Matu krāsošana

zemeniiite
zemeniiite 12. februāris 2014 22:37

Sveikas, dāmas! Lieta tāda, ka šobrīd man ir ļoti tumša matu krāsa (gandrīz melna), taču vēlos to mainīt pret gaišāku. Man vajag ātru rezultātu. Varbūt Jūs varētu ieteikt kādu labu frizētavu vai frizieri...pa saprātīgām cenām.

Varbūt varat arī padalīties pieredzē pārejā no tumšas matu krāsas uz gaišu.

Paldies.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 13. februāris 2014 13:56

Ātri tas nebūs esmu divas reizes mūžā pārgājusi no pilnīgi melniem uz blondiem. Pa vidam ir tas briesmīgais rižais periods un vēl tas, ka saknes atšķiras no pārējiem....

Balinot mati nejēgā bijājas, ja melnie man vienmēr bija stipri un forši tad blondie vienmēr sagādāja problēma,lai gan tad kad blondums dabūts vairs nebalināju, bet krāsoju ar saudzējošajām krāsām.

Tagad mēģinu attaudzēt dabīgos... iesākumā bija pataģiski, tagad vai nu sakarīgi atauguš vai esmu pieradusi :D Bet mati toties tik super dzīvi, biezi un forši :)

Linduchy 13. februāris 2014 11:19 krx

(Y)(Y)(Y)

KRX 13. februāris 2014 10:06

Galvenais vārds te ir - ĀTRI! Uzreiz varu pateikt - ātri nekas nenotiks! Ātri var tikai nodzīt matus "uz nulli" :D
Man draudzenes frizieres vienmēr sūdzas par šādām melnmatainām klientēm, kuras iedomājas, ka ienāks kā vārna, bet izies kā gulbis :D
Nevar vienā reizē tikt vaļā no melnas krāsas. Es no saviem baklažāna krāsas matiem vienreiz centos tikt vaļā - tas prasīja 2 nedēļas. Un es jau biju iedomājusies tikt tikai pie oranžas krāsas, nevis baltas.
Matam šī procedūra (krāsas noņēmējs) ir ļooooti liels stress, slodze, bojājums. Iedomājies, ja cilvēks gribētu no tumšādaina kļūt par baltādainu un būtu jānoņem ādas slānis :)
Pēc krāsas noņēmēja mati paliek sausi un nespodri. Otru reizi es neko tādu nedarīšu.
Ja to visu dara lēni un pakāpeniski, tad varbūt ir vērts riskēt.
Un vēl - ja kāds frizieris apsola, ka iziesi pēc 2 h ar gaišiem matiem, visticamāk, ka iziesi vispār bez matiem :D Tikai amatieris varētu iedomāties ko tādu apsolīt.

Emmy 13. februāris 2014 07:21

Balinot.
Pati lēnām vēlos pariet uz gaišāku toni, bet pakāpeniski, jo neesmu droša ka man pilnīgi blondi mati piestāv, tāpēc sākšu ar šķipsnu balināšanu, šo darbu gan darbu uzticēšu frizierim.
Balināšanas rezultāti arī ir dažādi, viss atkarīgs no Taviem matiem, matu struktūras utt. Citiem bojājās, citiem nē. Internetā ir ļoti daudz šādu tēmu, pameklē google.lv - daudzi neiesaka krasas matu krāsas pārejas.

vecsprofils 13. februāris 2014 00:49

Tikai balinot vai mēģināt kādu daļu noņemt ar krāsas noņēmēju.
Frizētavās piedāvās šos pašus paņēmienus, visu veicot daudz lēnākā (saudzīgākā) režīmā, mājās šo pašu var iegūt ātrākā ceļā.
Protams, kaut kādā mērā mati bojājas, bet ne stiprāk par ikmēneša kāda toņa uzturēšanu regulāri krāsojot/balinot. Ļoti daudz atkarīgs arī no Jūsu matu struktūras un reakciju uz krāsošanu/balināšanau.
Vismaz man kā bija kupli mati, tā arī palika, lai gan biju ļoti daudz gan krāsojusi dažādās krāsās, gan balinājusi matus un tagad atpakaļ nokrāsoju tumšākus. Izkrituši nav, garumā arī nav samazinājušies, tikai tik, cik pati griežu un sausāki arī nav palikuši, kāda struktūra nepakļāvīga un izpūrusi bija kopš bērnības, tāda arī ir tagad :)