matu krāsošana

hiperkeri
hiperkeri 13. februāris 2011 15:48

man ir tāds tīri teorētisks jautājums-jo zinu,ka līdz tam man vēl tālu. bet. vai kādai meitenei ir pieredz,kā no krāsotajiem matiem pāriet uz savu dabīgo toni?? man ir tā lieta,ka principā jau man pašai ir tāds kaku krāsas tonis,ar sarkaniem un zaļiem mazajiem pigmentiem,tomēr vasarā ir tā privilēģija,ka tas vairāk izskatās kā olīvtonis ar zeltītu spīdumu,kas ir pat ļoti glaimojošs iedegušai ādai. tagad gan esmu pie tumši brūniem matiem,taču,kad būšu pietiekoši ataudzējusi,griežot matus ik pa laikam nost,būtu opcija pāriet uz gaišāku matu krāsu,līdz sasniegšu savējo toni gaiši brūnā izpildījumā. jautājums,kā no tāda pāriet uz matu nekrāsošanu,jo tiklīdz matus vairāk nekrāso,tā tie automātiski paliek taukaināki.. varbūt henna būtu variants?? kādas ir jūsu domas un pieredze ap šo tēmu?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 13. februāris 2011 21:57

rebeka-oo jāā:D
to arī daru:D

Rebeka 13. februāris 2011 21:09

Tev atliek ritīgi ķēpāties ar visādām matu maskām lai tos atjaunotu!!:)

hiperkeri 13. februāris 2011 20:46

oranzh-doma jau laba,bet sezonas laikā labi,ja 3cm izaugs:D
un no matiem vispār jau negribas šķirties:D
bet slapjie mati man nav bijusi problēma un nedomāju,ka būs arī turpmāk:)

oranzh 13. februāris 2011 16:29

Tad Tev atliek tikai gaidiit,kad mati attaugs un buusi savaa dabiigaa kraasinjaa ;) Un pagaidaam mierinu Tevi ar domu,ka veel tak ziema,pavasaris-galvassegas glaabs Tevi-cepures,stiliigi lakati dazhnedazhaadi sasieti un skat-uz vasaru nogrieziisi visu nesmuko kraasu nost un buusi ar jaunu frizuuru un savu kraasu! ;) Bet runaajot par slapjiem matiem un guleet ieshanu-tas ir veids kaa aatri tik pie iesnaam....taakaa skaties,uzmaniigi!

hiperkeri 13. februāris 2011 16:22

nu principā jau tāpat mazgāju katru dienu,tā kā laikam stulbi jautājumi atkrīt:D:D
vienkārši,ja neguļu ar matiem tā,ka mati pāri visam spilvenam(ka'Drakulai),tad mati ir saplakuši vai izskatās kā pielaizīti(eju gulēt ar slapjiem vai mēreni slapjiem,lai nav jābojā ar fēnu)
bet ar to balināšanu baigi riskanti.tā jau krāsoju ar saudzējosu dabīgo garnier krāsu,lai nebojātu mata struktūru,kur nu vēl balināt.nevēlos nonāvēt tos matus:D:D:D
kopš sarpgadījuma ar baseina daru visu,lai atveseļotu matus,jo tagad pie saknēm ir daudzi nolūzuši mati un iespaids baigi nekārtīgs tādēļ.tāds pūkains.

Rebeka 13. februāris 2011 16:02

Man šķiet vienīgā iespēja, dārīt tā kā esi izplānojusi, vai arī pabalināt un tad nokrāsot tuvu savam dabīgajam tonim. + lai nebūtu taukaini mati, jāmazgā tos katru dienu, nav citas izredzes, + ik pa laikam ar sālsūdeni, lai noņemtu lieko tauku slānīti.

hiperkeri 13. februāris 2011 15:48

man ir tāds tīri teorētisks jautājums-jo zinu,ka līdz tam man vēl tālu.
bet.
vai kādai meitenei ir pieredz,kā no krāsotajiem matiem pāriet uz savu dabīgo toni??
man ir tā lieta,ka principā jau man pašai ir tāds kaku krāsas tonis,ar sarkaniem un zaļiem mazajiem pigmentiem,tomēr vasarā ir tā privilēģija,ka tas vairāk izskatās kā olīvtonis ar zeltītu spīdumu,kas ir pat ļoti glaimojošs iedegušai ādai.
tagad gan esmu pie tumši brūniem matiem,taču,kad būšu pietiekoši ataudzējusi,griežot matus ik pa laikam nost,būtu opcija pāriet uz gaišāku matu krāsu,līdz sasniegšu savējo toni gaiši brūnā izpildījumā. jautājums,kā no tāda pāriet uz matu nekrāsošanu,jo tiklīdz matus vairāk nekrāso,tā tie automātiski paliek taukaināki..
varbūt henna būtu variants?? kādas ir jūsu domas un pieredze ap šo tēmu?