Masāža un limfodrenāžas zābaki

jamie
jamie 5. maijs 2011 14:43

Mīļās dāmas! Nevaru ar Jums nepadalīties savā atklājumā. Elvijs Sala un Ausma Boķe... divi vienreizēji speciālisti. Elvijs Sala ir masieris... varen izskatīgs, spēcīgas miesasbūves puisis, kurš viennozīmīgi ir sava darba lietpretējs... iejūtīgs, maigs... apjautājas vai nav par stipru utt. Viss klienta komfortam. Beidzot bija patīkami izjust īstu visa ķemeņa masāžu (var arī atsevišķi muguras, kāju u.c.). Runājot par Ausmu Boķi, kas acīmredzami ir Elvija māte un kolēģe (viņi strādā vienās telpās)... Neticami pozitīva, gaiša un patīkama personība. Biju aizgājusi uz limfodrenāžas zābakiem pie viņas. Pasakainas telpas! Gaišas, svaigi remontētas, dažādi dizaina elementi, kuriem var piesiet aci. Žurnālu kaudze, lai nav garlaicīgi gulēt procedūras laikā. Kabineti ir iekārtoti tā, lai klientam būtu patīkami tajos uzturēties. Pilna ķermeņa masāžas laikā tika pat ieslēgta klusa, relaksējoša mūzika un iedegta svece. Vārdu sakot... NETICAMI pozetīvas emocijas es izbaudīju uzturoties šajās telpās, enerģijas un laba garastāvokļa lādiņš visai dienai. Jūtos neizsakāmi pateicīga draudzenei par dāvanu karti uz šo vietu. Ja kādai ir radusies interese rakstiet man uz e-pastu (i_morozova@inbox.lv) šobrīd nevaru pateik cenas, tāpēc raktiet privāti un tad jau varēšu atbildēt precīzi :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
k3 24. maijs 2011 23:29

Neesmu nekad bijusi uz tādu procedūru ko sauc par limfodrenāžas zābakiem, bet būtu interesanti uzzināt vairāk. Esmu izmēģinājusi vairākus masierus, vienmēr ir kaut kas ne tā - bet neesen atklāju tādu masieri pēc kura jūtos labi - nekas nav pa daudz vai maz ( kā saka) iesaku arī citiem, Alda Svempe ( www.alda-masaza.lv - cenas demokrātiskas) tiešām laba masiere, ar stāžu un pieredzi - māca arī citus !!! tiešam iesaku ;)

jamie 5. maijs 2011 14:43

Mīļās dāmas! Nevaru ar Jums nepadalīties savā atklājumā.
Elvijs Sala un Ausma Boķe... divi vienreizēji speciālisti.
Elvijs Sala ir masieris... varen izskatīgs, spēcīgas miesasbūves puisis, kurš viennozīmīgi ir sava darba lietpretējs... iejūtīgs, maigs... apjautājas vai nav par stipru utt. Viss klienta komfortam. Beidzot bija patīkami izjust īstu visa ķemeņa masāžu (var arī atsevišķi muguras, kāju u.c.).
Runājot par Ausmu Boķi, kas acīmredzami ir Elvija māte un kolēģe (viņi strādā vienās telpās)... Neticami pozitīva, gaiša un patīkama personība. Biju aizgājusi uz limfodrenāžas zābakiem pie viņas. Pasakainas telpas! Gaišas, svaigi remontētas, dažādi dizaina elementi, kuriem var piesiet aci. Žurnālu kaudze, lai nav garlaicīgi gulēt procedūras laikā. Kabineti ir iekārtoti tā, lai klientam būtu patīkami tajos uzturēties. Pilna ķermeņa masāžas laikā tika pat ieslēgta klusa, relaksējoša mūzika un iedegta svece.

Vārdu sakot... NETICAMI pozetīvas emocijas es izbaudīju uzturoties šajās telpās, enerģijas un laba garastāvokļa lādiņš visai dienai. Jūtos neizsakāmi pateicīga draudzenei par dāvanu karti uz šo vietu.
Ja kādai ir radusies interese rakstiet man uz e-pastu (i_morozova@inbox.lv) šobrīd nevaru pateik cenas, tāpēc raktiet privāti un tad jau varēšu atbildēt precīzi :)