meklēju ginekalogu.

ginta2012
ginta2012 8. februāris 2012 16:09

sveikas. Gribēju painteresēties par ginekologiem Rīgā. Šeit dzīvoju tikai 7mēnešus un gribu aiziet uz vizīti. Netā skatījos info par ārstiem, bet visur rādījās augstas cenas. Vai varat padalīties ar ārstu atrašanās vietām, cenām un atsauksmēm...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mikunija 11. marts 2012 19:31

...varu ieteikt Larisu Antonovu ,ļoti jauka un patīkama daktere..pieņem Pļavnieku poliklīnikā un ARS...

astronija 9. februāris 2012 16:55

Labas atsuksmes ir par Siguldas doktorāta ginekoloģēm.

astronija 9. februāris 2012 16:54

Man pašai ir uzskats,ka vislabākais ārsts -ir praktizējošs ārsts. Tāpēc man patīk slimnīcas dakteri. Viņi ikdienā operē,strādā ar pacientiem ,nav ierūsējuši. Man patīk 1.slimnīcas poliklīnikas Bruņinieku ielā dakteri. Piemēram dr. Ašitoka .
Vēl man patīk Grēcinieku ielas poliklīnika un īpaši ģimenes dr. I.Balode -fantastiska.

ginta2012 9. februāris 2012 15:51

Jā nu privātpraksē diezgan dārgi. nekad nēsmu pie vīrieša gājusi, varbūt jāmēģina :)

miranda 8. februāris 2012 22:08

Inese Gailīte, pieņem privātpraksē Tallinas ielā, kā arī ARSā. Ļoti laba daktere, bet cena par vizīti ir Ls 15. Vēl esmu apmierināta ar Artūru Sondoru, ja nav iebildumi iet pie vīrieša. Pieņem m/c Elite, maksa - Ls 3.

ginta2012 8. februāris 2012 16:09

sveikas.
Gribēju painteresēties par ginekologiem Rīgā. Šeit dzīvoju tikai 7mēnešus un gribu aiziet uz vizīti. Netā skatījos info par ārstiem, bet visur rādījās augstas cenas. Vai varat padalīties ar ārstu atrašanās vietām, cenām un atsauksmēm...