Matu taisnotājs

pece
pece 23. februāris 2011 20:22

Kādas ir pazīmes (firma, pārklājums... ??? ....) labam matu taisnotājam? Un kas ir labāks ar maināmiem vai nemaināmiem - tikai taisnotājs vai gifrētājs ar?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nav 26. februāris 2011 14:33

Man ir šāds Philips matu taisnotājs:
http://www.euronics.lv/productcard/13796/Beauty_and_Health/Hair_care/HP4661
Pirku jau pirms laiciņa, kalpo jau trešo gadu, toreiz gan cena bija augstāka- 24Ls, tagad var nopirkt lētāk. Kopumā esmu apmierināta, nav nolietojies, labi uzkarst. Matus taisnoju aptuveni 3x nedēļā.

Rebeka 26. februāris 2011 12:07

Man ir ebay pirkts pa lēto ( ar keramisko virsmu)... bet redzēju verners de veikalā bija arī tikapt lēti ( nebūtu bijis jāgaida kamēr no ķīnas atceļo) kaut kur 3ls 6ls. Tā kā matus iztaisnoju pa retam un man no dabas diezgan taisni, tad nu man der!!:)

peeka 26. februāris 2011 03:37

Man ir taisnotajs jau 6 gadi. No Boots aptiekas. Ar atlaidem pirkts.

Aggie 24. februāris 2011 19:08

...man ir BaByliss, ļoti forš, ar tvaiku, un zobiņiem,

...bet labas ir keramiskās un tās kurām ir rakstīts IONIC (tas nozīmē, ka mati pēc lietošanas neeliktrizēsies)...

24. februāris 2011 18:53

Es nesen tiku pie Remington pa 30Ls. Nav par ko sūdzēties pagaidām. Ja nu vienīgi par pašas neveiklumu, kamēr nav iegājies tā īsti vēl ar taisnošanu.
Izvēloties taisnotāju, man galvenais bija, lai ir keramikas vai turmalīna pārklājums, lai var regulēt t (kaut gan ar zemajām t īpaši labi netaisno, tāpēc nav savrīgi, lai zemākā iespējamā t ir 140 vai 150 grādi, pēc maniem novērojumiem vajag vismaz 180, bet tas atkarīgs no matu tipa), lai ir šaurās plātnes, lai nav pārāk ilgs uzkaršanas laiks. Ā, un labi, ja kompletā nāk karstumizturīga somiņa/paklājiņš, uz kura uzlikt tainsotāju, kamēr karsts. Un forši, ja ir podziņa ar kuru nofiksēt plātnes, lai tad, kad nelieto, viņas smuki turas kopā. Kaut kā tā. :)

24. februāris 2011 12:29

man ir taisnotājs+gofrētājs pa lēto uz atlaižu laiku pirkts, kādi 6 lati maksāja maksimā vai rimčikā pirkts. lietoju 1-2x nedēļā jau 3 gadus, nekas nekur nav izļurkājies. es ar savu skopo pirkumu emu apmierināta

inny 24. februāris 2011 11:41

Man bija Remington par 55 Ls :( Čiks no tā! Nākamo es pirkšu stipri lētāku.

pece 23. februāris 2011 21:21

Man tāda aizdoma bija, ka kas der visam, neder nekam.

Noelle 23. februāris 2011 21:19

Man agrāk bija taisnotājs+gofrs, bet viņš salīdzinoši ātri izļurkājās...šeit laikam piemērots būs teiciens: "kas der visam, neder nekam", jo beigās sanāca nekas... nopirku jaunu - tikai taisnotāju atsevišķi. Esmu apmierināta ar pirkumu...
Jāsaka, ka nepirku nekādu jonizēto vai vēl tur nez kādu...vienkāršu tādu, vidējās klases, līdz LVL 20 maksāja. Dārgāk jau man liekas par šerpu, zinot, ka ne jau katru dienu lietošu...

pece 23. februāris 2011 20:22

Kādas ir pazīmes (firma, pārklājums... ??? ....) labam matu taisnotājam? Un kas ir labāks ar maināmiem vai nemaināmiem - tikai taisnotājs vai gifrētājs ar?