Meklēju padomu

30. janvāris 2012 15:41

Esu izmisusi. Trīs mēnešus atpakaļ vienā dienā pirmo reizi dzīvē kļuvu par bezdarbnieci,pilnīgi nesagatavota šādam dzīves pavērsienam. Sākumā biju optimistiski noskaņota,cerot drīzumā atsākt strādāt, bet tagad jau māc šaubas,ka izdosies. Esu nosūtījusi neskaitāmus CV, aptaujājusi paziņas, bet nekā. Bezdarbnieku pabalsts nu jau vairs nepietiek pat samkasāt ikmēneša maksājumus, grūtāk varbūt tāpēc,ka arī audzinu viena pati četrgadīgu meitiņu. Bet negribēju tik daudz žēloties, kā saņemt padomu, ieteikumus kā ātrāk sameklēt darbu un izķepuroties no šī neveiksmīgā dzīves posma. Paldies jau iepriekš.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
guakamole 28. aprīlis 2012 17:11

Es arī trīs mēnešus atpakaļ kļuvu par bezdarbnieci, joprojām meklēju darbu. Bija apmēram desmit darba intervijas, bet darbu pagaidām nepiedāvāja. Piedāvāja uzreiz pēc pašas pirmās intervijas, bet es šaubījos, ka gribu strādāt nek. īp. sfērā - atteicos. Zvana daudz, domāju ka tuvākajā laikā sameklēšu. Sūti cv, es piem. jau kādas 6 darba vietas mainīju savā dzīvē, tagad neesmu gatava strādāt atkal par minimālo darba algu. Veiksmi!

Cerīte 28. aprīlis 2012 13:42

LOHOTRONS!@

Rebeka 28. aprīlis 2012 11:57

Aaa.. man aju likās kaut kāds apčakars... :)

sandijasieviesuklubs 28. aprīlis 2012 11:34

naudas pelnisanas piramiida, ta vismaz izskatas

Rebeka 28. aprīlis 2012 11:28

Es kā blondīne neko nesapratu, aks taj daramkopā jādara???

dimants 28. aprīlis 2012 11:16

sveikas!!
Iegāju www.daramkopa.lv papētiju -skaisti, bet kas ir naudas klase? ko tur dara?

lenija 27. aprīlis 2012 15:04

papēti mājas lapu www.daramkopa.lv Ja radīsies kādi jautājumi, atbildēšu

magdalena 26. aprīlis 2012 20:37

Mamucīti, uzraksti man uz e-pastu, varbūt līdzēs mans padoms.(ivetaelksne@inbox.lv)

blue 1. februāris 2012 02:29

Skati Anglijas darba piedavajumus.
Tos valsts apmaksa- tatad var iegut darbu atri.
Cerams,ka Jums ir kada profesija- darba piedavataji, kas mekle specialu profesiju Anglija, atmaksa gan lidojumu, gan dzivesvietu.

evish 30. janvāris 2012 16:46

Neko jau daudz ieteikt nevar- turpinat saglabāt optimismu, sutīt vel un vel CV un nezaudēt cerību. Ir grūti, ka vēl vienai jaaudzina berniņš, tas tik padara situāciju smagaku. Veiksmi un izturību!!!!

30. janvāris 2012 15:41

Esu izmisusi. Trīs mēnešus atpakaļ vienā dienā pirmo reizi dzīvē kļuvu par bezdarbnieci,pilnīgi nesagatavota šādam dzīves pavērsienam. Sākumā biju optimistiski noskaņota,cerot drīzumā atsākt strādāt, bet tagad jau māc šaubas,ka izdosies. Esu nosūtījusi neskaitāmus CV, aptaujājusi paziņas, bet nekā. Bezdarbnieku pabalsts nu jau vairs nepietiek pat samkasāt ikmēneša maksājumus, grūtāk varbūt tāpēc,ka arī audzinu viena pati četrgadīgu meitiņu.
Bet negribēju tik daudz žēloties, kā saņemt padomu, ieteikumus kā ātrāk sameklēt darbu un izķepuroties no šī neveiksmīgā dzīves posma. Paldies jau iepriekš.