Mati

Antra35
Antra35 13. novembris 2014 19:03

Vēlējos lūgt sievietēm palīdzību saistībā ar matiem.Izrauti mati ataug ,ja tie izrauti ar saknēm ? Izmantoju vārāmās sals metodi,kā arī dzeru zāles priekš sakņu atjaunošanas (pantogar) bet nu jau pagājis mēnesis ,bet kā neaug tā neaug , biju noskuvis likās ,ka situācija uzlabojās ,bet tomēr nē.Esmu diezgan izmisis ,lai tiktu pie trih..... japierakstās un jāgaida mēnešiem :(

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Sindy-Lu 14. novembris 2014 22:34

Man gadus 5 atpakaļ netika izrauti mati bet tie izkrita ar visām saknēm nezināmu tolaik veselības problēmu dēļ-biju izmisumā,puse galvas bez matiem,taču arī es izmantoju vārāmā sāls metodi(izkausējot siltā ūdenī un ierīvējot galvu)+ FITOVAL kapsulas matu augšanai.sākumā izskatijās bezcerīgi jo arī kādus 2 mēnešus rezultātu nebija(pat pūciņas nebija)un tad vienā dienā bija sataustāmi asumiņi,es no prieka gandrīz apkritu.jāteic pētam mati sāka augt ļoti fiksi.taču es to sāli rīvēju galvā katru otro dienu.es ķēros pie sāls jo man arī rinda pie ārsta bija jāgaida mēnešiem un es sapratu ja pati ko nedarīšu palikšu ar pliku galvu.nenokar galvu,turpini iesākto un mati noteikti ataugs -pēc pieredzes saku :) ;)