matu ilgviļņi

ladyme
ladyme 14. janvāris 2014 10:09

Sveikas!

Vēlējos uzzināt Jūsu viedokli par matu ilgviļņiem...Vai Jums ir tādi bijuši, kā ar tiem "sadzīvojāt", kā tos kopāt?

Man ir gari (pāri lāpstiņām) taisni krāsoti tumši mati, pašai tie neveidojas un ir doma kaut ko pamainīt...

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Noelle 16. janvāris 2014 14:22

Ļoti sen atpakaļ biju ielikusi ilgviļņus... "saudzējošos", kā toreiz man stāstīja friziere. Man mati aug ļoti ātri un jau pēc nepilna mēneša, kad sāka ataugt saknes, sapratu, ka tālāk būs trakāk - kamēr tiku vaļā no ilgviļņotajiem matiem, mocījos, jo tie bija absolūti nesavācami, turklāt arī izskats nebija no tiem labākajiem. Otrreiz tādu kļūdu nepieļaušu...

vecsprofils 14. janvāris 2014 15:14 Rebeka

Jā, mana mamma arī saka, ka ilgviļņi ir kaitīgākā matu ieveidošana, arī viņa savulaik pieļāva to pašu kļūdu, jo redz bija modē "lauvu" frizūras, tad nu arī pēc laika pazaudēja savus garos, biezos matus...

Cerīte 14. janvāris 2014 11:30

Sen atpakaļaliku-tagad nē.Mati paliek vienkārši briesmīgi,nedzīvi.Tagad ir tik daudz iespēju ieveidot kātik gribi.Man liekas ka ilgviļņi tādi kātradicionāli vairs nav modē,pat neredz īpaši tādus.

Rebeka 14. janvāris 2014 10:30

Nezinu kā ir mūsdienās, varbūt tehnoloģijām ejot uz priekšu ir kas mainījies, bet vienmēr par ilgviļņiem dzirdu tikai sliktu.

Mamma vienmēr ir teikusi, ka tā ir viņas mūža lielākā kļūda , jo mati palika drausmīgi un kad atauga pie saknēm vispār esot bijis vāks.

Bijušā drauga māsa kura to darīja pirms gadiem 6 teica to pašu. Pēc tam 4 gadus mēģināja visiem veidiem atjaunot matu stāvokli.

nu nezinu, nezinu, es neriskētu. :D

Tagi

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā