Matu taisnosana pec keratina??

kristy26
kristy26 30. novembris 2012 20:15

Sveikas! Biezi piekeru sevi pie domas-vrb matus iztaisnot ar keratinu? Bet ka vnm ir,...bet,kadi mani mati paliks tad kad izies keratins lauka no maniem matiem,nebus nebeidzami sabojati,vai nekritis lauka,ka ir dzirets,vai vrb noluzis?? Vrb kadai ir pieredze,un var padalities? Tatad,mani konkreti interese-kadi mati ir palikusi pec tiem menesiem,kad keratins ir izgaisis no matiem?? Paldies! Visam jauku vakaru :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ailii 4. decembris 2012 20:02

žēl, ka izsviedu naudu vējā, bet nākamajā reizē būšu gudrāka! Paldies :)

4. decembris 2012 17:57

ailii - ar 24 stundām bija stipri par maz. Arī manai mammai piekodināja nekādu mitrumu matiem vismaz trīs dienas, nekāda matu gumija un aiz auss likšanas.

ailii 4. decembris 2012 10:05

Varbūt, jo es arī biju dzirdējusi, ka 3 dienas nedrīkst mazgāt, bet man frizierīte ar pilnu pārliecību teica, ka tikai 24stundas.

lainelee 3. decembris 2012 23:08

pašlaik nēsāju keratīnētus matus :) un iet trešais mēnesis.. esmu sajūsmā, ka nav pēc katras mazgāšanas jāstāv pusstunda pie spoguļa un ar pannu jātaisno, tikai izžāvēju un super! noteikti kaut kad ielikšu vēl..
aillii, es matus nemazgāju trīs dienas... trīs dienas, nedrīkst aiz ausīm likt gumīju matos nēsāt un mitrumam nekādam būt. Varbūt tur tā vaina, ka neturējās.

ailii 3. decembris 2012 14:05

Es biju iztaisnojusi matus ar keratīnu (vismaz friziere it kā taisnoja ) Lietoju speciālu šampūnu un balzamu, bet pat mēnesis nepagāja un keratīns kaut kur izkūpēja gaisā, lai gan friziere solija, ka turēšoties līdz 3 mēnešiem... samaksāju 100 eur un kaķim zem astes... Nezinu, varbūt man dīvaini mati un neuzņēma to keratīnu, lai gan pirmās 24 stundas matus nemazgāju kā friziere ieteica...
Matu struktūra un biezums neizmainijās pēc šī neveiksmīgā mēģinājuma.

1. decembris 2012 18:00

Mana mamma veica šo procedūru, turējās trīs mēnešus, obligāti jālieto speciāls šampūns, ja ne, efekts ātrāk pazudīs...Mati viņai tagad ir tādi paši kādi bija pirms procedūras, nav bojāti, nav sausi vai plāni, it kā nemaz nebūtu nekas darīts.

kristy26 30. novembris 2012 20:15

Sveikas!
Biezi piekeru sevi pie domas-vrb matus iztaisnot ar keratinu?
Bet ka vnm ir,...bet,kadi mani mati paliks tad kad izies keratins lauka no maniem matiem,nebus nebeidzami sabojati,vai nekritis lauka,ka ir dzirets,vai vrb noluzis??
Vrb kadai ir pieredze,un var padalities?
Tatad,mani konkreti interese-kadi mati ir palikusi pec tiem menesiem,kad keratins ir izgaisis no matiem??

Paldies!
Visam jauku vakaru :)

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā