Medus masāža

saulaina
saulaina 30. marts 2012 13:18

Vakar veicu medus masāžu. Un ir sekojošs jautājums - kad medus jau saveļas kunkuļos, tas manā gadījumā kļuva zaļi - pelēcīgs. Briesmīga masa, nekad neticētu, ka tāds var izskatīties medus pēc masāžas. Vai kāda zin, kāpēc medus pieņem šādu krāsu, jo iepriekš es biju dzirdējusi, ka masāža skaitās labi izpildīta, ja medus kļūst pelēcīgi balts. Vai tiešām, zaļie ir tiksīni, ko medus izvilcis no manām kājām vai arī kādas citas sliktas lietas. PS. medus ir labs, pirkts medus veikalā par bargu naudu.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
saulaina 30. marts 2012 17:02

Jauki, es tikai priecāšos, ja būs kāds raksts par to, ko tieši medus izvelk no ādas. Kas tie par toksīniem, no kurienes radušies. :)

sandijasieviesuklubs 30. marts 2012 16:28

noskaidrosim

saulaina 30. marts 2012 13:18

Vakar veicu medus masāžu. Un ir sekojošs jautājums - kad medus jau saveļas kunkuļos, tas manā gadījumā kļuva zaļi - pelēcīgs. Briesmīga masa, nekad neticētu, ka tāds var izskatīties medus pēc masāžas. Vai kāda zin, kāpēc medus pieņem šādu krāsu, jo iepriekš es biju dzirdējusi, ka masāža skaitās labi izpildīta, ja medus kļūst pelēcīgi balts. Vai tiešām, zaļie ir tiksīni, ko medus izvilcis no manām kājām vai arī kādas citas sliktas lietas.
PS. medus ir labs, pirkts medus veikalā par bargu naudu.