Matu zīds vai argāna eļļa?

pece
pece 5. novembris 2013 14:23

Firziere pilnas ausis piedziedāja, par argāna eļļas brīniškīgajām īpašībām un iespēju to izmantot matu veidošanai un matu balzāma vietā. Līdzīgas īpašības esot arī matu zīdam.

Vai jūs lietojat kādu no šiem produktiem un ja lietojat, tad kuru? Kādas atsauksmes?

Un vēl - kur to var nopirkt?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Agneseee 1. decembris 2013 20:40

par argāna ēļļu esmu dzirdējusi daudz. tiešām laikam būtu vērts izmēģināt :) tagad seju tīru ar saldo mandeļu eļļu - tik forši :) esmu mēginājusi arī kokosriekstu eļļu, arī patika matiem, bet ne ādai.

KRX 8. novembris 2013 11:17

Man ir Avon eļļa (Y) man patīk. Parasti "iesmērēju" pēc matu žāvēšanas matu galos.
Tagad domāju par Lakme argāna eļļu, jo specializētajā veikalā 25% atlaide.
Zīdu parasti prasu frizierei, lai iesmērē beigās. Patīk, ka mati paliek zīdaini, maigi, viegli un nespurojas.
Domāju, ka eļļai būs dziļāka iedarbība uz sausiem matu galiem, nekā zīda pilienam (tūlītējs efekts).

Rebeka 8. novembris 2013 08:59

Frizieru veikalos bez tās frizieru kartes praktiski neko nepārdod vispār... jādabon kāds pazīstams frizieris kas nopērk... :)

mazaa raganina 8. novembris 2013 08:14 pece

Hmmmm, tad man jāprasa radiniecei,jo viņa man nopirka pa friziera cenu(viņa ir friziere), pārējiem cena praktiski dubultā...

pece 7. novembris 2013 16:52 makvins

A kur ir tautai pieejamas frizieru bodes?

pece 7. novembris 2013 16:52

Kolonnā - būs jāiebāž deguns, jo tā tepat ap stūri. paldies!

Rebeka 7. novembris 2013 09:56

Es par aragana eļļu zinu tikai to, ka Avons to sācis likt savos matu produktos un slavē kā labu, bet neko vairāk nezinu gan...

Matu zīds, esmu mēģinājusi (paņēmu kolonnā paraudziņu) patika patiesībā, bet aizmirsu, ka patika un tā arī pudelīti nesmu nopirkusi :d

mazaa raganina 7. novembris 2013 09:45

Man ir matu zīds.:)Pirkts frizieru veikalā.Biju jau piemirsusi par tā eksistenci...Nāksies reanimēt tā izmantošanu.Izmantošana: nedaudz nosusinātos matos iemasēju zīdu(vienu pilienu). Sabužinu matus, izkaltēju ar difūzeri. Mati paliek zīdaini, zīdaini...