Meklēju istabiņu vai 1 istabas dzīvoklīti Rīgā!

dastina
dastina 3. septembris 2012 20:30

Sveiki! Vēršos ar šādu jautājumu pēc palīdzības - vēlos steidzami izīrēt Rīgā (vēlams centra rajonā vai vismaz tuvu tam ) atsevišķu vienu istabiņu vai pat vienistabas dzīvoklīti ar ērtībām , patīkamu , labā stāvklī(daļēji mēbelēts utt.sadzīves tehnika, sanitārais mezgls .) Par cenu runājot - protams tādu saprātīgu, kopējo summu nepārsniedzot un līdz 100ls (un jā, vēlams,ja iespējams lai komunālie maksājumi būtu iekļauti - bet cena runājama, izskatot piedāvājumi Esmu strādājoša studente, mācos medicīnu. Esmu kārtīga, apzinīga jauka , draudzīga lauku meitene,(22 gadi) bez kaitīgiem ieradumiem. (līdz šim kopmītnēs koledžas laiku dzīvoju, protu sadzīvot ļoti labi. :) ) tādēļ var arī kopā ar kādiem studentiem arī.. kas zin. vrb izdosies! savādāk nemaz nedrīkst būt! :) ;) konakti - informācijai epasta adresīte - svikej@inbox.lv patiešām ceru uz jebkādu atsaucību un informāciju,kas man palīdzētu šajā jautājumā, un paldies jau iepriekš! :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
dastina 3. septembris 2012 20:30

Sveiki!
Vēršos ar šādu jautājumu pēc palīdzības - vēlos steidzami izīrēt Rīgā (vēlams centra rajonā vai vismaz tuvu tam ) atsevišķu vienu istabiņu vai pat vienistabas dzīvoklīti ar ērtībām , patīkamu , labā stāvklī(daļēji mēbelēts utt.sadzīves tehnika, sanitārais mezgls .) Par cenu runājot - protams tādu saprātīgu, kopējo summu nepārsniedzot un līdz 100ls (un jā, vēlams,ja iespējams lai komunālie maksājumi būtu iekļauti - bet cena runājama, izskatot piedāvājumi
Esmu strādājoša studente, mācos medicīnu. Esmu kārtīga, apzinīga jauka , draudzīga lauku meitene,(22 gadi) bez kaitīgiem ieradumiem. (līdz šim kopmītnēs koledžas laiku dzīvoju, protu sadzīvot ļoti labi. :) ) tādēļ var arī kopā ar kādiem studentiem arī..

kas zin. vrb izdosies! savādāk nemaz nedrīkst būt! :) ;)
konakti - informācijai epasta adresīte - svikej@inbox.lv

patiešām ceru uz jebkādu atsaucību un informāciju,kas man palīdzētu šajā jautājumā, un paldies jau iepriekš! :)