Matu fēns - ieteikumi

pece
pece 29. marts 2016 10:36

Vecais labais matu fēns godam nokalpojis, lūkoju pēc jauna. Bet tā kā gadus 10 nav bijis aktuāli, kas mūsdienās jauns un labs?

Iesakiet foršākos fēnus.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
chika 31. marts 2016 09:06

Nu man janvārī vecais, labais aizgāja viņsaulē - arī biku vairāk par 10 gadi dzīvojām kopā, pirkts ar bij pa lēto un lietots vismaz 1 vai 2x nedēļā bij. Tad nu jauno nopirku tādu jaudīgāku - ar pa nepilniem 7eur iegādājos Maximā uz atlaidēm, ir regulējami ātrumi un siltuma daudzums, man patīk apzināties, ka situāciju kontrolēju es! ;) Tagad var par kādām 4 - 6min. ātrāk matus izžāvēt, jo arī lielāks pēc izmēriem. Katrā ziņa man primārais bij, lai pilda savu funkciju un varu regulēt siltumu, jo ir pat tāda "aukstuma" poga viņam, bet to nelietoju!

Emmy 29. marts 2016 16:28 °sarkangalvīte°

oj, man tā bieži ir noticis :D

Aggie 29. marts 2016 15:41 Emmy

Kaut kas tāds jau ar tevi notika :D

Emmy 29. marts 2016 13:58 Catwoman

Mērfija likums :D es gribu jaunu tel. bet cenšos par to nedomāt :D jo parasti tas viss beidzas ar esošā saplīšanu un jauna piespieda iegādi :D

Linduchy 29. marts 2016 13:48 Emmy

wo wo, man tas pats bija ar fēnu :D (Y)

Emmy 29. marts 2016 13:34 °sarkangalvīte°

Tu tā prātīgi, es arī bieži saku, oo, tas jau sen un iet kā jauns..paiet dažas dienas un beigts :D

Aggie 29. marts 2016 13:05

man ir fēns no Braun, 10. gadus vecs un joprojām nedomā sabojāties...

Emmy 29. marts 2016 12:27 pece

Man nevajag, īsti vispār nesaprotu kam to vajag :D citi saka - matu sakņu piepacelšana, citi, matu loku veidošana :D Tad nu tikai aizņem vietu vannasistabā.

pece 29. marts 2016 11:51

Filozofēju - vajag man to difūzeri vai ne..... ierpiekšējam nebija, un iztiku.

Laikam jāiet uz bodi un jāņem to, kas iekrīt acīs :)

Linduchy 29. marts 2016 11:49

Man arī kādu laiku atpakaļ nokūrās vecais labais matu fēns. Bija dārgs, bet kalpoja arī labi - daaaudz gadus. Nu labi, es arī neizmantoju fēnu katru dienu, biežāk ļauju matiem pašiem žūt :)
Tad nu man matu fēna pirkšana izvērtās tāda fiksā, jo tiešām ātri vajadzēja, nebija laika ne pētījumiem, nekam. Ieskrēju veikalā (pa ceļam uz vilcienu :D ) un nopirku pirmo, kurš vizuāli iepatikās, jo man fēnam nav baigo prasību - tik vien, lai ir siltā un vēsā gaisa masa, un plūsmas intensitātes regulators.

Emmy 29. marts 2016 11:30

Ja tikai pa siltam vējam izžāvēt, der jeb kurš, arī lētākie, nevajag uzreiz 100 euro vērtu. :) Vismaz mans ir pirkts pa 10 euro un esmu apmierināta, galā vēl spraužams "difūzeris" vai nu kā tur tehniski pareizi saucas. Atsevišķi ir matu taisnojamā panniņa, ar to strādāju biežāk nekā matu fēnu ( tā arī kalpo jau vairāk kā piecus gadus ).