Mātes saikne ar dēlu

Pelukste
Pelukste 16. aprīlis 2018 10:36

Labrīt! 

Es nekad nebiju domājusi, ka kādreiz saskaršos ar slimu vīra māti, kas savu pieaugušo dēlu groza, kā vien labpatīk. Viņa to panāk gan ar vārdiem, gan vienkārši ar domām. Pats vīrietis to nesaprot, viņš nespēj saprast, kāpēc viņam tā māte ir tik ļoti vajadzīga visu laiku, dzīvē nespēj pats pieņemt lēmumus, māte to nemaz neatļauj, viņa pat šogad viņam aizliedza strādāt un būt kopā ar savu sievu, no kuras viņam ir bērns. Vīrietis tam arī viegli pakļaujas. Būtībā, kā jau nopratāt, stāsts ir par mani, manu vīru un viņa māti. Gan jau kādai varbūt liksies, ka es vienkārši nespēju pieņemt vīra māti, bet tā nav. Es to centos, bet viņa man nemitīgi visādi centās ieriebt, jau no sākta gala kala dēlam, ka neesmu viņam īstā sieviete dzīvē. Katrreiz kad pašķīros no vīra, viņš atgriezās pie mātes, māte viņam neļāva ar mani kontaktus uzturēt, kaut mums kopīgs bērns ir. Es, iespējams, domātu, ka vīramāte ir vienkārši valdonīga, ja nepamanītu tādu lietu, ka ar katru gadu manam vīram sliktāk ar veselību kļūst. Viņam bieži un stipri reiba galva, acis miglojās, bieži stipri galva sāpēja, bieži spēka trūkums bija. Izgāja visus ārstus, uzrādīja, ka viss kārtībā. Tad sāku rakāties pa internetu, uzzināju, ka ir tāds mātes lāsts, ko var gan apzināti māte uzlikt un arī neapzināti. Man jau liekas, ka šajā gadījumā tas bija apzināti. Un jā, es tagad nezinu, ko darīt. Ir iespējams pārraut mātes saites ar dēlu, bet tā ir Melnā maģija. Un cik noprotu, tad tā nekaitē cilvēkam vien tad, kad attiecīgais objekts pats vēršas pie magiem, kas arī pārrauj šo saiti ar māti, tas šajā gadījumā būtu mans vīrs, bet viņam tas esot arī pašam jāgrib. Pati arī varu pa kluso to izdarīt, aizejot pie maga, bet tad tas var atsaukties uz manas pašās dzīvi negatīvi.. Es nezinu, ko man iesākt? Es saprotu, ka pierunāt vīru nesanāktu man, jo viņš domā, ka mamma nav slikta sieviete. It kā jau to var saprast, katram bērnam mamma ir mīļa.. Un viņš arī pašlaik aizgāja no manis prom, jo nesen ar viņa māti man bija konflikts, pietam, par niecīgu lietu, bet viņa savam dēlam sastāstīja, ka esmu viņai brukusi virsū bez iemesla. Lūdzu, dodiet padomus šajā jautājumā. It īpaši tās, kurām ir bijusi līdzīga saskarsme.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
chika 21. aprīlis 2018 09:20 Pelukste

Ja vīrietis nezin ko grib, tad vazāsies! Saprotu, ka ir grūti palaist, bet lai iet, nu kam tev tērēt laiku ar tādu vazaņķi. Jā, tagad tas liekas grūti, bet pēc pāris gadiem to atceroties pati smiesies kāda muļķe vari būt. Es arī agrāk daudz par ko domāju citādi, tik dzīve ar laiku parādīja, ka var būt citādāk un, kas ir gājējs, lai iet, jo pēc tam ir labi un vēl labāk.

Pelukste 18. aprīlis 2018 14:33 Shalako

Viņam ir divdesmit seši gadi.

Tagad pats nolēma pie manis atnākt atpakaļ.

Nav jau tā, ka man tieši ar to viņa māti būtu sakars, bet nu viņa visu aiz muguras man dara, pati esmu dzirdējusi, ka dēlam čukst par to, ka neesmu gana laba, bet tajā pat laikā arī mēdz teikt, ka nebūs viņam šajā dzīvē citas sievietes.

Mēs kopā nodzīvojam piecus gadus, tikai pēdējā gadā sākās tā šurpu - turpu vazāšanās.

Kerstyna 16. aprīlis 2018 22:07

Pfffff....
Nu nenoturēsi Tu viņu. Tādu pāraugušu mammīšu visapkārt ir lērums.
Lai iet, ja gājējs un viss. Kas no tāda par ģimenes apgādnieku un tēvu? Neaizmirstiet, ka jums ir arī bērns, kam visa šī promatnākšana nx reizes neko labu nedod.
Un izmet domas par kaut kādiem stulbiem lāstiem. Ja vīrene savu dēliņu ir audzinājusi viena, tad šīs scenārijs nebūs Tev labvēlīgs nekad.

chika 16. aprīlis 2018 16:40

Ja mīli, tad atlaid! Nemoki ne sevi, ne bērnu! Jā, sāpēs, pasāpēs un pēc ilga laika pāries un dzīvosi tālāk ar smaidu! Jo šitā tu moki pati sevi un sabeigsi savu veselību dēļ viena vīrieša un kad nāks tev apgaismība, tad sapratīsi, ka nebij tā vērts. Tur klāt, ja vīrietis tevi tiešām mīlētu, tad nestaigātu pa riņķi - pie mātes, pie tevis. Par vīrieša veselību runājot - tas viņam viss no lielā attiecību stresa, jo nemitīgi ir stresā par attiecībām ar māti, ar tevi utt. (tas no manas dzīves pieredzes - man vīrs agrāk arī daudz slimoja, tagad kad viss ir sakārtojies apm. reizi 2 gados saķer ko vairāk par parastām iesnām.)
Man vīra māte-vella māte - un dzīvē viss kārtībā, jo es stāvēju pāri viņai, biju gudrāka.

pece 16. aprīlis 2018 16:24

Pieaudzis cilvēks mainās ne tad, kad to vēlas kāds no malas, bet tad, kad vēlas pats!

Atstāj to vīrieti kļūt pieaugušam.

Shalako 16. aprīlis 2018 16:05

Cik vispār gadu šim vīrietim? Vispār lasot visu situāciju kopumā, atmetot viduslaikus, šķiet, ka vīrietis nav nobriedis nopietnām attiecībām, ir vairāk tāds "mammas dēliņš", kuram mammas vārds būš vienmēr noteicošais, jā, arī tiktāl, lai izjauktu attiecības.
Manuprāt, kļūda bija vispār ar tādu ielaisties attiecībās, neba jau tikko uzzināji par mammas un dēla ciešo saikni un viņa mētāšanos "ne ā, ne bē".

Shalako 16. aprīlis 2018 15:58

Pirmkārt, gribētos jau uzrakstīt, ka maģiju varētu atstāt viduslaikiem, tā nav pat ticības lieta, bet gan elementāra izglītošanās, kurai nav itin nekāda sakara ar realitāti. Neviens nevienam nevar uzlikt lāstus, tas nav iespējams.
Otrkārt, ieteiktu vīra reiboņus un nespēku drīzāk saistīt ar psihoemocionālo pusi. Ko viņš pats saka par mātes jaukšanos jūsu attiecībās? Varbūt tas viņu arī grauž un tāpēc viņš jūtās pārguris no visa un visiem? Bet varbūt vaina ir tiešām ikdienas pārslodze darbā? Ir ļoti daudz nianšu, kas pie vainas, iespējams tā pati veģetatīvā distonija...