medus masāža

11. decembris 2010 17:52

Sveikas dāmas!Gribu izmēģināt. Vai esat kāda lietojusi medus masāžu pret celulītu un vai palīdz?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
inguce 13. decembris 2010 11:45

medum jābūt normālā stāvoklī, ne cietam, galvenais, sildīt nevajag, jo tad nelips. Sajauc ēteriskās eļļas (nepārspīlēt ar daudzumu, jo tad medus nelips), tad eļļas pievieno medum. Visu samaisa un vnk sāk iepliķēšanu-medu ar staujām kustībām liek uz ādas, un tā tikmēr pliķē,kamēr masa sacukurojas un paliek balta. Pa visām vietām, ko vajag apstrādāt. Nu tas vnk jādara, gari jāraksta.

pēc tam vnk skalo visu nost, neko neietin :)

musi 12. decembris 2010 22:28

es tā pa nopietno medutiņu smērēju saunā karsējoties.. un tad arī visas problēmzonas izmasēju.. reizi 2 nedēļās šāda procedūra sanāk..bet vēl sīkāk gribu zināt - ka tad masāžu veic ar kādu medu - cukurotu, sasildītu vai kāds pagadās.. un vai ķermeņa daļas ietin dvielī, vai plēvē..

inguce 12. decembris 2010 19:10

aa, un tas katru otro dienu jādara! labi ir tad 10x, bet ideāli 15x (mēnesi no vietas sanāk)

inguce 12. decembris 2010 19:09

nu vidēji katrai kājai ap 5-7min, jo apstrādāju kāju gandrīz visā garumā, plus gurnus un vēderu... Kopā 20min paiet ;) Man vēl savs paņēmiens izstrādājies. Taisu tādus kā pietupienus- ar to medu viss forši salīp un labi apstrādājas augšstilbu aizmugures daļas, kas man ir tā problemātiskākā vietā ;) Tas gan ir dikti sāpīgi, jo liels laukums salīp, bet reizes 10 izdarīt varu :D:D

un beigās labāk kko barojošu- es lietoju mandeļu eļļu (apm2ēdamk.) ar ~20pilieni greipfrūtu eļļa- lai vēl turpina celulīta noņemšanu :)

nez, tai lietai piegāju nopietni, un man tiešām palīdzēja.

Pirmkārt, aizņem mazāk laika kā braukšana uz salonu, otrkārt, krietni lētāk kā salonā! ja ir vēlme reāli pacensties, rezultāti nevar izpalikt ;)

12. decembris 2010 14:29

inguce
Cik minūtes jādara vienai kājai?Saprotu,ka katru dienu to nedrīkst darīt?
Es vakar pirmo reizi mēģināju un beigās iesmerēju ar mitrinošo kremu.

inguce 12. decembris 2010 13:27

mazinājās gan apkārtmērs, gan celulīts

eļļas sapirku pa ~25Ls Stenderā. Pietiek visam kursam, paliek pāri. A salonā tik maksā viena reize!

ja nepalaižas slinkumā, ir vērts to darīt! Ar vienu reizi gan nekas īpašs nebūs :D

vasara 11. decembris 2010 23:15

Esmu meeginaajusi paaris reizes. pirmaas reizes patika, aada labaak izskataas, bet beigaas padevos slinkumam. Bet domaaju, ka apkaartmeeru ar vareetu zaudeet, ja tiesaam ar pilnu atdevi to dara.

11. decembris 2010 19:59

Un arī samazinās apkārtmērs tanīs vietās?Vai tikai uzlabo celulītu?

inguce 11. decembris 2010 19:50

es esmu to darījusi!!! :)

mājas apstākļos! jā sāpīgi- bet darot visu kā vajag un ar pareizajām eļļām- rezultāts acīmredzams un fiziski jūtams! :)

ja ir reāli paliels celulīts, tad to ir jāizdara kā nākas- vismaz 10x katru otro dienu. Vislabāk mēnesi- katru otro dienu. Pirmās reizes ir mazi asins izplūdumi, ātri pāriet, āda pierod un tie vairs nerodas ;)

man patīk!

11. decembris 2010 19:02

Vai palīdz - grūti pateikt... Izmēģināju pāris reizes, būtiskus uzlabojumus nesaskatīju. Bet šī masāža kā tāda ir ļoti laba asinsritei, atmirušo šūnu nolobīšanai u.tml. Nezinu, kā to veic profesionālos salonos, bet mājas apstākļos tā ir diezgan sāpīga :)

11. decembris 2010 17:52

Sveikas dāmas!Gribu izmēģināt.
Vai esat kāda lietojusi medus masāžu pret celulītu un vai palīdz?