dzemdējušas un mazāk par 30 gadiem, tad jāpērk 2.modelis, jo 2.modelis domāts vai nu sievietēm, kas ir dzemdējušas vai arī pēc 30! Nu ceru, ka saprati :)

kimbra 18. janvāris 2012 14:41

Kur viņu var iegādāties?? Tikai i-neta veikalos? Aptiekās nav? Cik maksā? Un kā ir ar izmēriem?
Lasīju, ka ir divi izmēri:1.-līdz 25.g.v. nedzemdējušām 2.- pēc 25.g.v. dzemdējušām!
Bet ja esmu 27 g.v., bet nedzemdējusi?

akmeitenezeltene 18. janvāris 2012 14:00

chika, sakuma ari baidijos, bet kaut ka tomer uzticejos sev, jo zinaju, ka viss ko pirmaja reize pamegini pec tam gribesies vel. Sakuma bija nelielas grutibas ar iznemsanu, bet praktiski otraja reize jau piesavos un tagad vispar dzivoju bez tamponiem un paketem. Ta ka daudz sportoju, tad man tas bija svarigi, vispar brinos, ka tomer tik maz info ir par so produktu...:(

barbarika 17. janvāris 2012 23:32

lalka,
nu man ir bezkrāsainā, nez kāpēc krāsainās uzticību nevieš, un patiesībā, kāda starpība krāsai, neviens tak neredzēs! bezkrāsainās piltuves piedāvā iegādāties gan meluna, gan lunette,gan diva cup, tai diva cup krāsainās nav vispār, varbūt labs rādītājs, bet es pirku diva pirms vēl bija visi tie raksti par krāsvielām menstruālajās piltuvēs

17. janvāris 2012 10:56

kā ir ar krāsainajām piltuvēm? vai labāk ir bezkrāsaino iegādāties?

17. janvāris 2012 10:31

o būs jāizmēģina

astronija 16. janvāris 2012 23:21

un tas izmēru dalījums. psc

astronija 16. janvāris 2012 23:20

un kur šitādu bļodiņu likt? Kā var skriet vai braukt ar riteni,nesaprotu!Man pēc sviesta izskatās;)

barbarika 16. janvāris 2012 17:24

par piltuvi var palasities ari te http://www.labaiveselibai.lv/menstruala-piltuve/

1 2