mēnešreizes iztrūkst

eergliitis
eergliitis 18. janvāris 2012 14:15

Vēlētos painteresētie varbūt jums kādai ir gadījies līdzīgi... Man mēnešreizes vienmēr ir bijušas neregulāras bet tas man īpaši problēmas nesagādā. Lieta tāda ka novembrī man viņas nemaz nesākās, uztaisīju testu - stāvoklī nebiju. Domāju ka sāksies vēlāk uz dzīvoju tālak. Decemrī m.r sākas paredzētajos datumos itkā nekas nebūtu noticis, pati ar jutos labi. Tagad janvārī man atkal viņas nenāk... Pierakstījos pie ginekologa, bet pāris dienas jāuzgaida rindā, bet tikmēr domāju pajautāt jums... Varbūt kādai ir pieredze ar to..?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
tenisone 16. maijs 2012 19:36

jādodas pie ginekologa,cikls katrai sievietei cikls,ko dod Baldones dūņas,ja olšūna nenogatavojas

pece 14. maijs 2012 16:09

Aizej pie ginekologa, tad ar tiksiet skaidrībā kas un kā, iemesli var būt ļoti daudz, bet tam ir domāti doki ;)

14. maijs 2012 15:47

Es arī iesaku USG, man arī problēmas ar mēnešreizēm, reizēm kavējās un iesākās ļoti lēnām, kamēr sākās, izrādījās pie vainas ir polipi, ko uzrādija USG. Lai veicās!

tenisone 13. maijs 2012 09:55

speciālists-ginekologs visu pateiks-internetā nevar redzēt to ko ginekologs redz un iztausta,nosūta uz ultrasonogrāfiju.Lūdzu ej pie ārsta

magdalena 26. aprīlis 2012 22:43

Tikai nesāc ar pašārstēšanos, noteikti pie ārsta, ja arī ir cistas tad tagad tās operē laparaskopiski, nekas nav briesmīgs, svarīgākais ir neielaist slimības.

barbarika 22. janvāris 2012 17:24

tās saregulēs tavu ciklu, man ginekologe ieteica

barbarika 22. janvāris 2012 17:24

palieto baldones dūņu tamponus! var nopirkt veikalā labaiveselibai.lv

eergliitis 18. janvāris 2012 15:49

Vai... neko tādu pat dzirdējusi neesmu!
Neregulāras man viņas tiešām ir bijušas vienmēr - vienu mēnesi sākas 10 datumā, bet nākamajā mēnesī var sākties tikai uz 25 datumu. Tas itkā mani baigi neietekmē, jo somiņa vienmēr nēsāju līdzi visu nepieciešamo :)
Tagad esmu nobažījusies ka mēnešreizes ik pa mēnesim vispār iztrūkst. Cik esmu palasījusi internetā par olnīcu cistām - vienīgā lieta kas sakrīt ar simptomiem ir m.r iztrūkums, jo nekādu sāpju vai kas tāds nav...
Nu cerēsim uz to labāko un skatīsimies ko dakters teiks!
Paldies Jums..!

miranda 18. janvāris 2012 15:01

Ja nekad nav bijušas īpaši regulāras, tad iespējams Tev ir multicistiskas olnīcas, kas parasti ir no dzimšanas. To var redzēt ginekoloģiskajā USG. Vai kādreiz ir veikts? Parasti tas nav nekas briesmīgs, ārsts Tev visu paskaidros, ja tas ir Tavs gadījums. :)

eergliitis 18. janvāris 2012 14:49

man jau 26 gadi, nekāda jaunā vairs neesmu :)
Bet paldies par viedokli. Es ar pieļauju domu ka ar tām lietām kautkas tur nav kārtībā...

kimbra 18. janvāris 2012 14:38

Nezinu, cik veca esi.... ja raksti, ka nekad nav bijušas regulāras, tad pieļauju, ka pirms pāris gadiem tik sākušās un vēl nav nostabilizējušās:)
Bet no savas pieredzes- man vienmēr bijušas regulāras, tad sāka iztrūkt, bija neregulāras u.t.t. Izrādījās, ka ir cistas uz olnīcām!
Bet nu nepaniko, doks razbirjotsa!!

eergliitis 18. janvāris 2012 14:15

Vēlētos painteresētie varbūt jums kādai ir gadījies līdzīgi...
Man mēnešreizes vienmēr ir bijušas neregulāras bet tas man īpaši problēmas nesagādā.
Lieta tāda ka novembrī man viņas nemaz nesākās, uztaisīju testu - stāvoklī nebiju. Domāju ka sāksies vēlāk uz dzīvoju tālak. Decemrī m.r sākas paredzētajos datumos itkā nekas nebūtu noticis, pati ar jutos labi. Tagad janvārī man atkal viņas nenāk... Pierakstījos pie ginekologa, bet pāris dienas jāuzgaida rindā, bet tikmēr domāju pajautāt jums... Varbūt kādai ir pieredze ar to..?